امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اتصال PS4 هک شده به اینترنت بدون مشکل
درود بر شما رفقای گل.بچه ها یه موضوعی هست که میگن دستگاه هک شده اگه به نت وصل بشن یا بن میشن که معمولا اتفاق نادریه یا بازی هاش قفل میشن ولی من با دستگاه و بازی های هک شده راحت به نت وصل میشم بدون هیچ مشکلی..ببینید بچه ها وقتی دستگاهو روشن میکنیم تا از طریق مرورگر اقدام به جلبریک نکنیم دستگاهمون یه دستگاه قانونی و بدون هکه و اگه سه تا تیک گزینه های قسمت اتوماتیک دانلود (قسمت setting= System=[font=dana]Automatic Downloads ) [/font]رو برداریم و غیر فعال کنیم دیگه بازیامون هم قفل نمیشن چون دیگه با این کار از اتصال کنسول به سرور سونی   PSN جلوگیری کردیم و دیگه نمیتونه تشخیص بده کنسول و بازیای ما هک شدست یا نه...

بچه ها اگه فکر میکنید حرفام اشتباهه تذکر بدید که باعث سردرگمی بقیه دوستان نشه ولی من برای اینکه به خودم ثابت بشه با چندین دستگاه  وب گردی کردم و ساعت ها به نت وصل بودم و هیچ مشکلی پیش نیومد و اینم بگم واقعا لذت دیگه ای داره با کنسول وبگردی و یوتیوب گردی 113

گفتم شاید کمکی کرده باشم با این پست به دوستانی که میترسن کنسولشون رو به نت وصل کنن البته من کوچیک همه شما هم هستم و همه شما استاد و من شاگرد شمام S0 (29) S0 (29)
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مشکل ps3 کمک :( pedramsrr 1 2,145 07-26-2016, 12:58 AM
آخرین ارسال: ERFAN RP
  مشکل نخواندن هارد اکسترنال در ps3 hesam1372 1 2,308 08-19-2015, 02:45 PM
آخرین ارسال: The Wolf Of Rivia
Sad مشکل در بازی های کرک شده PS3 CIA AGENT 2 2,437 08-15-2013, 10:27 PM
آخرین ارسال: CIA AGENT

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان