امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چرا برای بازی ایرانی ps2 نه؟
Wink 
 به نام خدا
اول بگم مرسی از این که به تاپیکام سر میزنید و افتخار میدید.
سر این موضوع میخواستم بحث کنم که اره درسته که ایران داره تو صنعت بازی ای رایانه ای با پشتبانی یا بدون پشتیبانی رشد میکنه ولی من به نظرم شرکت های کوچیک باید سعی داشته باشن که تمرکز خودشو نو رو کنسول های نسل شیشم بزارن چون به نظرم این کونسولا هنوز اونقدر طرفدار دارن تا فروش یه بازی رو بالا ببرن درسته که سیستم این کنسولا بسایر قدیمی تر از این نسله ولی چرا از پایه شروع نشه وقتی یه بازی دو بعدی زیبا یا سه بعدی با طعم نسل بعد روی این کنسولا باشه میتونه حتی تو دنیا صدا کنه و باعث بشه دوباره این کنسولا قدرتی بگیرن به نظرم تو ایران این کنسول هنوز جایگاه شاخصی داره و میشه حالا با یه کم سیاست یه شرکت رو بسیار معروف کرد درسته که باید با سونی سر این موضوع مذاکره و مقداری کار رو سخت میکنه ولی بازی با گرافیگ god of war تو ps2 واقعا فراموش نشدنیه و چرا ما این کار رو نکیم وقتی هنوز توانایی عرضه روی ps3 . X360 رو نداریم خب .تهش میشه این که شما هم نظر بدین ولی این کنسول و کنسوله دستیش سکوی پرتاب خوبی برای ایران میتونه باشه مخصوصا برای شرکتای کوچیک ولی اطلاع رسانی جامع میخواد و تلاش زیاد که امیدوارم موفقیتا ایران هم چنان ادامه داشته باشه و در آخر هم میگم منظورم استدیو های بزرگ ایران نبود مثله راسپینا ولی چرا اونا نه؟
باید رفت تا رسید نکه به راه خیره موند مسیر خودش تموم نمیشه
Killers eyes
پاسخ
اولا که PS2 هیچوقت دیگه توی دنیا صدا نمی کنه
یه چند سالی دیر تشریف آوردین

دوما برای چی بازیسازان ایرانی باید خودشون رو ضایع کنند وقتی هیچ شرکتی روی PS2 بازی بیرون نمیده 
 سوما کی بازی می کنه،آخه؟ 

ساختن بازی بر روی PC فعلا صحیح ترین کار هست.
پاسخ
شما ميگى روى PS2 عرضه كنن چون كنسول هاى نسل ششم طرفدار زياد دارن؟ يعنى طرفداراى كنسول از رده خارج شده PS2 از PC بيشترن؟ در ضمن اگه گرافيك بازى در حد ارتش هاى فرازمينى باشه اصلاً روى PS2 اجرا نميشه[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
پاسخ
دوست عزیز هیچ نیازی به اینکار نیست. میتونن برای PC یا موبایل بازی بسازن.الان موبایل ها قدرتی حداقل مشابه یا بیشتر از نسل ششم دارن. آخرین بازی PS2 نسخه چهاردهم فیفا بود و بعد از اون پرونده این کنسول بسته شد.
پاسخ
1-تا زمانیکه ایران جزو قانون کپی رایت نشه اگر The Last Of Us هم بسازه هیچ جا حسابش نمی کنند.
2-در ضمن آخه کی الان ps 2 بازی می کنه(شاید در روستای دم مرز یکی باشه که مثلا بازی کنه)
یک زمانی مدیر بخش pc سایت گیم ایمگ بودم....
[تصویر:  walking-dead-season-2-clementine-1-600x221.jpg]
پاسخ
مرسی از توجه همتون به این موضوع منم میدونم حرف شما کاملا درسته و من هم قصد نداشتم بازی ارتش های فرا زمینی رو تین کنسول بیاد ولی بازم ممنون که این جا به بحث پرداختین و به نظرم باید بازار موبایل و pc رو تو دستش بگیره

باید رفت تا رسید نکه به راه خیره موند مسیر خودش تموم نمیشه
Killers eyes
پاسخ
ps2 از ریشه کرک شده مگه بیکارن بیان برای ps2 بازی بسازن [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
وقتی همه چیو میخوای از بام دنیا بهت نگاه میکنن گرگا
زوزه میکشن آروم آروم بیدار میشی با هشدار 
شنا کن این یه دریاس من درویش شرقم برا فردا
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  معرفی کنسول بازی ابری Shadow: در سایه بازی کنید ساسان گیمر 0 573 04-24-2022, 04:25 PM
آخرین ارسال: ساسان گیمر
  اختراع کنسول جدید ایرانی برابر با تحولی جهانی در صنعت بازیسازی shadowcolossus2 3 3,846 02-21-2015, 12:05 AM
آخرین ارسال: last assassin

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان