امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
استعفای خردمندی + تغییرات جدید تالار
(12-30-2013, 10:54 AM)'soroush_m' نوشته است:
(12-30-2013, 12:48 AM)'AMIR M13' نوشته است:
(12-30-2013, 12:46 AM)'lord of shadow' نوشته است:
(12-30-2013, 12:44 AM)'AMIR M13' نوشته است:
(12-30-2013, 12:38 AM)'lord of shadow' نوشته است: انگار بچه بازیه هرکی میگه من اینکار رو میکنم من اینکار رو میکنم اگه اینجوری بود که همه موفق بودن باشه ببینم و بپسندیم این مسائل آقای نوروزی رو پیر کرد شما بخواید بکنید ره 100ساله باید برید[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

شما چرا دلت می سوزه، ما خودمون می دونیم چی کار کنیم، شما برو به تکین 33000 تاییت بچسب

قابل توجهت رتبمون 6000 عزیز نمیدونی بدون بزودی هم میبینم شمارو

آخ آخ چه ذوق کرده رتبشون 6000 هزاره![img]images/smi/s0 (45).gif[/img]دیدی اول سلام کن[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

قابل توجهت فقط تو دو هفته رتبمون به این رسید  اینو داشته باش تا آخرش برو.....

گلم سایتی که نویسنده هاش از جمله خودت [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] برای کنسول رفتن و کاربرایی که نظر میدن برای نکسوس و ویتا برای شما ارزش خاصی داره؟[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]حالا میخواین اول ایران باشین[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

[تصویر:  bs-2.jpg]
واقعا دارم شاخ در میارم....بعضی کاربران ی روزه که عضو شدن و اولین ارسالشون هست 
ی جوری دارن حرف میزنن که انگار 100 ساله تو گیمفا بودن[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
دعوا و اسپم ندید وگر نه اخطار میگیرید
گیمفا خیلی وقته اون گیمفای قدیمی نیست...الآن اوضاع خیلی وخیم تر شده...
ولی باید به بچه های تحریریه که به تکین گیم رفتن حق بدید!خدایی من از شما می پرسم،اگر کسی میگفت کنسول نسل بعدی بهتون میدن نمی رفتید؟[img]images/smi/s0 (66).gif[/img]
ولی من هنوز که هنوزه گیمفا رو خیلی دوستش دارم.[img]images/smi/s0 (29).gif[/img]بچه ها باید کمک کنن سایت به اوضاع قبلی برگرده هر چند سخته اما شدنیه...[img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
برمیگردونیم گیمفا رو به حالت قبل! قالب قبلی رو هم نصب میکنیم تا سایت دو قالبه شه ! هر کی قالب قبلی رو دوست داره با اون بیاد تو سایت.

دوستان میتونن با دیدگاه هایی که به خبر های اصلی سایت میفرستند گیمفا رو برای پابرجایی حمایت کنند[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
انقدر از پشت زدن، که جای خالی کمه...
به ما تگ بدید با جون دل برای گیمفا کار کنیم. کنسول نسل بعدی یا هرچی هم که بدن مهم نیست، مهم اینه که آدم برای دل خودش بنویسه و نه برای پول، بعضیا جدا پول پرستن. من که خودم یه کارت یک میلیونی خریدم هرچی کنسول نسل هفتی و هشتمی هست رو با هم میخوره. فقط باید اول سردبیر جدید تعیین بشه تا کارا به مرور رو به راه بشه. بدترین جای کار تغییر طرح سایت اصلی بود که هرچی بدبختی گیمفا داره از همین طرح جدید هست[img]images/smi/s0 (66).gif[/img] کسانی که به دنبال پول و شهرت هستن رفتنو حالا کسانی موندن که گیمفا رو برای خودش میخوان[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
قصد توهین ندارم ولی نباید این فضای مجازی به مکانی برای کسب درآمد تبدیل بشه که اگه تبدیل بشه روزی میرسه که برای عضویت توی سایت هم باید پول بدی انوم نه یه جا ماهیانه[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

واقعا از رفتنتون ناراحتم. ما به خاطر شما میومدیم آقای خردمندی ولی دیگه....
البته تگ بدین به ما با یه دسترسی کوچولو متشکرتونیم.
آقایون نویسنده های تالار خوب گوش کنید ، از این به بعد دیگه کسی نقد و بررسی بازی نزاره یا اگه میزاره کم بزاره سعی کنید مطالب آموزشی رو بیشتر کنید ( آموزش نرم افزار ، آموزش سخت افزار ، آموزش بازی و ... )

دیگه لطفا کم تر درباره مدیرای بازنشسته و قبلی ها حرف زده بشه اگه تگ اتون رو دوست دارید استارت بزنید.
نقل‌قول: واقعا دارم شاخ در میارم....بعضی کاربران ی روزه که عضو شدن و اولین ارسالشون هست ی جوری دارن حرف میزنن که انگار 100 ساله تو گیمفا بودن[تصویر:  s0%20%2843%29.gif][تصویر:  s0%20%2843%29.gif]
پروژه ی تشکیل گیمفا و مدیریت دانیال نوروزی و نابودی گیملند برای اضافه کردن تیم تحریریش به گیمفا از 3 سال پیش یعنی سال 2010-2011 خورد.یعنی زمانی که شما عضو گیمفا نبودین.بنده در اون زمان در جریان تمامی این اتفاقات بودم.جدایی سوری از بازیرایانه و سپس نابودی یکی از محبوب ترین مجلات بازی ایران تنها برای اینکه تحریریش رو بکشونن به اینجا.این اتفاقات بر میگرده به بسیار قبل تر از عضویت شما در همین گیمفا چه برسه سایت های دیگه بنابرین پیشنهاد میکنم زود قضاوت نکنی.اگر از پشت پرده ی اتفاقات 2-3 سال اخیر آگاه باشی خودت تگت رو می بوسی می ذاری کنار.
خداوندا! اصن باورم نمیشه که این اتفاقات افتاده. یادمه وقتی آقای نوروزی رو توی نمایشگاه دیدم چقدر ذوق و شوق داشت واسه وسعت دادن گیمفا. اون برقی که توی چشماش بود موقع معرفی نسخه ی الکترونیکی گیمفا پلاس رو هیچوقت یادم نمیره. خیلی واسه پیشرفت گیمفا تلاش کرد و حالا که سایت به روز شده و داره بهتر میشه، ول کرد و رفت. نمیدونم چرا یهو اینطوری شد. یعنی واقعا دلیلش ناشکری تحریریه است؟ یا مشکلات و دعوا های بین مدیرا؟ حالا چی میشه؟ چه بلایی سره سایتی میاد که مسیر زندگی من رو داشت عوض می کرد؟ فکر نکنید دارم الکی جو میدم، من با این سایت بود که فهمیدم بیشتر از هر چیزی علاقه به نویسندگی دارم و بس.
اگه قرار باشه که سکان مدیریت رو آقای نراقی به عهده بگیره و نوسنده های مبتدی و ارشد وارد سایت بشن تمام تلاشم رو میکنم تا دوباره گیمفا رو به روز های اوجش برگردونم. گیمفایی که یه مدتی همیشه اولین سایتی بود که موقع باز کردن اکسپلورر میرفتم توش تا مدت ها منتظر میمنوندم تا اخبار و مطالب جدید بزاره. گیمفایی که با یه سرچ ساده تو اینترنتم پا توی دنیاش گذاشتم... 
[img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img]

کادر مدیریتی جدید میاد رو کار بهتر از قبل گیمفا میرسه به قله های جهانی!

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نظرسنجی برای ایجاد دو انجمن جدید در تالار گیمفا Station 27 24,560 09-20-2024, 08:22 PM
آخرین ارسال: iwin88coupons
  تبریک سال جدید به همۀ کاربران انجمن (1398) White Beard 6 16,608 10-06-2023, 01:05 PM
آخرین ارسال: huntshaded
  آخرین تغییرات اعمال شده در انجمن Maximum-Dev 136 445,420 01-23-2020, 01:47 PM
آخرین ارسال: kasra
  صندوق انتقادات و پیشنهادات: عملکرد تیم مدیریتی تالار گیمفا در سال 2015 Station 56 17,364 01-03-2016, 06:51 PM
آخرین ارسال: Abandoned Kratos
  فراخوان جدید عضویت در تیم خبرنگاری Station 0 1,553 11-22-2015, 05:56 PM
آخرین ارسال: Station

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان