امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اختراع کنسول جدید ایرانی برابر با تحولی جهانی در صنعت بازیسازی
سلام...من مهدی گنجه زادگان هستم در این پست می خوام از ایده ی یک اختراعم صحبت کنم..اگر بازی وحشت از نگاه یک نابینا را تجربه کرده باشید   با چند سبک جدید در بازیهای رایانه ای مواجه می شوید...خب من برای این سبکم یک کنسول هم در نظر گرفتم که سازندگان ایرانی بسازند و افتخاری بشود برای ایران عزیزمون...خب کنسولی که من در نظر دارم این هست که یک هدفون بی سیم دارد و دو دسته ی کوچک با دو انالوگ و چند دکمه طبق شکل یک کنترل در دست راست ما هست و کنترل دیگر در دست چپ ما هست....که باز طبق بازیم...تمام بازی های این کنسول رو هم می توانیم هم در هنگام خواب و هم در هنگام راه رفتن در خیابان بازی کرد...در محیط هایی سه بعدی با صداهای سه بعدی کار صد برابر زیباتر می شود در انواع و اقسام سبک های بازی......دقیقا حکم رادیو و تلوزیون را دارد....کاملا بازی های دنیا را به دو دسته متفاوت تبدیل می کند...به احتمال زیاد کنسول بدون هیچ گونه صفحه نمایش هست....در کنار کنترلر بازی جای یک رم هست که می توان بازی ها را در رم قرار داد....همچنین در کنترلر دوم می توان یک سیم کارت قرار داد یا اینترنتی بی سیم قرار داد تا با سراسر دنیا بتوان بصورت زنده و انلاین بازی کرد و حرف زد...من نام این کنسولی که اختراع کردم را "صوت سیاه" گذاشتم...امیدوارم مسئولین و افرادی که در این جور مسائل فعالیت ساخت و ساز دارند این کنسول را برای ایران عزیزمون بسازند تا تحولی جدید در صنعت بازی سازی ایران و جهان ایجاد کرده باشیم......من اینده بسیار درخشان و زیبایی برای این کنسول می بینم......با تشکر مهدی گنجه زادگان   [تصویر:  %D8%B5%D9%88%D8%AA_%D8%B3%DB%8C%D8%A7%D9%87.png]
دانلود رایگان بازی ایرانی  http://www.freedownload.ir/game/action/1...rt-pc.html   حجم خود بازی 250 مگ هست بعد دانلود فایل 2 مگی 8 پارت لینک بازی میاد shadow of the colossus 2 black heart  [تصویر:  screenshot100.png]
پاسخ
نمیترسی ایده ات رو کپی کنن ولی اگه بخوایم کنسول بسازیم باید مثلا واسه کنسولمون سی پی یو های قوی رم و اینجور چیزا بزاریم اسون نیست این ایده ها رو باید به دست مسولین رسوند(الکی مثلا من متفکرم) ولی در کل خوبه امیدوارم ایدهه ات مورد استفاده قرار بگیره
پاسخ
داداش ازت کپی میکنن همچین تاپیکیکی درست نکن باو ضرر میبینی
[تصویر:  bhvydjh1o98x8mkm3xw8.gif]
پاسخ
هیییی!
شما بیا ببین در چه زمینه های خفنی چه ایده های خفنی می زنن و یه سری دوستان اصن بهشون نگاه هم نمی کنن، فکر اینا از سرت می پره
خودم یه مدت کلی ایده می زدم ولی خب فقط برای تفریح خودم
متاسفانه اگر هم تولید داشته باشیم خودمون که گیمریم یک کنسول ایرانی نمی گیریم!
مثلا الان شما امپراطور می گیرید؟
در هر صورت اول باید صنعت بازیسازی رو جلو ببریم بعد وارد کنسول سازی شیم!(نظر شخصی) :heart:

البته جسارت نباشه
واقعا ایده خیلی خوبی بود
خیلی خوشم اومد!
تا حالا به بازی صوتی فکر نکرده بودم خدایی!
امیدوارم عملی شه!
                           رد می شه ورقای تقویم مدام        
                                                                                          واسه همه آرزوهامون کندیم گودال
                          دست از پا ترازتره بس که کردیم دعا      
                                                                                          ولی میاد روزی که به کامه ایام
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  لیست قیمت کنسول های بازی Yasinhp 0 726 07-16-2022, 08:59 PM
آخرین ارسال: Yasinhp
  معرفی کنسول بازی ابری Shadow: در سایه بازی کنید ساسان گیمر 0 592 04-24-2022, 04:25 PM
آخرین ارسال: ساسان گیمر
  از کنسول و دیگر شیاطین Ghorbanpour 0 1,807 08-20-2014, 03:11 PM
آخرین ارسال: Ghorbanpour
Wink چرا برای بازی ایرانی ps2 نه؟ ali killer eyes 6 3,097 01-17-2014, 07:42 PM
آخرین ارسال: mahdi081
  نوآوری يا قدرت ؟ مسئله اين است ! ( معرفی کنسول Shield ) GamerStation 11 4,824 03-27-2013, 03:34 AM
آخرین ارسال: S.M.A Mason

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان