امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
امتیاز به آخرین بازیِ انجام شده توسط شما
موضوع جدید castelvania lord of shadow 2
[تصویر:  5b7th9dl7afci0p5zblo.jpg]
پاسخ
کسلوانیا نسخه جدیدش نسبت به اربابان سایه 1 از لحاظ داستان و محیط بازی پسرفت زیادی داشت. اون خیلی باحال تر بود نباید نسخه دوم رو به آینده منتقل میکردن که تازه دیوید کاکس هم کلی بعدش گفت ما خیلی خوشحالیم که بازی رو به آینده منتقل کردیم[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] بگذریم به نظر من:

گرافیک: 8
گیم پلی:8
داستان:7
موزیک و صداگذاری:9

نمره کلی:8
ارزش: 6.8
پاسخ
اصلا با این بازی حال نکردم[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] گرافیک و داستانش به دلم ننشست[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] کلا یه یک ساعت بازی کردم پاکش کردم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] البته یکم انتظارات ازش بیشتر بود[img]images/smi/s0 (83).gif[/img]
امتیازات من :

گرافیک = 6
داستان = 6
موزیک و صدا = 8.5
گیم پلی = 7.99 [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] = 8

نمره ی کل = 72 از 100

پاسخ
نظرم بر اساس بازی نکردن LoS 1 هست! برام نوآوری های خوبی داشت.
داستان: 8 (آخر بازی وقتی می فهمی داستان از چه قرار بوده خیلی باحال هست)
موسیقی و صداگذاری: 7 (موسیقی می طلبید شدید بعضی جاها تا آدم بره تو حس ولی[img]images/smi/s0 (43).gif[/img])
گیم پلی: 8 (تنوع در حرکت ها زیاد بود ولی مراحل یکم تکراری میشه اواسط)
گرافیک: 7 (دیر لود شدن تکسچر مشاهده می شد بعضی جاها و کلا بعضی مواقع بافت ها یک دفعه بی کیفیت می شدن)
نمره بازی: 7.5
پاسخ
یکی از ایرادهای اصلی این عنوان، محیط های مزخرف بازی هستش... حتی مواقعی هم که فلش بک میزد به زمان گذشته، باز هم محیط های خوبی نداشت!
شخصا از داستان بازی خوشم اومد. هنگام مبارزه هم آهنگ های بسیار مناسبی پخش میشد و کاملا باهاش تناسب داشت. خود تم اصلی دراکولا هم میشه گفت عالیه.
گیم پلی هم در سطح مناسبی قرار داشت ولی اینش واقعا مسخره بود که باید تو جلد موش ها قایم شیم و بریم از پشت وارد جلد این رباتها (یا حالا هرچی که هست) بشیم. گرافیک بازی هم با این پیشرفت چندانی نداشت نسبت به نسخه اول ولی خوب بود و مشکل افت فریم و... مشاهده نمیشد و بازی به خوبی اجرا میشد.
نمرات:
گرافیک:7
موزیک و صداگذاری: 7/5
گیم پلی: 7 
داستان: 7/5

نمره کل : 72/5 

پاسخ
خو اگه بخواییم در مقایل نقش افرینی های هم سبک خودش که اومدن بگین خیلی بد بود و اگه بخواییم نسبت به نسخه ی اول هم بگیم بازم پسرفت داشت[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]تغییرات بازی کم بود کلا پسرفت زیادی داشت
گرافیگ:7(((به دلیل رنگ های متنوع زیبا اون 3 نمره هم که کم شد به دلیل تکسچرهای پایین بودش))
موسیقی:7((موسیقی داشت ولی برای یه بازی با همچین سبکی اصلا حماسی نبود))
داستان8((داستان خوبی داشت و لی عالی نبود))
گیم پلی7((گیم پلی بازی تکراری بودش همین تکراری بود خیلی))
ارزش کل 7.75 از 10
...CRYSiS
[تصویر:  crysis_wallpaper_by_sfv666-d6av2wf.jpg]
پاسخ
اگر نسبت به نسخه قبلی بخوای بسنجی:
داستان : 0
گرافیک :7
گیم پلی :0
موسیقی:6
این بازی رو من اصلا قبول نداشتم کدوم خدایی انقدر از دشمن هاش میترسه این اصلا بازی نبود.
[تصویر:  7n1ft9nre9w5m9wf9ys1.jpg][تصویر:  heic1502a.tif]
پاسخ
داستان:8
گرافیک:7.5(بد نبود گرافیکش برای تم بازیش مناسب بود)
گیم پلی:8(درسته تکراری بود اما سرگرم کننده بود)
موسیقی:3(اصلا به دل نمیشستن)
ولی در کل بازی خوبی بود من باهاش سرگرم شدم
[تصویر:  5b8u3whcv9gkuntav09r.jpg]
پاسخ
به نظرم بازیش اصلا قشنگ نبود و به دل نمینشست[img]/images/smi/new/112.gif[/img]
داستان=4
گیمپلی=7
گرافیک=5
صدا=6

نمره کل= 5.5

پاسخ
کسلوانیا 2 واقعا بخش گیمپلیش بی خود شده بود . آخه کدوم هک اند اسلشی مخفی کاری داره؟[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]داستانش هم زیاد حال نکردم اگه بخوایم با قسمت قبلی مقایسه کنیم

داستان:6
گیمپلی:7
گرافیک:7
موسیقی و صدا گذاری:7

ارزش بازی:7
[تصویر:  5b7th9dl7afci0p5zblo.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  Watch Dogs 2 | آخرین اخبار و اطلاعات Station 26 7,609 01-18-2017, 09:32 PM
آخرین ارسال: who i am
  تاپیک رسمی بازی Far Cry 4 // آخرین اخبار و اطلاعات spartacus 102 27,412 11-14-2014, 08:18 PM
آخرین ارسال: Old Snake

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان