امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دلیل محبوبیت بازیهای open world
بازیهای سبک open world طرفداران زیادی را بین گیمرها دارند.
زیرا این سبک گیمرها را به زندگی واقعیشان نزدیک تر می کند و این برای یک
گیمر بسیار مهم است که بازیی که می کند به واقعیت نزدیک باشد تا لذت بیشتری از بازی ببرد.

در این سبک بازیهای موفقی وجود دارند که بین طرفدارانشان محبوبیت دارند.درست است که هر
سبک بازی طرفداران مخصوص خودشان را دارند ولی این سبک از نظر من طرفدارانش بیشتر از
سایر سبکهاست.

اکثر شرکتهای بازی سازی سعی می کنند در کارنامه خودشان از اینگونه سبک بازیی داشته
باشند تا بر میزان طرفدارانشان بیفزایند.

از نظر من موفقترین شرکت در این زمینه شرکت بازی سازی راک استار گیمز بوده که اکثر شما
شما با آن آشنا هستید.
زیرا این شرکت سازنده سری بازیهای محبوب GTA می باشد
که در زمینه ساختن این بازی هزینه ها و تلاشهای زیادی کرده تا بازیی که میسازد
خوب از آب دربیاید و همچنین طرفداران زیادی را کسب کند که تلاشهایش
نتیجه بخش بوده است.

من هرچه درباره این موضوع بگویم کم گفتم چون تحلیل درباره این موضوع نیاز
به کارشناسی قوی و دقیق و علمی دارد که ما به دلیل نبود شرایط نمی توانیم این کار را
بکنیم اما مهم این است که اصل مطلب را گفتیم.

امیدوارم که آینده خوبی در انتظار شرکتهای بزرگ بازی سازی در این سبک باشد تا
گیمرهای عزیز لذت بیشتری از اینگونه بازی ببرند.

اگر کم و کاستی در این تاپیک دیدید شما به بزرگی خودتان ببخشید و امیدوارم که خوشتان بیاید.
با تشکر از بینندگان عزیز

در پایان برای شما عکسهایی از بازیهای اینگونه سبک تدارک دیدم و شما را به دیدن عکسها دعوت می نمایم.

[تصویر:  gta_v-151.jpg][تصویر:  gta3_790screen002.jpg][تصویر:  3909_gta_iv.jpg][تصویر:  GTA-Vice_City_4.jpg][تصویر:  gta-v-screenshot-22.jpg][تصویر:  GTA-4-Wallpaper-Gang.jpg][تصویر:  saints_row_02.jpg][تصویر:  Saint-s-Row-2-official-Details-2.jpg][تصویر:  s26736_360_42.jpg][تصویر:  Driver-Gameloft-04.png][تصویر:  10b874f9d447e5b8.jpg][تصویر:  1634_11_3.JPG][تصویر:  just-cause-2-20080129091530064.jpg][تصویر:  JC8.jpg]پایان
نقد های کوتاه جایی در فروم ندارن بر روی نقد خود بیشتر کار کنید

بسته شد
همشهری کین، فیلم مورد علاقه ی منتقدان و گل سرسبد همه ی نظرسنجی ها، به نظرم به شدت خسته کننده است! علاوه بر این، همه ی بازی های فیلم هم بی ارزش است! حجم احترامی که به این فیلم گذاشته می شود برایم غیرقابل درک است.

اینگمار برگمان

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مقایسه بازی wow با new world beh123 1 606 01-06-2023, 11:00 AM
آخرین ارسال: PEYMAN66
  دنیای زیبای فانتزی | مصاحبه با کارگردان بازی World of Final Fantasy B.A.T 0 1,370 09-24-2016, 05:49 AM
آخرین ارسال: B.A.T
  5 دلیل که باعث می‎شوند Farcry Primal را دوست داشته باشید Mobin Ahmadi 15 5,294 03-04-2016, 03:31 PM
آخرین ارسال: Devil Prince
  آیا مامور ۴۷ هم می‎گرید؟ / ۵ دلیل برای نگرانی در مورد نسخه‎ی جدید Hitman saeed aghababaee 3 1,775 03-03-2016, 12:23 PM
آخرین ارسال: saeed aghababaee
Information همه چیز در بازی های open-world به اندازه بستگی ندارد! تحلیلی بر دنیاهای open-world THE LEGEND 1 17 4,390 12-18-2015, 01:55 PM
آخرین ارسال: THE LEGEND 1

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان