امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 4.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ارتباط با اعضای تحریریه
(11-20-2012, 04:03 PM)amir game نوشته است: میگم اگه واقعا این جوریه خب بیرونش کنن.
عجب تحریریه ای داریم ها!!
کاش اسم کاربریش هم میگفتی.

اگه خواستن میگم ولی فکر کنم خودشون خبر دارن
همشهری کین، فیلم مورد علاقه ی منتقدان و گل سرسبد همه ی نظرسنجی ها، به نظرم به شدت خسته کننده است! علاوه بر این، همه ی بازی های فیلم هم بی ارزش است! حجم احترامی که به این فیلم گذاشته می شود برایم غیرقابل درک است.

اینگمار برگمان
پاسخ
(10-20-2012, 03:58 PM)RANDY نوشته است: من یک سوال از همشون داشتم و می خواستم ببینم الان چند سالشون هست و از چند سالگی شروع به این کار کردن؟!

رسول خردمندی هستم. اهل بابلسر. 20 سالم هست. روز تولدم هم دقیقا میفته با روز Apocalypse 2012 Confused25: از اونجایی که تک فرزند بودم ، یار و یاور قدیمی من نوشتن بود. شاید باورتون نشه ولی من دوران راهنمایی واسه خودم داستان می نوشتم ! البته نه در حد استانداردهای یک کتاب داستان ولی تخیل من خیلی بالا بود و هنوزم کمی هست....
از 9 سالگی هم می رفتم به کلاس زبان. تا 18 سالگی هم به زبان انگلیسی مشغول بودم. الان هم یه 2 سالی میشه دارم ایتالیایی کار می کنم. خدا رو شکر تا حالا استادی از من ناراحت نشده تا الان:)
دوران دبیرستان شروع کردم به نوشتن دست نوشته های طنز. اسم مستعاری واسه خودم درست کردم که منحصر به فرد باشه و هدفم این بود که مشهور بشم. ( کلا یکی از خصوصیات من و متولدین هم ماه من عشق به ریاست و شهرت هست) این شد که اسم مستعار Dark_prince277 رو واسه خودم درست کردم که مشتق شده از دو اسم. یکی به زبان انگلیسی ترجمه میشه به "شاهزاده تاریکی" ، اسم مخفی شده دوم ترجمه میشه به " رئیس گرگ ها" ( هر کی بتونه بفهمه اسم دوم دقیقا چه شکلی از این اسم مستعار من در اومد 50 تا اعتبار مثبت می گیرهConfused25:)

یه وبلاگ درست کردم به اسم Darkprincecomes.blogfa.com با زبان بی زبانی بازی ها رو نقد می کردم. تا اینکه نظرات رو خوندم و دیدم ملت خوششون میاد و تشویقم می کردند که بیشتر از زبان طنز استفاده کنم. تا اینکه یه روز زد به سرم که نقد که انقدر نباید کمدی باشه! جلف میشه میره. پس تصمیم گرفتم طنز بنویسم. من به آقای دهخدا یه ارادت خاصی دارم و کارهاش رو تحسین می کنم. از اون ور از فن بیان مهران مدیری تو سناریوهای سریال هاش خوشم میاد. تصمیم گرفتم تلفیقی از این دو عزیز رو بیارم رو کاغذ. که خوشبختانه استقبال بسیار خوبی شد با اولین قسمت طنز. اسم اولین قسمت طنز این بود" طنز نوشته: بازی های استراتژِی چیست؟" که با یه سرچ ساده تو گوگل می تونین پیداش کنین تو پردیس گیم. در کل ورود جدی من به عرصه نوشتن از اونجا استارت خورد. یه مدتی گذشت و به مجله خدابیامرز پردیس لایو پیشنهاد دادم که من حاضرم به عنوان طنز نویس بازی ها واستون یه بسته اضافی طنز بنویسم. از اونجا که تو سایت های مهم مجله قرار می گرفت می ترسیدن که مجله رو گیر بدن و غیرمجاز تلقی کنن. ( واسه مسائل کشوری و سیاستی) منم بالاخره به سفارش دوست گلم آقا صداق تواضعی که همچنین در پردیس گیم مدیر تالار هستن وارد مجله شدم و باز هم ملت خوششون اومد. بالاخره یه چیز جدید بود!
بعد از شکست گروه پردیس لایو ، من به سمت مجله ی کوچیکی به نام "میگ میگ" جذب شدم و خیلی باهاش حال می کردم. تا اینکه با نویسنده هاش ارتباط برقرار کردم. دست تقدیر اینگونه شد که آقای " علی نجفی" یکی از دوستان بسیار نزدیک من شد و خیلی هم دوسش دارم هر چند میگ میگ دیگه نیست Confused29:
علی بهم پیشنهاد داد که بیایم یه مستند بسازیم. علی نجفی عزیز در پادکست گیم ایمگ فعالیت می کنن و اخیرا یه مستند 15 دقیقه ایی درباره اهانت به پیامبر در بازی های ویدوئیی ساخت که به نام " زنجیره پلید" مشهور شد. می تونین این هم از گوگل دانلود کنید. 100 مگابایت بیشتر نیست. خلاصه خیلی علاقه داشتم کمکش کنم ولی نشد!
تابستان امسال چندین نفر رو جمع کردم از سایت های مختلف برای تشکیل یه تیم تحریریه که به ملت کمک کنن و در آمدزایی داشته باشیم. اولین قرارداد رو با سایت گیمفا بستیم. حکمت خدا این طور شد که گروه با پایین بودن مبلغ پیشنهادی از گیمفا یکی پس از دیگری از گروه بیرون کشیدن و من موندم و خودم! اینطوری شد که من یه تنه گیمفا رو تقویت کردم. می دونستم مشکلاتش رو و سعی می کردم حلش کنم و هنوز هم میخوام حل کنم. کسری عزیز هم که از کار ما خوشش اومد و پیشنهاد سردبیری سایت رو بهم داد. ما هم که قبول کردیم و الان هم در خدمت شما هستیم. این بود جواب شما...

حالا یه روضه دیگه می خونم که منو کامل بشناسین :
من از 4 دسته آدم بدم میاد. از یکی هم بدم بیاد راحت بهش میگم. از یکی خوشم بیاد ، بهش می گم! اون 4 دسته این آدما هستن:
1. ترسو
2. بی نظم و بی مسئولیت
3. خجالتی
4. زیر آب زن ها

مورد 1 و 2 رو خیلی روش تاکید دارم. وقتی ببینم کسی تو حوزه کاری من بی نظمی و بی مسئولیتی از سر و کولش می باره خیلی راحت بهش تذکر میدم و در نهایت عذرش رو می خوام.Confused24:

کسی که با من مشکلی داره ، می تونه بیاد به خودم بگه. اگه به هر نحوی از گوشه و کنار کلاغه بهم خبرهایی بده که فلانی درباره من یه حرف هایی زده شک نکنین که بعدا از خجالتش در میام. البته من اگه حضوری ببینین و معاشرت داشته باشین می فهمین که اصلا آدم عصبی و دعوایی نیستم ولی بهتره راجب به چهره دوم و دیکتاتوریم حرف نزنم Confused25: فقط بگم که به غیر از 1 مورد تو گیمفا کسی خشم منو ندید!

امیدوارم جواب سوال های شما و بقیه رو داده باشم.
تاپیک خوبیه. من هر روز چک می کنم اینجا رو. سوالی ، انتقادی از تیم تحریریه یا خودم دارین ، پیشنهاد مقاله ایی دارین در خدمتیم.
The more you give, the more I maim              
You are spirit, and I am bane                                                      
Your truth strikes through, as steel guides true                                                                              
It's enough for pride, but not enough to survive

پاسخ
اقا چجوری ععضو تحریه میشید؟
پاسخ
(01-13-2013, 04:35 PM)123753 نوشته است: اقا چجوری ععضو تحریه میشید؟

باید یک نقد یا پیش نمایش بنویسی و براشون بفرستی اگه قبولت کردن تحریه میشی
 [تصویر:  j08g1cx50a5k23ahqkwt.png]
پاسخ
(01-13-2013, 04:35 PM)123753 نوشته است: اقا چجوری ععضو تحریه میشید؟

به زودی تاپیک شرایط تحریریه رو میذاریم همه در جریان باشند. Confused24:

پاسخ
سلام . من پن روز پیش یک مقاله برای پیوست به تیم تحریه ی گیمفا به dark_prince 277 فرستادم و گفته بودن تا هفت روز آینده جوابش میاد . ولی الان حدود سه هفتس که فرستادم و هیچ جوابی برام نیومده چرا ؟
پاسخ
(02-08-2013, 06:44 PM)123753 نوشته است: سلام . من پن روز پیش یک مقاله برای پیوست به تیم تحریه ی گیمفا به dark_prince 277 فرستادم و گفته بودن تا هفت روز آینده جوابش میاد . ولی الان حدود سه هفتس که فرستادم و هیچ جوابی برام نیومده چرا ؟

در تالار که چیزی بنده دریافت نکردم از پروفایل شما.

در ایمیل گیمفا هم اتفاقا یه هفتست که کسی ایمیل نزده.

دوباره ارسال کنید نمونه کارهاتون رو. Confused24:

پاسخ
سلام. من یه سوال داشتم . من یه مقاله براتون به dark_prince 227 ارسال کردم برای عضویت در تیم  تحریه ی گیمفا با موضوع مردی که درد را حس کرد | بیوگرافی مکس پین  .  میخواستم بدونم بهتون رسیده یا نه .
پاسخ
(03-02-2013, 09:04 PM)'123753' نوشته است: سلام. من یه سوال داشتم . من یه مقاله براتون به dark_prince 227 ارسال کردم برای عضویت در تیم  تحریه ی گیمفا با موضوع مردی که درد را حس کرد | بیوگرافی مکس پین  .  میخواستم بدونم بهتون رسیده یا نه .

بله دریافت کردم. خوندم. فعلا صلاحیت لازم رو ندارید. اخیرا یه مطلب کپی دیدم از شما.

این مطلب زیر مربوط به همه دوستان و کاربران گیمفا هست:

" عزیزان ، دوستان ، کپی نکنید! به خدا اصلا به تمجید نیست، کسی هم که اعتبار بیشتر بگیره ، به این معنی نیست از همه بیشتر حالیشه! سعی کنید خودتون دست به قلم شید نه اینکه بیاین از زحمت یکی دیگه استفاده کنین و به نوعی دزدی کنید! خداییش وجدانتون راضیه؟! به فرض مثال که 400 نفر از شما تشکر کردن و به به و چه چه کردن ، فقط کافیه 1 نفر بیاد بگه که این مطلب کپیه و با سند و مدرک هم بگه! اون وقت هست که آبروی شما میره دوست عزیز! نکنین این کارا رو. "

پاسخ
(10-20-2012, 03:58 PM)'Alpha' نوشته است: من یک سوال از همشون داشتم و می خواستم ببینم الان چند سالشون هست و از چند سالگی شروع به این کار کردن؟!

هادی جوربنیان ، از پارسال دارم مینویسم ، شاهین رستم خانی بهم یاد میده چه جوری بنویسم ، یعنی اگه اون نبود ، منم نمینوشتم 
اردیبهشت ماه میشم 19 سال
تو رامسر زندگی می کنم ، ...

به نام خدای خاکستری ....
Grey Pen
BLOG: Gpen.ir
Y! ID: Grey_joker
FB ID: Hadi.Jourbonyan1
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تاپیک انتقادات و پیشنهادهای تحریریه گیمفا dark_prince277 45 18,142 04-11-2016, 07:10 PM
آخرین ارسال: Tyrion
  بیوگرافی اعضای تحریریه سایت گیمفا dark_prince277 44 22,280 08-29-2015, 01:06 PM
آخرین ارسال: The White Witcher

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان