امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
..::: استفاده از دگمه سپاس ؛ خواص و مزایای آن :::.. (بسیارمهم)
[تصویر:  8112143291734536203_309491430693902705_f...486558.jpg]

سلام به همه عزیزان و همراهان سایت GameFa ؛ با توجه به جو انجمن احساس کردم
کـه بـاید در مــورده ایــن مسئله صحبت کـنم !؟ ؛ کدوم مسئله؟ مسئله ای به نام دگمه
سپاس.که متاسفانه هنوز جا نیوفتاده تو انجمن ک دلیش میتونه خیلی چیزها باشه خوب 
حالا بیاین با هم به صورت علمی  و تخصصی به این موضوع بپردازیم . ..

به صورت کلی این بحث رو میشه به 3 صورت بهش پرداخت . 1: دگمه سپاس اصلا چیه؟ خوردنیه ! پوشیدنی؟ یا شادیم نوشیدنیه !! ؛ اما در اصل فقط یک دگمه ساده ـست
با تاثیر معجزه آسـا کــه شــاید باورتون نشه کــه این معجزه رو شما دوستان میتویند به راحتی یک کلیک به دوست خودتون تو انجمن هدیه بدید و خستگی رو از تنش دور کنید.

2: تعاریف غلط از این دگمه مرموز و مجهول !!؛ دکمه سپاس دکمه ایست که بعضی از افراد بـراشون فرق نمیکنه طرف چی میگه و با کی کار داره موافق یا مخالف فقط میدونن
 اومدن تو انجمن تا ب تمام پست ها و نوشته ها یه سپاس بزنن جالبه بعضی وقت ها میان از یکی تشکر میکنن و بعدی که میاد اون رو نقض میکنه از اون هم تشکر میکنن بعد
خودشون هم که مطلب می نویسن باز اون دوتا رو نقض میکنن کسایی که از دو مطلب بالا تشکر کردن از این هم تشکر میکنن ؛ بعضی وقت ها وسط کل کل یکی جوش میاره
و یه حرف بی ربطی میزنه اونها باز میان از تشکر استفاده می کنن ... حالا وقتی ایـن عزیزان با توجه به بحث چند سطر بالا میان دگمه سپاس رو میزنن چه منظوری رو دارن به
 بیننده میرسونن ؟؟ !!
1- یعنی جمله خوبی بود عکس خوبی بود مطلب باحالی بود
2- یعنی هی بگی نگی درست میگی
3-از این دکمه خوشم میاد با تو کار ندارم
4-یعنی خیلی حرفت زشت بود
5- مدیران برسی کنن
6- معاون برس به داد این پست
7-منم تو انجمن
8-داشتم رد میشدم خوردم به سپاس به خودت نگیر
9-دکمه موس گیر کرده ...........
حالا میبینین که دگمه سپاس چقدر معنا داره و آیا اصلا براتون مهمه که کاربر مورده نظر منظور شما رو متوجه بشه یا نه ؟ ..

خوب حالا با هم معنی واقعی این دگمه رو با هم تحلیل میکنیم؛ دکمه ی تشکر دکمه ای هستش که در زیر هرپست تعبیه شده و با زدن این دکمه میتونین از نـویسنده 
 پست تشکر لازم رو بکنید و دیگرلازم نیست که پست اسپم بزنید و حجم سایت رو بالاببرید...

2: چــرا می بایست تــشکر کنیم
3: لزوم استفاده از دگمه سپاس

جواب قسمت اول: اول از همه باید بگم که این روال تو تمام انجمن های کشورهای دیگه جا افتاد است و استفاده از Like رو نشون دهنده شخصیت فرد لایـک کننده می دونن و 
چه باورتون بشه و چه باورتون نشه احترام و اهمیت بیشتری رو برای کاربرانی که از دگمه سپاس استفاده میکنن نسبت به فرد پست دهنده قائلن !!! ؛ علاوه بر اینکه گفتم فرد
لایک کننده با این کارش شخصیت خودشو نشون میده ؛ همچنین كه اينكار از نظر معنوي باعث شادي و خوشحالي پست گــذار ميشه و اون مي فهمه كه افردي هستند كه از
پستهاي اون استفاده كردن و براشون مفيد بوده و بهانه اي براي ترغيب شخص به ادامه فعاليت هاي مفيدش مي شه.

حالا میرسیم به قسمت سوم بحثمون (مهم تریم بخش ایت تایپیک)  .. 
تشکر کردن از کسی که وقتش رو بدون منت و منفعت مادی برای دوستانش و پیشرفت انجمن گذاشته نشونه درک تشکر کننده و احـترام به شخص و این نوع فعالیت هاست و
 نیازی به گفتن نیست کسانی که برای خودشون احترام و ارزش قائلند ، برای زحمات دیگران ارزش قائلند . دوستان این مـوضوع رو هم اضافه کنم ، بــرای کــار بــرای قــدیمی و
کسایی کــه بــا ایــن جـو صمیمی خو گرفتند شاید خیلی مهم نباشه که ازشون تشکر بشه یا نه چون هدف اصلیشون خوشحالی شما دوستان خوب هست حتی اگر مورد بی
 توجهی و بی مهری عزیزان قرار بگیرند... پس یادتون نره با یک کلیک ، از دوستانمون و فرهنگ فعالیت بدون سود مادی ، حمایت کنیم .

[تصویر:  22706143153253624411_Tired-Man.gif]

[تصویر:  1439568158673723_tired-man.gif]
پاسخ
با سلام خدمت تمامی کاربران انجمن گیمفا و ایجاد کننده ی تاپیک و سپاسی بی پایان از ایشون بابت ایجاد کردن چنین تاپیک مهمی
من الان می تونم بگم که دلیل تشکر های زیادم که در طول مدتی که توی انجمن بودم و خیلی از کاربران دلیل این کار رو از من پرسیدم همین موضوع بوده.
تشکر کردن باعث دلگرمی ایجاد کننده ی تاپیک و مشتاق برای فعالیت بیشتر در تمامی انجمن ها میشه، بحث در باب انجمن گیمفا نیست بلکه این امر در تمامی انجمن ها باید رعایت بشه.
امیدی باشد که این تاپیک باعث تحولی در بین تمامی کاربران باشد.
پیروز و سربلند باشید.
[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ
جالب بود عزيز

این کلمه لايك تو فروم های خارجی معانی مختلفی داره که با یه سرچ کوچولو میفهمید

راستی چرا تو متن به دکمه میگفتی دگمه اديتش کن دادا
[تصویر:  bhvydjh1o98x8mkm3xw8.gif]
پاسخ
سلام . . .

ممنون از تــوجه ات علریضا جــان ؛ اتفاقا در ایــن  مورده این کلمه حسابی روش بحث شده . ..  و با توجه به تحقیقی که کردم
نتیجه گرفتم که از واژه دگمه استفاده کنم !! ؛ این واژه رو با توجه به معنای لغوی UK انتخاب کردم و در کل برای لغت Buttons
از واژه دگمه استفاده میکنن . .. ؛ کلا این لغت رو میشه به صورت دکمه - دگمه - تکمه استفاده کرد . ... 

بازم ممنون از توجت . ..
[تصویر:  1439568158673723_tired-man.gif]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  آموزش راه اندازی واتساپ وب | نحوه استفاده از واتساپ وب در کامپیوتر mohadeseesmaeeli 0 574 04-18-2022, 11:13 AM
آخرین ارسال: mohadeseesmaeeli
  نحوه استفاده از مهره و پیچ و مهره hasankh95 0 861 12-04-2021, 02:56 PM
آخرین ارسال: hasankh95
  10 دلیل برای استفاده از اینستاگرام مارکتینگ dedicat001 0 1,916 08-22-2021, 03:45 PM
آخرین ارسال: dedicat001
  استفاده از چوب ترمو(ترمووود،ترموود) در طراحی داخلی tuskaco 0 1,260 09-01-2018, 10:37 AM
آخرین ارسال: tuskaco
  نویسندگی (ترجمه) در حوزه بازی، تکنولوژی و سینما با مزایای خوب redfoxivii 0 1,150 04-26-2018, 07:44 PM
آخرین ارسال: redfoxivii

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان