امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اموزش انلاین بازی کردن Mw3 و Bo2 ( بازگشت پلاس مستر )
Heart 
[تصویر:  bg.png]

www.Plusmaster.ir

با سلام خدمت دوستان گرامی
وب سایت ایرانی پلاس مستر دوباره و با قدرت بیشتر شروع به کار کرده و در حال حاضر پروژه های Mw3 و Black Ops 2 رو ساپورت میکنه با امکانات بیشتر نسبت به قبل
خوب میریم سر معرفی پروژه ها و امکانات جدید

==============================================================================================

.: پروژه Plus Mw3 :.

خوب در حال حاضر پلاس مستر دارای 12 سرور ایرانی و خارجی هستش
در حال حاضر Mode های LSDSnipe و ISnipe و Infected و SND - FFA - TDM رو میتونید در این روش بازی کنید با پینگ تایم پایین نسبت به روش تکنو و ...

[تصویر:  kzvqtysfcp9lkqsfykrg.png]

و همچنین تمام سرور ها دارای انتی چیت قدرتمند هستند که نسبت به قبل خیلی قویتر و بهتر شده به طوری که هر چیتی رو شناسایی و بن میکنه

[تصویر:  bjyss67nqv7dqziqi68m.png]

اموزش راه اندازی بازی رو میتونید از اینجا مشاهده کنید :

http://http://community.plusmaster.ir/to...%86%D8%AA/

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

.: پروژه Plus Ops2 :.

خوب سرور های بلک اپس 2 بهتر شده و کمتر قطع میشه
4 تا DLC بازی رو به خوبی ساپورت میکنه و در اینده به احتمال 70% شاهد Map محبوب Orgins خواهیم بود
و قابلیت دیگه و جالب این روش اینه که ایندفعه در این پروژه از Dedicated Server هم پشتیبانی میکنه و بزودی هم کرک Dedicated Server منتشر میشه و سرور های Black Ops 2 هم Run میشن و دیگه نیاز نیست هاست بزنید یا منتظر Invite کسی باشید

[تصویر:  5k1yscjgds3061tb1xd1.png]

[تصویر:  uosx8yzgy826aehay07q.png]

همونطور که میبینید این روش بهتر شده و به زودی Dedicated Servers هم کامل میشه و میتونید با Lag و Dlay کمتر نسبت به روش های دیگه بازی کنید

در کرک بعدی :

Anti Cheat

Dedicated Server

Suppot Orgin Map(به احتمال 70%)

اموزش جدید انلاین بازی کردن این روش رو میتونید در اینجا ببینید :

http://community.plusmaster.ir/topic/61-...%A7%D8%B2/

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

دوستان این روش با قدرت برگشته و برای بهتر شدن به شما هم نیاز داره

خواهشا به دوستان خودتون اطلاع بدید و همچنین امیدوارم دوستانی که بعد از Down شدن پلاس مستر به روش های دیگه روی اوردن هم به این روش برگردن تا پرچم رو ببریم بالای بالا

Plus Master

Ĝ̙̬͕͉͉̻̜͚̣̦̫͔̲̠̖̣͈̙̝̞̈́͊̈̄̑͗̏͛́̽̀̄̽̊̓͘͝͝͝Ơ̧̗̺̝͓͓͎̩̫͖͍̤̱̟̖̲̹͒̿̊́̌̂̐͗̃́̈́͗̽͛̄͛̚͘͠ͅ ​ ̡̺̫̦L̢̼̹̟̯͚͔͓̙̟͎͔̭̣͎̩͕̲͚̈́͂̍̊̓̍͗͛̿̓͐̒̏̅͐͋̇̌̓͜ͅḌ̛̮͔͓̻̖̜̱̲̙̱̝̾̾͗͆͛̈͗̔́̆̿͒̈́͋̾̓͒̽͋̋͝ ​̪̳͙̜̖̟̯̫ͅ ̧̢͓̙̲̺̖͖͇͎̙̲̲͙̺̝͇̩̳́̋̐̉͛́̀̿͛̒̿̓̈́̿́̓͘͘ͅT̨̢̛̮̬̙̭̫͉̭͎̼̗̟̠͕̩̗̩͉̼͆̅̄͗̊͛̇́̀̆̃̑̍̋̐͒̌̉͛͝ ​ Ě̻̟̗̬̲͓̖̤̦̳͓͙̪͙̱̺͈̳͑̈́͐̓̈͌́͌̀̃̑̽̃͘̚͜͝͝ͅͅͅĄ̧̮̜̣̥̖͍̠͕͇͈̥͈̝̰̟͈̩̄͌̔̒̊̂̋͑́̍̿̈́͛͛̈́͗̓͘ ​͈̭M̨̬̼͍͔̭̺͖̠͚̻̩̣͙͉̤̬̠̝͑̓̊͋͋̅̈͌̄̂̈̒̈́͗̈̒͒̉̕͜͜͠ͅ
پاسخ
من میخواستم عضو بشم.تمام اطلاعات رو هم درست می نویسم ولی ثبت نام نمیشه.چرا؟
پاسخ
چی Error میده ؟

Ĝ̙̬͕͉͉̻̜͚̣̦̫͔̲̠̖̣͈̙̝̞̈́͊̈̄̑͗̏͛́̽̀̄̽̊̓͘͝͝͝Ơ̧̗̺̝͓͓͎̩̫͖͍̤̱̟̖̲̹͒̿̊́̌̂̐͗̃́̈́͗̽͛̄͛̚͘͠ͅ ​ ̡̺̫̦L̢̼̹̟̯͚͔͓̙̟͎͔̭̣͎̩͕̲͚̈́͂̍̊̓̍͗͛̿̓͐̒̏̅͐͋̇̌̓͜ͅḌ̛̮͔͓̻̖̜̱̲̙̱̝̾̾͗͆͛̈͗̔́̆̿͒̈́͋̾̓͒̽͋̋͝ ​̪̳͙̜̖̟̯̫ͅ ̧̢͓̙̲̺̖͖͇͎̙̲̲͙̺̝͇̩̳́̋̐̉͛́̀̿͛̒̿̓̈́̿́̓͘͘ͅT̨̢̛̮̬̙̭̫͉̭͎̼̗̟̠͕̩̗̩͉̼͆̅̄͗̊͛̇́̀̆̃̑̍̋̐͒̌̉͛͝ ​ Ě̻̟̗̬̲͓̖̤̦̳͓͙̪͙̱̺͈̳͑̈́͐̓̈͌́͌̀̃̑̽̃͘̚͜͝͝ͅͅͅĄ̧̮̜̣̥̖͍̠͕͇͈̥͈̝̰̟͈̩̄͌̔̒̊̂̋͑́̍̿̈́͛͛̈́͗̓͘ ​͈̭M̨̬̼͍͔̭̺͖̠͚̻̩̣͙͉̤̬̠̝͑̓̊͋͋̅̈͌̄̂̈̒̈́͗̈̒͒̉̕͜͜͠ͅ
پاسخ
(11-27-2014, 11:40 PM)'Dark Master' نوشته است: چی Error میده ؟

الان دوباره امتحان کردم،مشکلی نداشت.چند ساعت پیش چندین بار خواستم ثبت نام کنم نشده بود.ولی الان بدون هیچ ایرادی ثبت نام شد!!!

پاسخ
سلام رفتم تو سایتتون و یک اکانت ساختم ولی نمیتونم کسی رو Add کنم که باهاش Black ops2 بازی کنم . گزینه add Friend تو صفحه پروفایل ها نبود [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
جان من کی مثل MW3 میخواین Dedicated Server راه بندازین ؟؟ اگه بشه خیلی عالیه [img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]در ضمن لینک دانلود DLC های Black OPs 2 خرابه لطفا رسیدگی کنید
یه سری ها تو انجمن نشستن به امید شکست Uncharted 4

ولی متاسفانه این آرزو رو به گور میبری چون هنوز Naugh*ty Dog عظیم رو نشناختی    167
پاسخ
لینک های اموزش که کار نمیکنه الان......
پاسخ
می تونیم به راحتی به سرورهای بازی MW3 وصل بشیم؟
[تصویر:  1412622107571.jpg]
پاسخ
(11-28-2014, 02:21 AM)GHOSTxRuthless نوشته است: سلام رفتم تو سایتتون و یک اکانت ساختم ولی نمیتونم کسی رو Add کنم که باهاش Black ops2 بازی کنم . گزینه add Friend تو صفحه پروفایل ها نبود [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
جان من کی مثل MW3 میخواین Dedicated Server راه بندازین ؟؟ اگه بشه خیلی عالیه [img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]در ضمن لینک دانلود DLC های Black OPs 2 خرابه لطفا رسیدگی کنید

http://community.plusmaster.ir/topic/68-...dd-friend/

تو این پست اموزش add کردن رو گزاشتم
لینک ها به زودی درست میشن

(11-28-2014, 02:23 PM)MAMMUT10 نوشته است: لینک های اموزش که کار نمیکنه الان......

چرا کار نمیکنه ؟اموزشا جدیده و کار میکنه همشون

(11-28-2014, 03:14 PM)Mortezabinam نوشته است: می تونیم به راحتی به سرورهای بازی MW3 وصل بشیم؟

بله به راحتی وصل میشه اگه دقیقا مثل اموزش عمل کنید مشکلی هم ندارید

پاسخ
سلام دوستان
من عضو سایت هستم و دارم بازی میکنم اگه کسی خواست بگه تا با هم بشینیم با هم بازی کنیم.
و یه سوال دیگه این که برای من بعضی مواقع که روی سرور کلیک میکنم وصل نمیشه و هر کاری هم میکنم نمیشه اگه راهنمایییم کنید ممنون میشم.
[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ
دوستان من تو پلاس ماستر نام کاربریم MortezaGhost هستش.خواهشن منم ادد کنین.من که بلد نبودم چجوری ادد کنم.

یه سوال دیگه و اونم اینکه بازی MW3 با نسخه 3 dvd کار می کنه یا باید 4 dvd باشه بازی؟؟؟
[تصویر:  1412622107571.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Big Grin آموزش آنلاین بازی کردن مدال افتخار 2010 یا medal of honor 2010 به صورت کرکی Exia 0 205 10-17-2023, 12:26 AM
آخرین ارسال: Exia
  آموزش انلاین بازی کردن GTA V با نسخه کرکی Rise of Duty 20 14,119 12-28-2019, 08:57 PM
آخرین ارسال: javad81yyy
  آموزش آنلاین بازی کردن بازی Crysis Wars + لینک دانلود (برای اولین بار در ایران !!!) pooyafb.910 3 4,701 06-24-2019, 09:46 PM
آخرین ارسال: White Beard
  آموزش آنلاین بازی کردن Grand Theft Auto V [آپدیت شد!] Mr.Payne 54 48,757 11-22-2018, 08:31 PM
آخرین ارسال: Arsdbsra
  بازی آنلاین مدیریت تیم مستر 90 geuomtel 1 3,296 09-04-2018, 09:31 PM
آخرین ارسال: ACTH71

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان