امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آیا نیتن دریک در Uncharted 4: A Thief’s End می‌میرد؟
همیشه مردن شخصیت اصلی باعث میشه ماندگارتر بشه....
امیدوارم این اتفاق بیوفته
...CRYSiS
[تصویر:  crysis_wallpaper_by_sfv666-d6av2wf.jpg]
پاسخ
دیگه تو دورانی هستیم که انقدر مردن شخصیت های اصلی تو فیلم و بازی دیدیم که دیگه به معنای واقعی این موضوع خیلی کلیشه و مسخره به نظر میرسه 
مگه مردن شپارد تو قسمت سوم مس افکت خیلی کمک کرد به این سری و شرکت EA!
مطمئنا داستان با همون بازنشسته شدن نیتن تموم میشه قسمتای بعدی هم در مورد یک شخصیت دیگه هستش 
البته از نظر من ادامه دادن این فرانچایز بعد از نیتن کاملا اشتباه هستش
سياستمدار انسان‌ها را به دو دسته تقسيم مي‌كند: ابزار و دشمن.
 يعني فقط يك طبقه را مي‌شناسند و آن هم دشمن است.
پاسخ
(01-10-2016, 10:38 PM)white.wolf نوشته است: من هیچکدوم نسخه هاشو بازی نکردم ولی تو تريلرش وقتی اون طنابه رو گرفته یه کیلو متر رو زمین لیز میخوره تو اون وضعیت هد شات هم میکنه هيچيشم نمیشه وضعیت از اونم بدتر داریم? نمرد عمرن بميره به این راحتی

S0 (45) S0 (45)
علیرضا تازه بقیشو ندیدی
از هواپیما سقوط میکنه
از کشتی غرق شده در میره
سوپر منی هست برای خودش
Wow

اقا نگو گریه مون میگیره [تصویر:  crying.png]
من فکر میکنم نیتن یه جایی حبس میشه یا گیر میکنه که هیچ وقت نمیتونه خارج بشه
تو تریلر cg هم زیر اونجایی که داشتن سقوط میکردن پر اسکلت بود که نشون میده خیلی ها حبس شده بودن و پوسیده بودن
به هر حال ناتی داگ یه کاری میکنه هممون میپکیم
انچارتد چهار یک داستان اکشن نیست بلکه یک ژرام خالصه (گیم اسپات
[تصویر:  VabQe.jpg]
اصلا مگه داریم؟؟؟مگه میشه؟؟؟
بقیه استودیو ها یاد بگیرن
psn id : amir110111112
پاسخ
(01-10-2016, 11:01 PM)Amir_Detroit نوشته است:
(01-10-2016, 10:38 PM)white.wolf نوشته است: من هیچکدوم نسخه هاشو بازی نکردم ولی تو تريلرش وقتی اون طنابه رو گرفته یه کیلو متر رو زمین لیز میخوره تو اون وضعیت هد شات هم میکنه هيچيشم نمیشه وضعیت از اونم بدتر داریم? نمرد عمرن بميره به این راحتی

S0 (45) S0 (45)
علیرضا تازه بقیشو ندیدی
از هواپیما سقوط میکنه
از کشتی غرق شده در میره
سوپر منی هست برای خودش
Wow

اقا نگو گریه مون میگیره [تصویر:  crying.png]
من فکر میکنم نیتن یه جایی حبس میشه یا گیر میکنه که هیچ وقت نمیتونه خارج بشه
تو تریلر cg هم زیر اونجایی که داشتن سقوط میکردن پر اسکلت بود که نشون میده خیلی ها حبس شده بودن و پوسیده بودن
به هر حال ناتی داگ یه کاری میکنه هممون میپکیم
انچارتد چهار یک داستان اکشن نیست بلکه یک ژرام خالصه (گیم اسپات
آخ مچتو گرفتم S0 (2) : ژرام خالصه؟؟ S0 (43) S0 (43) S0 (43) S0 (2)
ولی خب هر چی با عذاب بیشتری بمیره تو ذلت میکشی در نتیجه من شاد میشم و لذت میبرم!  S0 (2)
وعده دیدار ما لحظه گیر کردن نیتن در غار و مرگش S0 (2)
ولی اگه آنچارتد رو کیمیا فرض کنی، مردن که هیچی چهار تا به جونش اضافه میشه تازه چندتا بچه رو هم زیر پر و بال خودش بزرگ میکنه S0 (2) S0 (43)
آپدیت: شانس که نداشیتم داداششم آزاد شد! S0 (43)
[تصویر:  cr0gox64emoz.gif]
پاسخ
انشالا اول قطع نخاع شه بعد آتیش بگیره بعد دستش قطع شه بعد یه تمساح گازش بگیره بعد کلشو بخوره بعد در اثر زمان تبدیل به نفت شه همه بگین انشالا S0 (2) S0 (2) S0 (2) S0 (2) S0 (2) S0 (2) S0 (2) S0 (2) S0 (36)
NvB4Ever
پاسخ
اخرش با اون زن سیاهه ازدواج میکنه و همه چی به خوبی و خوشی تموم میشه .
S0 (45)
[تصویر:  qfal6dw58t6yf733ll8a.jpg]
پاسخ
به نظر من که ته بازی همه چی به خوبی و خوشی تموم میشه و کک نتین هم نمیگزه ولی اگه نیتن بمیره طرفداران این سری خیلی ناراحت میشن و ساختن این سری را نباید ادامه بدهند.
در جواب بعضی از دوستان که مسخره می کنن بهتره بگم که هر کسی علایق شخصی خود را دارد و چنان چه شما فن ماکروسافت باشید بهتره به انحصاری های خودتون نگاهی بندازین 97119 97119
پاسخ
(01-11-2016, 03:30 PM)soheil sangari نوشته است: به نظر من که ته بازی همه چی به خوبی و خوشی تموم میشه و کک نتین هم نمیگزه ولی اگه نیتن بمیره طرفداران این سری خیلی ناراحت میشن و ساختن این سری را نباید ادامه بدهند.
در جواب بعضی از دوستان که مسخره می کنن بهتره بگم که هر کسی علایق شخصی خود را دارد و چنان چه شما فن ماکروسافت باشید بهتره به انحصاری های خودتون نگاهی بندازین 97119 97119

قرار هم نیست ادامه بدن، خودشون گفتن این آخرین نسخه سریه
مسخره هم نداره که بازی حرف نداره و کسی هم منکر این قضیه نیست که این فرنچایز شاهکاره ولی خوب یه سری فن بوی...
پاسخ
(01-11-2016, 08:30 PM)BadBoy4Ever نوشته است:
(01-11-2016, 03:30 PM)soheil sangari نوشته است: به نظر من که ته بازی همه چی به خوبی و خوشی تموم میشه و کک نتین هم نمیگزه ولی اگه نیتن بمیره طرفداران این سری خیلی ناراحت میشن و ساختن این سری را نباید ادامه بدهند.

قرار هم نیست ادامه بدن، خودشون گفتن این آخرین نسخه سریه
مسخره هم نداره که بازی حرف نداره و کسی هم منکر این قضیه نیست که این فرنچایز شاهکاره ولی خوب یه سری فن بوی...

من هم از دست این فن بوی ها که فکر میکنن خودشون بهترینن  عصبانی شدم
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  کارگردان فیلم Uncharted، راجع به این فیلم و نسخه‌ی بعدی این سری می‌گوید White Beard 0 790 07-07-2019, 02:27 PM
آخرین ارسال: White Beard
  سرورهای Uncharted 2 ،Uncharted 3 و The Last of Us برای پلی‌استیشن ۳ به زودی خاموش خوا White Beard 0 755 06-05-2019, 10:36 PM
  کارگردان سابق Uncharted 4 از طرح اولیه‌ی این بازی صحبت می‌کند White Beard 0 788 02-26-2019, 05:37 PM
  تریلر و گیمپلی از بازی معروف Uncharted The Lost Legacy FGameKiller 0 1,277 05-11-2017, 11:07 AM
آخرین ارسال: FGameKiller
Star اطلاعات جدیدی از عملکرد پلی‌استیشن پرو فاش شد + تصاویر 4k بازی Uncharted 4 The White Witcher 0 938 11-04-2016, 07:18 PM
آخرین ارسال: The White Witcher

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان