امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اعصاب خردکن و دوست داشتنی|بررسی بازی super meat boy
Smile 
امروزه بازی های زیادی هستن که نه گرافیک دارند٬نه داستان قوی٬نه سازندگان بزرگ٬اما با یک گیم پلی جذاب و لذت بخش بودن به شدت محبوب شده و در دل گیمر ها جا باز کرده اند.یکی از معروف ترین آنها 
Super meat boy
می باشد که امروز قصد بررسی آنرا داریم(در همین ابتدا اعلام کنم این اولین نقد من است و به وسیه تلفن همراه نوشته شده ٬پس مشکلات آن را به بزرگی خود ببخشید و با نظرات خود بنده را راهنمایی کنید)

داستان
داستان بازی درباره یک تکه گوشت(!!!) می باشد که دوست وی دزدیده می شود و پسر گوشتی ما باید راهی دشوار را طی کند تا به او برسد.اما در پایان دوست وی توسط شخصیت منفی داستان دزدیده شده و ما راهی مرحله بعد می شویم و این روند همینطور ادامه دارد.می بینید که داستان کلیشه و ساده است اما همانطور که در مقدمه گفتم٬نباید در این بازی دنبال داستان قوی بود.

گیم پلی
خب.می رسیم به اصل مطلب!گیم پلی.شما باید بوسیله توانایی های پسرگوشتی که شامل دویدن٬پریدن و چسبیدن به دیوار است راه های دشواری را طی کنید.البته در مراحل ابتدایی تنها طی کردن مسیر مشکل است٬در مراحل بعدی تیغه هایی خطرناک و دیگر دوستان٬سختی واقعی را نشانتان خواهند داد!! بازی دشوار اما به شدت جذاب است و شما از بازی کردن لذت می برید و شاید هم معتاد آن شوید!!(در برخی موارد خرد شدن کیبورد و موس هم گزارش شده!!)

گرافیک
یک بازی دو بعدی با گرافیک ساده و پیکسلی اما زیبا و دل انگیز٬کل چیزی که می توان گفت همین است!

موسیقی و صداگذاری
موسیقی بازی در سطح خوبی کار شده هرچند شما چندان توجهی به موسیقی نخواهید کرد و تمام توجه شما روی رد کردن مراحل خواهد بود.

درکل super meat boy را می توان یک بازی جذاب٬سرگرم کننده و اعتیاد آور دانست که می تواند ساعت ها شما را سرگرم نگه دارد و از وقتی که صرف آن می کنید لذت ببرید!
When society falls.we rise....
پاسخ
با سلام
با تشکر از شما بابت این پست ولی این چیزی که شما نوشتید اصلا نقد نیست.
نقد باید مقدمه داشته باشه. تصویر شاخص داشته باشه. تصاویر از هر بخشی داخل نقد باشه. این خیلی کوتاهه و نباید توی این بخش زده شده بود.همان طور که خودتون گفتید این مطلب رو با گوشی موبایلتون نوشتید پس وقت آنچنانی روی این نقد نداشتید. بهتر نبود سر یک فرصت مناسب با کامپیوتر خودتون این نقد رو می نوشتید که هم نقد از لحاظ ظاهری زیبا بود و هم از لحاظ متنی.
اگر کمی به نوشته ی خودتون اهمیت می دادید هیچ وقت این رو نمی نوشتید. حتی اگر این بازی مورد علاقه ی شما بود خیلی بهتر می تونستید این بازی رو نقد کنید تا خواننده هم مشتاق برای خوندن و یا ترقیب به بازی کردن این عنوان باشه.
در هر صورت اگر مشکلی داشتید به مدیران یا کاربران حرفه ای اعلام کنید تا اون ها شما رو توی نوشتن نقد کمک کنند.
با تشکر و قدرداتی از شما بابت این پست
موفق باشید.
[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ
ممنون از نقد بسیار عالیتون

نکته قابل توجه این که سایت های معروف Trophy Hunting به این بازی نمره سختی 10/10 رو دادند
از زمان عرضه ی این بازی تا به حال تنها 40 نفر قادر به پلاتینیوم کردن این بازی شدن که برابر 0.000005 درصد از کل بازیکنان این بازی هست
رکورد سریع ترین پلاتینیوم این بازی دست کاربر SanaitoDecemNoc در PSN هست که تونسته بازی رو در عرض 2 روز و 12 ساعت پلاتینیوم کنه
میانگین درصد پیشرفت بازیکنان در این بازی تنها 2% هست

برای مقایسه و درک بهتر ارقام بالا می شه به بازی Fallout 4 اشاره کرد که از زمان عرضه تا به حال 3411 بار توسط کاربران PS4 پلاتینیوم شده
میانگین درصد پیشرفت بازیکنان در بازی Fallout 4 برابر 36% هست
[تصویر:  ehhh-5177322.jpg]
پاسخ
من خواستم دو ماه پیش بگیرم اما به خاطر قطعی اینترنت نتونستم حالا برای pc می خوام بگیرم
                                               بــچـه که بـیدم بــقالــمونـــــــ گـزاشتــم تو تـرازو گفت :((بـزرگـ بشـی چی میـ شیـ ! ))             

:) 
پاسخ
مشکلات نقد رو مجید لطف کرد بهت گقت سعی کن بتونی تو نقد های دیگت ازشون استفاده کنی .
در مورد بازی باید بگم که میتونه خیلی خیلی سخت باشه !
از اون بازی هایی که واقعا فکرت باید کار کنه تا بتونی یک سری مراحل رو بری .
چند ماه پیش یک ویدیو رو تماشاخانه گیمفا دانلود کرده بودم که یک سری نوجوان و بچه های کو چکتر رو تست کرده بودند برای این بازی !
در کمال ناباوری بعضی مرحله ها رو که پسر 16 ساله نمیتونست بره دختره 5 ساله با اون صدای نازکش راحت میرفت  S0 (2)
بازی خیلی شیرین و باحالیه . و البته حوصله میخواد ...
به هر حال تشکر میکنم بابت زحمتت .
پاسخ
آفرین، برای اولین بار نقد خوبی بود. S0 (62) S0 (62) 
فقط این نکات رو در نظر بگیر:
1- هیچ وقت از کلمه می‌باشد استفاده نکن، چونکه این کلمه یک اشتباه رایج بین ما است، حالا میپرسی چرا؟ بهت میگم، چون ما کلمه باشیدن نداریم، که بعدش این بشه، می‌باشد، پس بهتره از کلمه است استفاده کنی.
2-تصویر رو حتما باید بذاری.
3-سعی کن یه کمی بیشتر از کاما استفاده کنی.
4-سعی کن که نقد در مورد هرچیز رو یه کمی بیشتر کنی، و همچنان در اخیر به بازی از هر بخش نمره، بدی و بعدش هم، یه نمره کلی به بازی بدی.
امیدوارم در نقد و مقالات بعدی خودت این نکات رو رعایت کنی.
[تصویر:  3zkb_photostudio_1466754140244.jpg]
سپاس از Lightninghero
پاسخ
جیگرمه 
هیچوقت پاکش نمیکنم از رو سیستم

[تصویر:  nxl0t2aywpmmzp7a3wbg.jpg]

بهترین پلتفرمری که به عمرم بازی کردم
همه تجربه کنین همه
میره تو مخ آدم بیرونم نمیاد
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  اقامت استرالیا از طریق خرید ملک 2022، بررسی شرایط و هزینه خرید ملک asow99 0 921 12-29-2021, 05:33 PM
آخرین ارسال: asow99
  ده سال پیش آرزوی بازی کردن PS2 رو داشتم، و الان خودم دارم بازی می سازم! Laleh 1 2,073 04-07-2021, 06:09 PM
آخرین ارسال: Saragamer
  بازی هفته ۲# | این آخر هفته چه بازی‌هایی را تجربه می‌کنید PC FAN 0 1,254 09-20-2019, 09:22 AM
آخرین ارسال: PC FAN
  آيين دوست يابي یا راه نفوذ در دیگران daryayeomid 2 1,389 07-09-2017, 11:10 AM
آخرین ارسال: daryayeomid
  بررسی پروتکل های شبکه agahi2025 1 1,450 05-23-2017, 12:11 PM
آخرین ارسال: aligoli

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان