امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
افسوس|GTA V برروی PC تایید شد؟
طبق شایعات منتشر شده در چند وقت اخیر به نظر می رسد که GTA V، این بازی پرحاشیه، در ماه مارس سال آینده(2014) برروی پلتفرم محبوب PC منتشر خواهد شد. این شایعات ریشه در پست صفحه ای آلمانی در فیس بوق دارد که تصاویری از چت آمازون در رابطه با انتشار این بازی برروی PC منتشر کرده است. در این گفت و گو ها ذکر شده است که این بازی در تاریخ 12 مارس 2014 در آمریکا منتشر خواهد شد و تاییدیه آن نیز در تاریخ 13 دسامبر امسال نزد عموم ابلاغ می شود.
[تصویر:  84307538590026490964.jpg]
 آن ها گفتند:" این بازی در تاریخ مذکور در ایالات متحده آمریکا برروی رایانه شخصی منتشر خواهد شد."اما باید بدانیم که این صحبت ها هنوز به طور رسمی از طریق خرده فروشی آمازون تایید نشده و فقط از منابع نزدیک به آن مطرح شده است.
شایع دیگر مربوط به صحبت های ضد ونقیض یکی از کارمندان آمازون می باشد که گفت:" ما انتظار داریم این بازی را در فوریه سال آینده به فروش برسانیم ولی متاسفانه تاریخ دقیقی از عرضه آن را نمی توانیم تبین کنیم!"
مشکل ما نیز این است که نسخه PC این بازی هنوز در هیچ مکانی در معرض پیش فروش قرار نگرفته است. دیگر مشکل ما نیز این است که هیچ منبع رسمی ای مهر تایید بر این شایعه نزده و هم چنین ممکن است تصاویر حاصل از گفت و گو ها جعلی باشد ولی با این حال ما سعی می کنیم در صورت درست بودن این مدعی شما را در جریان آن قرار دهیم.

منبع

پاسخ
برادر من دليل نميشه چون شما PC باز هستى به راكستار لعنت بفرستى[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
پاسخ
بِگَردَم فَرهَنگو!
[تصویر:  lion_14-wallpaper-1440x900.jpg]
پاسخ
(12-24-2013, 08:47 PM)'Solid' نوشته است: برادر من دليل نميشه چون شما PC باز هستى به راكستار لعنت بفرستى[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

بله این حرفو میزنی چون کنسول داری ولی این خیل عظیم که بی بهرن چی کار کنن[img]images/smi/s0 (67).gif[/img]
در ضمن میدونم تند رفتم از همتون عذر می خوام ولی کارم بیشتر جنبه جذب مخاطب داشت ولی منظور خاصی رو دنبال نمی کردم ببخشید از همتون عذر می خوام [img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

(12-24-2013, 08:54 PM)'Real G' نوشته است: بِگَردَم فَرهَنگو

نگرد، نگرد عزیزم سرت گیج میره[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
شوخی کردم عذر می خوام از همتون یه لحظه فکر کردم همه بی بهرن از این بازی [img]images/smi/s0 (67).gif[/img]عذر می خوام بازم[img]images/smi/s0 (38).gif[/img]

ای اهالی راک استار عذر می خوام ازتون! بیاید ببینید طرفداراتون چقدر احترام براتون قائلند که با توهین گوچکی ناراحت میشن ولی شما ککتونم نمی گزه که دل چندین هزار هوادارو که از gta خاطره دارن به درد میارید[img]images/smi/s0 (53).gif[/img][img]images/smi/s0 (86).gif[/img][img]images/smi/s0 (86).gif[/img][img]images/smi/s0 (86).gif[/img][img]images/smi/s0 (86).gif[/img][img]images/smi/s0 (86).gif[/img][img]images/smi/s0 (86).gif[/img][img]images/smi/s0 (86).gif[/img]
پاسخ
من كه اصلا از اين بازي خوشم نميادش و برام فرق نميكنه كه تاييد بشه يا نشه
ممنون از اقا امير گل
پاسخ
بیخیال بابا .....  دعوا نکنید شما......
ولی خدا کنه این حرف ها شایعه نباشه و بیاد برای pc
پاسخ
(12-24-2013, 11:37 PM)'MR.FULLHD' نوشته است: من كه اصلا از اين بازي خوشم نميادش و برام فرق نميكنه كه تاييد بشه يا نشه
ممنون از اقا امير گل

ببخشید اون وقت شما از چه بازی خوشتون میاد؟؟؟

[تصویر:  pod4iwnvmem8eciccjow.jpg]
Nightcall
Kavinsky &lovefoxxx

i'm giving you a nightcall to tell you how i feel
i want to drive you through the night down the hills
i'm gonna tell you something you don't want to hear
i'm gonna show you where it's dark but have no fear
پاسخ
'JOHN ABROZZI dateline='' نوشته است:
'MR.FULLHD dateline='' نوشته است: من كه اصلا از اين بازي خوشم نميادش و برام فرق نميكنه كه تاييد بشه يا نشه
ممنون از اقا امير گل

خب بالاخره هركسي يه نظري داره و نظر من اينه
شايد شما يه بازي خوشت نياد و من از اون خوشم بياد

پاسخ
(12-25-2013, 12:43 PM)'MR.FULLHD' نوشته است:
'JOHN ABROZZI dateline='' نوشته است:
'MR.FULLHD dateline='' نوشته است: من كه اصلا از اين بازي خوشم نميادش و برام فرق نميكنه كه تاييد بشه يا نشه
ممنون از اقا امير گل

خب بالاخره هركسي يه نظري داره و نظر من اينه
شايد شما يه بازي خوشت نياد و من از اون خوشم بياد

حرف شما متین اما اولین باره دیدم یکی از gta بدش میاد

[تصویر:  pod4iwnvmem8eciccjow.jpg]
Nightcall
Kavinsky &lovefoxxx

i'm giving you a nightcall to tell you how i feel
i want to drive you through the night down the hills
i'm gonna tell you something you don't want to hear
i'm gonna show you where it's dark but have no fear
پاسخ
امیدوارم که این بازی برای کسانی که دوست دارند این عنوان را، منتشر بشه. منم از راک استار خوشم نمیاد (متنفرم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]) چون بازی های بزرگشو عرضه نداشت واسه PC پورت کنه. Red dead یکیشه چون اگر پورت می کرد، قسمت اول بجای نمایش حرف R Rockstar، مجبور بود B Bugstar بزاره. من که اشتیاقی ندارم ولی امیدوارم برای کسانی که خیلی مشتاق هستند، حتما بیاد.[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  احتمال عرضه‌ی بازی Arise: A Simple Story برروی کنسول نینتندو سوییچ White Beard 0 1,302 10-18-2019, 09:35 PM
آخرین ارسال: White Beard
  بازی Grandia HD Remaster برروی فروشگاه استیم در دسترس قرار گرفت White Beard 0 1,157 10-17-2019, 12:40 AM
  بازی War of Ashird برروی کنسول‌های نسل جاری و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد White Beard 0 975 10-12-2019, 10:17 PM
  بتای محدود GWENT: The Witcher Card Game برروی iOS آغاز شد White Beard 0 1,001 10-12-2019, 10:14 PM
  حالت Forge برای بازی Halo Infinite تایید شد White Beard 0 890 10-12-2019, 10:10 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان