امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ارتش انجمن | 10 عضو برتر انجمن گیمفا
[تصویر:  nnwi5n86p21w0x2dr2h4.jpg]

آن ها میتازند تا هیچگاه خطری جامع گیم را تهدید نکند. به لطف آنان است که می توان با آرامش و آزادی در انجمن قدم زد. آن ها ستاره های تاریک و نگهبانان خاموش این انجمن هستند، آن ها بتمن هستند...شرمنده کمی جو زده شدیم. به آخرین قسمت از سری مقالات 10 برتر خوش آمدید و در این شماره میخواهیم توجه شما را به 10 تا از برترین اعضای انجمن سایت گیمفا جلب کنیم. رتبه بندی این لیست بر اساس میزان فعالیت، محبوبیت، کمک به اعضا، خدمت مفید و باقی مواردی است که این دوستان به این انجمن کردند. رتبه ها کاملا بر اساس منطق بوده و کمترین خطایی در لیست وجود دارد، پس اگر شما در این لیست نبودید امیدوارم که ناراحت نشوید. افرادی که دیگر در انجمن نیستند (ماندگار یا بازنشسته شدند نیز به پاس خدماتی که کردند میتوانند در لیست ما جای داشته باشند).پس برو که رفتیم :

شماره 10 : unique

[تصویر:  dmktyclbq8ik0p8f52aa.jpg]

او اولین کسی بود که موفق شد نفرین آکادمی گیمفا را شکسته و از آن فارق التحصیل شود. یونیک پسری دوست داشتنی و اهل دیدن انیمه است که آزارش به هیچ کس نمیرسد (از آواتارش می شود فهمید) ولی با عرضه مقاله هایش حتی بزرگترین کوه ها را هم جابجا می کند و هیچکس سد راهش نیست. هیچ گاه ادعای برتری نداشته و همیشه سعی در کمک به بچه داشته است. متاسفانه مدتی است که یونیک ناپدید شده و هیج اثری ازش دیده نمی شود، دلمان برایت تنگ شده یونیک جان. برگرد پیشمون، برگرد.

شماره 9 : Erfan-Wh

[تصویر:  0bol18o24kj0ashtak96.jpg]

دبیر سابق آکادمی گیمفا و یکی از بزرگترین نویسنده های عصر معاصر.

[تصویر:  jpnfotroyoulgfuf68gf.jpg]

در مدت کوتاهی که در محضر ایشون شاگردی کردم، پی به استعداد و توانایی های بیش از اندازه ایشون در نویسندگی و ترجمه بردم. نکات نگارشی که از ایشون یاد گرفتم را در هیچ کجا از جمله مدرسه نیاموختم، از جمله : ویرگول، نقطه، و البته پرانتز. استاد مدتی است که متاسفانه بازنشسته شدند و اثری ازشون دیده نمیشه، البته گاهی اوقات ساعت 4 صبح ایشون رو آنلاین پیدا می کنیم

[تصویر:  8eubyo0q8k8chuvpehot.png]

چشم به راه شما هستیم استاد.

شماره 8 : Quantum Break

[تصویر:  qh0ltk7tjddov58vycuv.jpg]

عجیب ترین موجودی که تا به حال پا به این انجمن گذاشته. او را با نام های زیادی از جمله HOSEIN COD یا HOSEIN c.r.g می شناسیم ولی نمیدونم چطور شد که یهویی تعصب نسبت به سونی را فراموش کرد و به فن مایکروسافت تبدیل شد (عظمت کوانتوم برک همه رو گرفته). حسین گذشته مرموزی دارد، از کاندید شدن برای تحریریه تا عضو آکادمی شدن و کاربر فعال بودن و خبرنگار مبتدی بودن و حالا هم که مدیر شده (هر چی تگ بوده رو تجربه کرده) امیدوارم دست از سر تگ های مظلوم انجمن بر دارد و آن ها را به حال خودشان رها کند. البته جدیدا به تک کاربر اخراجی هم علاقه پیدا کرده و دوست دارد که آن را هم تجربه کند.

[تصویر:  3t792behez8hbvdxppgq.png]

این موجود مرموز در رتبه هشتم برترین کاربران انجمن قرار میگیرد. oO

شماره 7 : BadBoy4Ever

[تصویر:  igvxyqd9ir7z5lvajd6i.jpg]

اگر بخواهیم تمام زندگینامه بدبوی را در چند خط توضیح دهیم...خوب توضیح میدهیم مگه چیه ؟ بدبوی سابقه پر فراز و نشیبی در انجمن دارد، از عضویت در آکادمی گیمفا تا کاندیدای مدیریت و در نهایت هم کاربر فعال. مدیر تاپیک هایی نظیر مادهای جی تی ای و رازهای مخفی هم هست و با در اختیار داشتن 1600 ارسال و 1700 عدد اعتبار ناقابل، به یکی از غول ترین اعضای انجمن هم تبدیل شده و جزو برترین ارسال کننده های انجمن هم هست  Confused0 (40):  هر چند زمانه با او خیلی مدارا نکرده و نه توانست مدیر شود و نه به تیم تحریریه برود. بدبوی خود را در حالی دید که یک جامعه را متحول کرده و در ارشاد کاربران خوب انجمن هم موفق بوده

[تصویر:  xe52hf45qn899c1abmc0.png]

[تصویر:  9zve1y31bnqggd60tfnc.png]

[تصویر:  0e319kzjcblm2l1k9t3a.png]

شاید شما هم بدبوی را برای مقاله های 10 برتر مذخرفی که مینویسد بشناسید، خوب پس بدانید که بدبوی برای همیشه در انجمن خواهد بود و مانند یک کلاغ از بالا مواظب شما هست. BadBoy4Ever

شماره 6 : Marius

[تصویر:  d4tqftp1fq0m2ywv513g.jpg]

قطعا همگی با بزرگترین خبرنگار کشور آشنایی دارید مگه نه ؟ علیرضا خنجری که در حال بازکردن جعبه بازی ویچر 3 هم در سایت دیده شده، یکی از آن حرفه ای هاست. ایشون اولین موجود روی کره زمین هستند که موفق به تجربه بازی زیبای جنون سیاه شدند و مثل اینکه خیلی هم راضی بودند. مشاهده شده که ایشون به شدت از کنسول مذکور (نام نمیبرم) ناراضی بودند و قصد دارند اون یکی کنسول مذکور را خریداری کنند. من همینجا ازتون درخواست دارم که کنسول مذکور را بیخیال شوید و به سراغ کنسول مذکور تر بروید.

[تصویر:  u9242d4mgh5a7qhoa390.png]

این خبرنگار دوست داشتنی در رتبه ششم قرار می گیرد.

شماره 5 : Blue Sun

[تصویر:  zljk6szs160p9gdskdh0.jpg]

از کابر عادی به مدیر انجمن و از مدیر انجمن به مدیر ارشد. خورشید آبی قطعا از عظیم ترین افراد انجمن می باشد (از نظر اعتبار پیش بقیه نه از نظر جثه و وزن)

[تصویر:  aet6ctz6wbrplroostdd.jpg]

و همیشه آماده است تا تاپیک های متخلف را در کسری از ثانیه منهدم کند. در عین حال دست به اخبارش هم خوب است و خبرهای مهم را هم سریع به انجمن منتقل می کند (در مراسم گیمزکام که گل کاشت). بسیار جدی و فعال (جوری که 6 صبح هم ایشونو مشاهده کردم). در ارشاد اعضا از جمله خود بنده هم تاثیر داشته و همیشه به نکات ریزی توجه میکند.

[تصویر:  u2xu0c378a142zxsmgwm.jpg]

شماره 4 : مجید نصر

[تصویر:  m2om60uy97kava5dwmsf.jpg]

از محترم ترین و مهربان ترین اعضای انجمن و یکی از دوستان قدیمی خودم. مجید از اون دسته افرادیه که هر کمکی از دستش بر بیاید برای بچه های انجمن انجام میده و این موضوع رو میشه در تاپیک های مهمی که داره مثل مشکلات بازی ویچر 3 و مشکلات بازی GTA V دید. مجید همچنین جزو برترین ارسال کننده های انجمن هم هست و رده ششم را دارد. او همچنین بازی های زیادی را برای دانلود در انجمن قرار داده و پیگیر مشکلات همه هست.

[تصویر:  s71jau16yhaopu7usc6o.jpg]

این مدیر گل در رتبه چهارم برترین اعضای انجمن قرار میگیرد.

شماره 3 : Sherlock Holmes

[تصویر:  i57dep5tidm22kc88rvj.jpg]

از برترین ارسال کننده های انجمن (هر چند یه مدتیه جایگاهشو گرفتم  S0 (25)) و یک مدیر شایسته و کاملا لایق که مانند خیلی از اعضای تیم گیمفا در ساعات خاموشی در انجمن دیده شده (بین 3 تا 6). آقای زاهدی ملقب به عقاب مخوف، بنیانگذار اصلی خانواده گیمفا می باشد که مدتی می شود که نسخه تصویریش هم اومده. جدیدا در انجمن کم پیدا شدند ولی هر وقت که میایند با یک خبر خوش میایند. مثل خبر قسمت دوم خانواده گیمفا. احترام زیادی براشون قاعل هستم و آرزوی بهترین ها رو دارم.

[تصویر:  9ufcq1nbrmp0mfms0v23.jpg]

شماره 2 : isapor123

[تصویر:  8orefc7etxmcriodb9dj.jpg]

روزی که کتاب تاریخچه گیمفا نوشته شود، قطعا اسمی از این پدیده برده می شود. امیر عیسی پور از ناب ترین و عجیب ترین اعضای انجمن و سایت است. آدمی که دارای 400 و خورده ای صفحه یادداشت می باشد (بیش از هر موجود دیگری در انجمن) و برای خود لقب بدنام ترین و بزرگترین اسپمر تاریخ اینترنت را دست و پا کرده است. مهم نیست که شما موضوعی در رابطه با بتمن ایجاد کنید، چرا که عیسی پور در آن موضوع درباره GTA صحبت خواهد کرد. به عنوان یک مجرم درجه یک سایبری، میتوانیم او را در رتبه 2 برترین اعضای انجمن قرار دهیم. امیر حتی در ترجمه و زیرنویس هم دستی دارد و کلی تریلر ترجمه کرده (که همشون هم با زیر نویس ناهماهنگ بودن) ای بزرگوار یه امضا به ما بده لطفا!

[تصویر:  7zks6casqvy90bb2xr0c.jpg]

تا اینجای کار با 9 تا از برترین اعضای انجمن بزرگ گیمفا آشنا شدیم. حال قبل از اینکه به سراغ برترین برویم بیایید نگاهی داشته باشیم به تعدادی از اعضای نامزد شده برای رتبه اول :

Old.Snake

[تصویر:  nwpe6zvwqsuavnzrgotf.jpg]

nami 1

[تصویر:  gzk4c3s62n9plmkyfbct.jpg]

Yesman4Ever

[تصویر:  jtbxkrz10a79595xnc71.jpg]

Prince Of Persia

[تصویر:  ciosauncam7gu0djon0b.jpg]

M-ahmady

[تصویر:  0wjttuhmpo0zb7vnlxvn.jpg]

و برترین عضو انجمن گیمفا شایسته رتبه اول است. این شما و این هم :
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
شماره 1 : station

[تصویر:  6chtrlujdoxz6a9mqls6.jpg]

از مدیر ارشد به مدیر کل. استیشن که به نظر میرسد نام او از یک کنسول گمنام گرفته شده باشد، از جمله اشخاص مهمیه که گیمفا تا به حال به خودش دیده. همیشه در هر شرایطی مچ خلافکاران انجمن را به سرعت میگرد و کلید دار تاپیک هاست. حاج امیر رو از هر زاویه ای نگاه کنیم برترین عضو انجمن را میبینیم. شاید زیاد در امور عادی و روزمره انجمن دخالت نکند و فقط در حین اخطار دادن و بستن تاپیک ها سر و کلش پیدا بشه، ولی همیشه دیدن لایک او در زیر هر پستی آرامش دهنده قلب نویسنده پست است.

[تصویر:  5cq9jebljuo8badloelj.jpg]

خوب این مقاله هم به پایان رسید و برترین اعضای انجمن گیمفا هم مشخص شدند. آیا با لیستمان موافقید ؟

kourosh gamer s : نه موافق نیستم. مگه دستم بهت نرسه، مگه قرار نبود من رتبه 1 باشم ؟

شرمنده دوستان خط بالا یک اشکال فنی بود که رفع شد.

تا مقاله ای دیگر و موضوعی دیگر شما را به خدای بزرگ می سپارم.

خدانگهدار

راستی اون دکمه قلب سمت چپ رو هم قربون دستت بزن.
پاسخ
نقل‌قول: 6. تمامی مقالات، نقد و بررسی‌ها، پیش نمایش، اولین نگاه و هرگونه مقاله جانبی در بخش "نقد و بررسی" قرار می‌گیرد.
پاسخ

خخخخخخخ :Dمقاله جالبی بود ولی اون بیانیه آخر رو کاملا تکذیب میکنم :D خندیدیم خخخخخخخ :D (کسری دستم بهت برسه خخخخ :D)
[تصویر:  e73j_img_20160529_154741.jpg]
پاسخ
برای همینه به امیر خان (استیشن) لقب شهردار رو دادم 
کارش خیلی درسته 
در حد پرفشنال
پاسخ
Isapor123 S0 (45) S0 (89)
جالب بود نفر اولم کاملا ب جا بود  Eee
پاسخ
(08-17-2015, 05:13 PM)The Last Resort نوشته است:
نقل‌قول: 6. تمامی مقالات، نقد و بررسی‌ها، پیش نمایش، اولین نگاه و هرگونه مقاله جانبی در بخش "نقد و بررسی" قرار می‌گیرد.

چون کلا این مدل مقاله هام توی نقد بررسی میرفت اینم گذاشتمم اونجا
در هر صورت شرمنده اگه جاش بده
پاسخ
:heart: 
آغا مقاله خوب بود.... Barare 
البته من تاج سرتم! و لیست باید اینطوری بشه:
1- Free man
2- Free man
3- Free man
4- Free man
5- Free man
6- Free man
7- Free man
8- Free man
9- Free man
10 Free man-

آیا شما با لیست من موافق نیستید؟!  Confused0 (40):
پاسخ
(08-17-2015, 05:18 PM)Free man نوشته است: :heart: 
آغا مقاله خوب بود.... Barare 
البته من تاج سرتم! و لیست باید اینطوری بشه:
1- Free man
2- Free man
3- Free man
4- Free man
5- Free man
6- Free man
7- Free man
8- Free man
9- Free man
10 Free man-

آیا شما با لیست من موافق نیستید؟!  Confused0 (40):

موافقم :D
پاسخ
گاهی اوقات وجود چنین مقالاتی که تفاوت دیدگاه ها و علایق رو بیان میکند، حتی با این که جنبه طنز یا شوخی رو داشته باشند، ضروری هستند و مورد توجه بیشتری هم خواهند بود. S0 (74)
به انجمن مناسب انتقال داده شد
[تصویر:  Wolves_ofThe_North.jpg]
پاسخ
البته باید بگم قشر خبرنگاران و تحریریه جز قشر فقیر این مقالن و قشر مدیران، قشر اشرافی :D
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  گیمفا در تسخیر نویسندگان | 8 نویسنده برتر گیمفا Maziyar Hemmati 37 16,522 11-26-2017, 01:12 PM
آخرین ارسال: saeed aghababaee
Video ماجرا های گیمفا | اگزوشیست ها Lightninghero 7 3,079 03-13-2017, 06:17 PM
آخرین ارسال: Lightninghero
Music ماجرا های گیمفا | پایانی برای آغاز Lightninghero 18 7,300 09-24-2016, 04:38 PM
  ترول های انتقادی گیمفا Farhan 272 69,530 07-22-2016, 04:36 PM
آخرین ارسال: HeathcliffAndrewLedger
Music ماجرا های گیمفا | من بهترینم! Lightninghero 18 6,180 06-09-2016, 01:01 AM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان