امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
افسوس|GTA V برروی PC تایید شد؟
چشم دوستان عزيزي كه ميگن GTA V بده از ته ته ته كووووور!

از هزارتا battlefield , call of , watch sag بهتره! اگر حسود تشريف داريد نظر نديد
انقدر از پشت زدن، که جای خالی کمه...
پاسخ
نمیگم بده! خیلی هم حال میده جنبه fun بودنش و واقعا هم بازی جالبیه! اشتیاق زیادی من ندارم به شخصه روش! ولی بدمم نمیاد و اگر بیا حتما می گیرم. من از راک استار بدم میاد نه از GTA V[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] نا گفته نماند که راک استار خیلی کم به حرف طرفداراش میره در صورتی که یوبیسافت خیلی بیشتر توجه میکنه.[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
پاسخ
حال میده واسه PC بیاد با سه تا مانیتور و یه کارت غول بازیش کنی و بری به اوج فضا[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
پاسخ
(12-25-2013, 04:48 PM)'mammad_n4' نوشته است: چشم دوستان عزيزي كه ميگن GTA V بده از ته ته ته كووووور!

از هزارتا battlefield , call of , watch sag بهتره! اگر حسود تشريف داريد نظر نديد

سید!!!!منظورت که بتل 4 که نبود؟؟؟/
 [تصویر:  04555771874202694874.jpg]
پاسخ
'mammad_n4 dateline='' نوشته است: چشم دوستان عزيزي كه ميگن GTA V بده از ته ته ته كووووور!

يني gta از watch dogs بهتره يا از the last of us بهتره ؟!؟!؟؟؟!؟!؟!

پاسخ
چرا اینقدر نفرت از راکستار:|
خوبه خودتون شاهدید همون GTA IV رو هم که پورت کرد چه افتضاحی از آب دراومد،اون موقع خودم پی سی داشتم کلی پچ زدم تا یکم درست شد:|
بیاین واقع بین باشیم:
1 - راکستار با جماعت PC باز خوب نیستش
2 - نمیتونه بخوبی بازیو روی PC پورت بکنــه

دوستان هم اینقد سنگ یوبی رو به سینه نزنن[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]یوبی اگه براش درآمد نداشت میگفت ما PC رو پلتفرم گیمینگ اصلا حساب نمیکنیم جای اینکه بگه لید پلتفرممونه[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
دیگه بر همگان واضحه که یوبی پول پرسته،خودمم یوبی رو با بازیاش دوست دارم ولی نمونش همین AC :|

..:ComingSoon:..
پاسخ
(12-26-2013, 11:27 AM)'keratos2' نوشته است: چرا اینقدر نفرت از راکستار:|
خوبه خودتون شاهدید همون GTA IV رو هم که پورت کرد چه افتضاحی از آب دراومد،اون موقع خودم پی سی داشتم کلی پچ زدم تا یکم درست شد:|
بیاین واقع بین باشیم:
1 - راکستار با جماعت PC باز خوب نیستش
2 - نمیتونه بخوبی بازیو روی PC پورت بکنــه

دوستان هم اینقد سنگ یوبی رو به سینه نزنن[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]یوبی اگه براش درآمد نداشت میگفت ما PC رو پلتفرم گیمینگ اصلا حساب نمیکنیم جای اینکه بگه لید پلتفرممونه[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
دیگه بر همگان واضحه که یوبی پول پرسته،خودمم یوبی رو با بازیاش دوست دارم ولی نمونش همین AC :|

اصلا یوبی پول پرست! ریشه های بازی AC رو هم برده زیر سوال قبول! ما هم از پول بدمون میاد حتما دیگه یوبی از ما جداست و پول دوست داره! لاقل عرضه داره دیگه اینو قبول داری؟! راک استار بیا یه بازی واسه PC درست کنه که اصلا بگیم تعداد باگاش اندازه AC باشه بازم نمی تونه بیشتر گند می زنه! من به شخصه واقعا دهنم باز موند از پورت IV روی PC و میدونم داره کل تلاششو میکنه V رو بتونه یکم مثل آدم پورت کنه که شاید بعد از 6 ماه بیشتر کار کردن روش موفق بشه. Rayman Legends یوبیسافت می ارزه از صدتا بازی راک استار باور کن![img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

پاسخ
راک استار درسته به PC اهمیت زیادی نمیده و پورتاش افتضاحه ولی بازی هاش اکثرا شاهکار بوده و تا به حال بازی نذاشته که از ریشه هاش دورش کنه، نمونش همین GTA IV که میگین سر تا پاگه نسخه ی کنسولیش متاش شده 98! باگ هم توی بازی با توجه به وسعتش خیلی ناچیزه.
GTA V هم که خدایی واقعا عالی بود و متاش شد 97، فکر نمیکنم بازی ــی که متاش شده باشه 97 بازی خوبی نباشه!

GTA V انگار یه بازی نسل هشتمی بود که یادمه IGN دربارش گفت: Never mind November ; I suspect the next generation will start when GTA V says it does

راک استار یه شرکتی بود که سبک Open-World رو متحول کرد! هر 3 تا GTA آخری ــش توی VGA بازی سال شناخته شدن!
دیگه افتخارات زیادی تری هم داره که دیگه اون میشه یه مقاله![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

یوبی سافت هم شرکت عالی ــی هست و همیشه ایده های جالبی برای بازی هاش داره ولی بیشتر بازی هاش شیردوشی شده[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] ولی واقعاً یوبی سافت تونسته مثل راک استار اینقدر بازی هاش مثل بازی های راک استار امتیاز بگیره ؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]

پاسخ
(12-25-2013, 04:48 PM)'mammad_n4' نوشته است: چشم دوستان عزيزي كه ميگن GTA V بده از ته ته ته كووووور!

اصلاً قصد توهین ندارم، ولی از این مقایسه ای که بین GTA و Call of Duty و Battlefield که اصلاً ربطی به هم ندارند راه انداختید معلومه! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

[تصویر:  h9pacwys58r03u326n3a.png]
پاسخ
(12-26-2013, 03:30 PM)'Dani-27' نوشته است: راک استار درسته به PC اهمیت زیادی نمیده و پورتاش افتضاحه ولی بازی هاش اکثرا شاهکار بوده و تا به حال بازی نذاشته که از ریشه هاش دورش کنه، نمونش همین GTA IV که میگین سر تا پاگه نسخه ی کنسولیش متاش شده 98! باگ هم توی بازی با توجه به وسعتش خیلی ناچیزه.
GTA V هم که خدایی واقعا عالی بود و متاش شد 97، فکر نمیکنم بازی ــی که متاش شده باشه 97 بازی خوبی نباشه!

GTA V انگار یه بازی نسل هشتمی بود که یادمه IGN دربارش گفت: Never mind November ; I suspect the next generation will start when GTA V says it does

راک استار یه شرکتی بود که سبک Open-World رو متحول کرد! هر 3 تا GTA آخری ــش توی VGA بازی سال شناخته شدن!
دیگه افتخارات زیادی تری هم داره که دیگه اون میشه یه مقاله![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

یوبی سافت هم شرکت عالی ــی هست و همیشه ایده های جالبی برای بازی هاش داره ولی بیشتر بازی هاش شیردوشی شده[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] ولی واقعاً یوبی سافت تونسته مثل راک استار اینقدر بازی هاش مثل بازی های راک استار امتیاز بگیره ؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]

خب اینم یک حرفیه ولی خب راک استار توانایی پورت کردن رو PC رو نداره! همه اون بازیا متای کمتری رو PC بخاطر لطف راک استار گرفتند. در ضمن یکی از قدرتمندترین بازی های یوبیسافت World in Conflict در سبک استراتژی هست. پیشنهاد می کنم یک تحقیق درباره این عنوان بکنید تا عظمتشو حس کنید. در سال 2007 منتشر شد فکر کنم و گرافیکش به شدت بالا بود. خدایی خیلی بازی ها هستند که یوبیسافت اون ها رو ساخته و جایزه ها و امتیازات بالایی گرفتند. در ضمن منم نمیگم GTA V بده فقط میگم کسایی که نمره میدن به بازیش، با اینکه خیلی باگ داره (بخاطر اینکه بعد یه مدت طولانی هر نسخش انتشار میشه) نمره کامل میدن! بابا بازی پر باگ هست سایته گفته نکات منفی باگ نمره 100 از 100 چون گیم پلی باعث میشه 1000000 باگ گرافیکی رو فراموش کنی[img]images/smi/s0 (5).gif[/img] خب نمراتی هم که گرفت حقش نبود از نظر من و بهترین بازی سال شدن هم زیادیش بود چون واقعا حق Last of Us بود.[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  احتمال عرضه‌ی بازی Arise: A Simple Story برروی کنسول نینتندو سوییچ White Beard 0 1,279 10-18-2019, 09:35 PM
آخرین ارسال: White Beard
  بازی Grandia HD Remaster برروی فروشگاه استیم در دسترس قرار گرفت White Beard 0 1,132 10-17-2019, 12:40 AM
  بازی War of Ashird برروی کنسول‌های نسل جاری و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد White Beard 0 964 10-12-2019, 10:17 PM
  بتای محدود GWENT: The Witcher Card Game برروی iOS آغاز شد White Beard 0 992 10-12-2019, 10:14 PM
  حالت Forge برای بازی Halo Infinite تایید شد White Beard 0 875 10-12-2019, 10:10 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان