امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اختصاصی گیمفا: عدم اظهارنظر تیم سونی درمورد پلی استیشن ۴.۵
[تصویر:  ps4.5-640x338.jpg]

اخبار و اطلاعاتِ اخیر کنسول پلی استیشن 4.5 مدتی است در فضای مجازی پخش شده‌اند و شایعات بسیاری در این مورد شنیده می‌شود. پس از انتشار اخبارِ متعدد، ما در گیمفا بر آن شدیم تا با بخش پشتیبانی سونی گفت‌و‌گویی کوتاه داشته باشیم و از آن‌ها درمورد این کنسولِ (فعلا) فرضی بپرسیم! در ادامه با جزئیات خبر همراه گیمفا باشید.

پس از این‌که توانستم (به سختی!) اجازه صحبت کردن با یکی از افراد تیم پشنیبانی را پیدا کنم سریعا سراغ سوال درمورد پلی استیشن 4.5 رفتم. می‌توانید در ادامه متن فارسی این گفت‌و‌گو را مشاهده کنید:

مبین احمدی - گیمفا: سلام خسته نباشید؛ مبین احمدی هستم یکی از اعضای وب‌سایت خبری تحلیلی گیمفا و از شما سوالی دارم.
پشتیبانی سونی: سلام کِدای هستم از بخش پشتیبانیِ تیم سونی. چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟
مبین احمدی - گیمفا: مدتی است درمورد پلی استیشن 4.5 خبرهای متعددی منتشر شده است؛ می‌خواستم از شما درمورد این کنسول بپرسم. آیا شایعاتِ منتشر شده حقیقت دارند؟ آیا سونی در حال ساخت پلی‌استیشن 4.5 است؟ّ!
پس از پرسیدن این سوال، پشتیبانی سونی (برای اطمینان از این که بنده یکی از کاربران شبکه پلی‌استیشن هستم) از من اکانت و ایمیل را خواست؛ پس از انجام این کار (و با اصرار بسیار) بخش پشتیبانی جواب داد:
پشتیبانی سونی: قربان باور کنید در این برهه زمانی ما نمی‌توانیم هیچ اطلاعاتِ «رسمی» درمورد کنسول پلی استیشن 4.5 با شما به اشتراک بگذاریم. اما اخبار را دنبال کنید؛ به زودی همه چیز معلوم خواهد شد.
از شما متشکریم که کاربر ما هستید و اخبار را دنبال می‌کنید. روز خوبی داشته باشید!
مبین احمدی - گیمفا: از شما بسیار ممنونم.
همانطور هم که در این گفت و گو مشاهده کردید، تیم سونی فعلا نمی‌خواهد در این مورد صحبتی بکند. به نظر من در آینده‌ای نه‌چندان دور شاهد اطلاعاتِ این کنسول خواهیم بود.
نظر شما در این مورد چیست؟ به نظر شما شایعات اخیر حقیقت دارند؟ دیدگاه‌های خود را با ما در میان بگذارید.
پاسخ
به احتمال زیاد توی سری جدید کنسول، یک پورت جدید به دستگاه اضافه میکنند تا یک سخت افزار جانبی( مثل چیزی که توی PSVR دیدیم) به اون وصل بشه و سری قدیمی که یک آداپتور منتشر میکنند تا هرکی خواست ازش استفاده بکند. دقیقا مثل کاری که مایکروسافت با 360 و کینکت کرد. البته این حدس منه و شاید اشتباه باشه!
That was just a dream

پاسخ
نقل‌قول: قربان باور کنید در این برهه زمانی ما نمی‌توانیم هیچ اطلاعاتِ «رسمی» درمورد کنسول پلی استیشن 4.5 با شما به اشتراک بگذاریم. اما اخبار را دنبال کنید؛ به زودی همه چیز معلوم خواهد شد.
با توجه به این جمله می توان با گفت تمامی شایعات حقیقت داره! امیدوارم این کسنول رو طوری بسازن که افت فریم نداشته باشه.
ممنون بابت خبر
پاسخ
مرسی مبین احمدی عزیز.
متاسفانه فعلا باید صبر کنیم Wall
[تصویر:  1404979668197580.jpg]
پاسخ
با سپاس بی پایان از مبین احمدی عزیز که با وجود مشکلات و سختی های بسیار در این راه، تمامی مصیبت ها را به جان خریده و این صحبت را با کمپانی بزرگ و نوووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووب پرور سونی انجام دادند S0 (24)

به شما قول میدم این همون پلی استیشن اسلیم هست S0 (24) S0 (43) S0 (44) S0 (2)
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ثبت اختراع جدید سونی اتصال شبکه‌ای کنترلر پلی‌استیشن را برای بازی‌های ویدئویی پردازش White Beard 1 4,687 02-08-2021, 06:16 PM
آخرین ارسال: samin2013
  SSD پلی‌استیشن ۵ سرعت تمام جنبه‌های بازی‌ها را افزایش خواهد داد White Beard 1 4,372 12-04-2020, 01:41 PM
آخرین ارسال: asarina
  پلی‌استیشن ۴ به دومین کنسول پرفروش تاریخ تبدیل شد yazdandoost 0 1,397 10-30-2019, 05:37 PM
آخرین ارسال: yazdandoost
  پردازنده‌ی پلی‌استیشن ۵ توانایی خلق تخریب‌پذیری‌های بزرگ و مبارزات فانتزی‌تر را دارد White Beard 0 1,179 10-22-2019, 09:35 PM
آخرین ارسال: White Beard
  گزارش: کنسول پلی‌استیشن ۵ از هم اکنون قابل پیش خرید است + تصاویر اختصاصی White Beard 0 1,089 10-17-2019, 12:29 AM
آخرین ارسال: White Beard

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان