امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
امتیاز به آخرین بازیِ انجام شده توسط شما
گیم پلی 10:
داستان:10
گرافیک:9
موسیقی:10هم کمه
میانگین:9.5
پاسخ
 آن چیزی که انتظار داشتیم بر آورده نکرد! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] هک کردن هم خیلی داشت تکراری می شد دیگه. [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] گرافیک هم روی کنسول های نسل هشتمی بهتر بود ولی روی PC [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] به هر حال :
گیم پلی : 8.5 = به وجود آوردن امکانات جدید 
گرافیک : 8.0 [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
صداگذاری : 9.5 = اشکالی درش ندیدم ولی اگر آهنگ ها رو بیش تر و هیجانی تر می کرد بهتر بود  [img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
داستان : 8.0 = [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] داستانش بد نبود.
پاسخ
فن شدیدش اومد برین کنار :|
داستان: 8.5 (شخصیت پردازی ایدن و خواهرش آشغال بود)
گرافیک: 9 (من کلا از گرافیک انتظاری ندارم و همین قدر کافی بود.یکم باگ داشت بخاطر همین کم کردم.)
موسیقی: 10 (بعضی آهنگاش از بس قشنگ بود از ماشن پیاده نمی شدم!)
گیم پلی: 9 (هک ها فوق العاده بودن تنوعشون ولی رانندگی مزخرف و سیستم تیراندازی روی مخ باعث شد یکم اذیت شم)
نمره بازی: 9.25

پاسخ
Watch Dogs جزو بازی هایی بود که تبلیغات و نمایش هاش به مراتب از خود بازی اصلی بهتر بودن. در 99 درصد موارد عکس اینه به طوری که بازی که یه شرکتی می سازه در گذر زمان و با انتظار یافتن ویدئو های جدید بهتر و بهتر میشه تا این که شاهد بازی نهایی هستیم که نواقص قبلی رو نداره. ولی سازندگان Watch Dogs انگار از اول یه بازی خوب ساخته بودن و به مرور زمان سعی می کردن که گند بزنن در بازی و به عقب برگردن.
داستان: 7 در حدی بود که مخاطب رو قانع کنه که تو شیکاگوی مدرن بچرخه و مراحل اصلی رو طی کنه.
گیم پلی: 7 بنده به شخصه چیزی متفاوت تر از اساسینز کرید ندیدم با این تفاوت که این بار کلید Q به کنترل های بازی اضافه شده بود. گیم پلی بازی خلاصه شده بود در کلید هک و پروسه هک هم بسیار ساده بود و چالش خاصی نداشت.
گرافیک: 6 برای بازی با اون نمایش های اولیه و تبلیغی در این حد غیرفعال کردن آپشن های گرافیکی نسخه PC صرفا برای بهتر جلوه دادن نسخه های کنسولی و لاپوشونی کردن نواقص و ناتوانی شرکت سازنده در گرفتن خروجی خوب از یه انجین جدید که یحتمل همون Anvilه که اسمش رو عوض کردن با وجود 6 ماه تاخیر در عرضه و داشتن وقت کافی برای برطرف کردن نواقص، اصلا قابل قبول نیست. یکی از معدود بازی هایی که به زور مادهای متفرقه سعی شد که جلوه خوبی پیدا کنه ولی این رسمش نیود.
موسیقی: 7 خلاقیت خاصی مشاهده نکردم. در حد قابل قبول.
نمره کل: 6.75
پاسخ
Watch Dogs?! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] بازی نبود که من انتظارش رو داشتم. [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] در کل میشه گفت یوبیسافت کلاه برداری کرد! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
داستان: 7- خیلی سعی کرده بودند که یک داستان خاص و پر از جزئیات و اتفاقات ارائه کنند، ولی آیا موفق بودند؟ قطعاً نه خیر. داستان بازی یه جورایی حالت خام داشت و شخصیت پردازی هم فقط به قیافه خلاصه می شد. من که هیچ جذابیتی تو دوست آیدن ندیدم. همش الکی با اون پوسترها و والپیپرها هایپ کرده بودند! می خواستن یه شخصیت مثل Vaas رو بیان تو بازی که شاید نکات منفی داستان بازی رو پوشش بده، ولی همون شخصیت، خودشم کلی مشکل داشت! شخصیت اصلی بازی هم خیلی شبیه کانر تو AC III بود. [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] از هر لحاظ میشه اینا رو با هم مقایسه کرد. [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
گرافیک: 8- واقعاً گرافیک بازی ارزش زیادی نسبت به این نمره داشت، ولی چون الکی هایپ می کردند، زیاد انتظاراتم برآورده نشد. [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
موزیک و صدا: 8- متوسط بود، نه خیلی باحال، نه خیلی بد.
گیم پلی: 7 نوآوری داشت، ولی آنقدر از هک استفاده کردم که حالم از هک به هم می خورد! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] یه جورایی خیلی یک نواخت بود و بازی رو خزش کرده بودند. [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
کل: 7.5

[تصویر:  h9pacwys58r03u326n3a.png]
پاسخ
واچ داگز میتونست بازی بسیار عالی بشه ولی با تبلیغات وسیع یوبی سافت بازی به فنا رفت! داستان بازی خیلی طولانی بود یعنی تقریبا باید 25-30 مرحله طولانی باید میرفتی به شخصه حوصله ام سر رفت (طی دو هفته رفتم!!!) بنابراین به داستان نمره 7میدم.در مورد گیم پلی بگم که واقعا عالی بود.کاملا واقع گرایانه(اونطوری که من دوست دارم!) مثه فیلم هندی نبود که همین جوری بزن دل دشمن بری بکشی! در مورد اینکه میگن مخفی کاری مخفی کاری.اصن مخفی کاری نمیشد کرد!البته بعضی جا ها میشد(در کل 80-20 نمیشد مخفی کاری کرد!) بنابراین نمره 9 میدم به گیم پلی در مورد گرافیک باید بگم مال من که گرافیکش بد نبود خوب بود اونجوری که دوستان میگن نبود!انصافا در اون حد داغون نبود! نمره 8 میدم
در مورد موسیقی بازی=به جز اون اکت آخر خود بازی موسیقی نداشت که بگیم به به موسیقیش فلانه بهمانه! بنابر این نمره نمیدم!
در کل نمره =8 رو میدم چون ایده ی جالبی داشت.گیم پلی عالی و شخصیت پردازی خیلی عالی که برای ایدن کرده بودن

پاسخ
مشکل یوبیسافت اینه که کل جزئبات بازی رو قبل از انتشار می که برا همین دیگه چیزی نمی مونه که ما بازی کنیم

داستان:8
گیمپلی:8
گرافیک:8
موسیقی و صداگذاری:8

ارزش بازی:8
[تصویر:  5b7th9dl7afci0p5zblo.jpg]
پاسخ
خو دوستان Watch Dogs یه شاهکار به تمام معنا بود.ولی یوبی سافت با سیا.ست های خیلی اشتباه خودش که الا هم داره همین بلا رو روی اساسین کرید یونیتی میاره بازی رو در یک کلام از بین برد.اگه همین بازی و با همین مشخصات کلا همین رو راکستار میداد بیرون بازیش میرتکوند چون اصلا ازش تبلیغ نمیکرد.همین GTA V که تبلیغاتش فک کنم از نصف تبلیغات واچ داگز هم کمتر بود.اینو بگم شاید واچ داگز از جی تی ای وی خیلی بهتر بود ولی به دلیل سی.ست های بسیار بسیار اشتباه یوبی سافت به این وضع دچار شد و متای اونم شد 80 یا 82 ولی راسکتار بود متای این بازی میشد بالای 90 چون یه بازی میسازه خوب ، انتظارا رو میاره پایین بعد میشه شاهکار این قدر این روند رو تکرارکرده که وقتی راکستار یه بازی بده بیرون به خودمون تلقین کردیم که که این بازی شاهکاره چون راکستار از قبل مارو خر کرده بود.پس واچ داگز خیلی میتونست بهتر باشه و جوری میتونست بهتر باشه ازش اونقدر هایپ نمیشد.توجه کرده باشین یه چیزی انتظارا رو خیلی میبره بالا بد جور. تریلر های موزیکال و یا با موسیقی.که واچ داگز کمم نداشت از اینا.این جور تریلر ها اینقدر روشون کار شده با یه آهنگ باحال برنامه ریزی شده میاد ادم دهنش وا میمونه. حالا هم قربانی بعدی یوبی سافت چیزی نیست جز اساسین کرید یونیتی.باور کنید روش 3 ال دارن کار میکنن ولی اگه الا ن هم دیگه هایپ نکنن دیگه انتظارا رفته بالا بدجور.
اینم نمرهای من به واچ داگز
داستان:10 ((از داستان چیزی کم کسر نداشت یوبی واقعا داستانی خوبی رو اورد))
گرافیک:9.5((عالی بود و میزان تکسچرها خیلی بالا بودش ولی چون اندازه ی E3 2012 [img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img]نبود کم میکنیم نمرشو))
موریک:10((موزیکش عالی بود اگه به صورت Track دانلود کینین))
گیم پلی:10((خو گیم پلیش عالی بود یه تحولی توی این نوع صنعت به وجود اورد و کارش هم درست بود))
نمره ی کلی 9.75
آفرین یوبی سافت[img]/images/smi/new/111.gif[/img]
...CRYSiS
[تصویر:  crysis_wallpaper_by_sfv666-d6av2wf.jpg]
پاسخ
تو نقدی که توی فروم بنابر این که بهم حمله نشه نمره 8.5 رو به بازی دادم، ولی اینجا می خوام نمره واقعی که خودم به بازی می دم رو بگم [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
داستان: 8.0 / شروع بازی خیلی گیج کننده بود؛ یعنی آدم نمی فهمید قضیه چیه و خیلی بی مقدمه رفته بود سرِ اصل مطلب! وقتی هم می ره سر اصلِ مطلب، خیلی سرسری به مرگ لینا اشاره می کنه در صورتی که می تونست یه فصل اختتامیه در حدِ TLoU بسازه. از اون جهت که یوبی هی خودشو با GTA مقایسه کرد، وقتی این شروع بندی ضعیف رو با همون GTA V مقایسه می کنم به عمقِ فاجعه و بی سر و ته بودنش پی می برم. اواسط بازی روایت بازی خوبه، داستان خانوادگی اِیدن به خوبی پیش می ره ولی یوبی سافت برای این که روند یک نخواتیش رو از دست بده میاد یهو شخصیتی مثل Jordi Chin رو 360 درجه عوض می کنه و خیلی الکی یه کاری می کنه Clara بمیره و T-Bone هم قضیش رو یه طوری ماسمالی می کنه و می ره که جالب نیست. پایان هم به شدت کلیشه ای و از پیش تایین شده بود.

گیم پلی: 7.0 / خیلی از تریلرها و چیزایی که گفتن بُلُفی بزرگ در بازی بود. تو تریلر اول نشون دادن وقتی چراغ برق رو هک کنی یه تصادف عظیم روی می ده ولی تو بازی از اینا خبری نبود. مراحل فرعی به شدت کسل کننده بود و اکثرشون رو همون اول بازی می تونستیم ببینیم. با توجه به سناریو جداگونه ای که برای مراحل فرعی GTA V داشت و با خط داستانی پیش می رفت WD تو این خیلی ضعیف عمل کرد. نمی دونم ساقی یوبی کی بوده اومده خودشو با GTA V مقایسه کرده وقتی در حد GTA: Vice City هم نبود. [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] مراحل اصلی کسل کننده بود. کل بازی به تعقیب و گریز و هک و کشتن یه عده تو محوطه قرمز ختم می شد و دیگه هیچی نداشت که آدم دِلِش به بازی خوش باشه. شهر بازی نسبتاً اندازه خوبی داشت. هک هم تو بازی تنها نقطه قوت بازی بود که اونم بعد از 30 دقیقه لوس و بی مزه می شد. ماشین سواری هم انگار داشتیم آجُر هُل می دادیم :| هوش مصنوعی پلیس ها خیلی خوب بود ولی یه چیز مسخرش این بود که می رفتی تو آب دیگه راحت می تونستی فرار کنی :| در کل گیم پلی جالب نبود.

گرافیک: 7.0 / همش هایپ های بی خود. همش تریلرای از پیش رندر شده! اصلاً گرافیک حتی رو نسل هشت اون چیزی نبود که تو تریلرای اولی دیدیم و به شدت ضعیف بود. نورپردازی تو روز در یک کلام فاجعه بود. شاید بشه گفت WD گرافیک قابل قبولی داشت ولی از اون تبلیغات بی خود سر گرافیک و تریلرای گول زننده نمی شه گذشت.

موسیقی و صداگذاری: 8.0 / بیشترین چیزی بود که می شد ازش لذت برد. هک موسیقی و موسیقی های مختلف و جالب که مراحل رو خیلی باحال می کرد. اما باگ هایی تو این زمینه هم بود. نمونش صدا نداشتن ضربات باتوم در بعضی مواقع و تاخیر داشتن صداش. موسیقی ها هم می تونست جالب تر و متنوع تر باشه.

ارزش کلی: 7.0 / اگر این قدر برای بازی تبلیغات و هایپ نمی شد مطمئناً نمره بالاتری می گرفت. مخصوصاً این که پاشو تو کفش R* گذاشت دیگه وضعیت رو بدتر کرد. وقتی بازی می کردم همش یاد با GTA V مقایسه می کردم و می دیدم واقعاً WD چیش از این بازی بهتر هست؟ [img]images/smi/s0 (60).gif[/img] در کل بازی ـی نیست آدم تجربش نکنه بگه حیف بازی شاهکاری رو از دست دادم! کسی هم بازیش نکنه ضرری نکرده به هر حال.

پاسخ
دوستان اینجا برا نمره دادن و توضیحی محتصر در مورد هر نمره و  هر بخش است [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

لطفا از دادن هر نظر بی مورد با موضوع اصلی پرهیز کنید.[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

تعدادی از نظرات پاک شد.
[تصویر:  5b7th9dl7afci0p5zblo.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  Watch Dogs 2 | آخرین اخبار و اطلاعات Station 26 7,580 01-18-2017, 09:32 PM
آخرین ارسال: who i am
  تاپیک رسمی بازی Far Cry 4 // آخرین اخبار و اطلاعات spartacus 102 27,040 11-14-2014, 08:18 PM
آخرین ارسال: Old Snake

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان