امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انجمن اختصاصی Xbox One
1- خود کنسول اکس باکس در طول این دوسال تغییری نداشته و فقط مدل Elite از چند گیگابایت هارد SSD بهره می‌بره که سرعت لود بازی‌ها و روشن‌ شدن کنسول رو تا ۲۰ درصد افزایش داده ولی چون که با کنترلر الیت هم باندل شده قیمت بالایی داره. اگر خواستید مدل استاندارد رو خریداری کنید بهتون پیشنهاد می‌کنم مدل یک ترابایتی رو خریداری کنید چون که دسته اکس باکس‌وانش از بهبود‌هایی مثل جک 3.5 میلیمتری و آپدیت کنترلر از طریق وای فای و از همه مهمتر بامپر‌های نرم‌تر بهره می‌بره.
2- نه روی دو کنسول اکس باکس با دو اکانت متفاوت نمیشه ولی روی یک اکس باکس امکان پذیره. البته یک راهی برای امکان پذیر شدن وجود داره که خواستید بیشتر توضیح می‌دم.
4- بستگی به بازیش داره. مثلا فیفا ساعتی ۵۰ تا ۶۰ مگ و GTA ساعتی ۱۲۰ تا ۱۵۰ مگ.
5- جدیدا پارس آنلاین خیلی محبوب شده و بیشتر گیمرها توصیه میکنن گرچه من خودم تاحالا ازش استفاده نکردم.
No soldier should be honored for doing what is expected   J-117
پاسخ
(12-25-2015, 01:23 AM)Amirhossein Dehnavi نوشته است: 2- نه روی دو کنسول اکس باکس با دو اکانت متفاوت نمیشه ولی روی یک اکس باکس امکان پذیره. البته یک راهی برای امکان پذیر شدن وجود داره که خواستید بیشتر توضیح می‌دم.

اینی که گفتی یعنی چی واینکه اگه میشه اینو بشتر توضیح بده مرسی (PS4 این قابلیت رو داره ؟)
پاسخ
(12-25-2015, 01:23 AM)Amirhossein Dehnavi نوشته است: 1- خود کنسول اکس باکس در طول این دوسال تغییری نداشته و فقط مدل Elite از چند گیگابایت هارد SSD بهره می‌بره که سرعت لود بازی‌ها و روشن‌ شدن کنسول رو تا ۲۰ درصد افزایش داده ولی چون که با کنترلر الیت هم باندل شده قیمت بالایی داره. اگر خواستید مدل استاندارد رو خریداری کنید بهتون پیشنهاد می‌کنم مدل یک ترابایتی رو خریداری کنید چون که دسته اکس باکس‌وانش از بهبود‌هایی مثل جک 3.5 میلیمتری و آپدیت کنترلر از طریق وای فای و از همه مهمتر بامپر‌های نرم‌تر بهره می‌بره.
2- نه روی دو کنسول اکس باکس با دو اکانت متفاوت نمیشه ولی روی یک اکس باکس امکان پذیره. البته یک راهی برای امکان پذیر شدن وجود داره که خواستید بیشتر توضیح می‌دم.
4- بستگی به بازیش داره. مثلا فیفا ساعتی ۵۰ تا ۶۰ مگ و GTA ساعتی ۱۲۰ تا ۱۵۰ مگ.
5- جدیدا پارس آنلاین خیلی محبوب شده و بیشتر گیمرها توصیه میکنن گرچه من خودم تاحالا ازش استفاده نکردم.

(12-25-2015, 01:39 AM)Arshia.MR نوشته است:
(12-25-2015, 01:23 AM)Amirhossein Dehnavi نوشته است: 2- نه روی دو کنسول اکس باکس با دو اکانت متفاوت نمیشه ولی روی یک اکس باکس امکان پذیره. البته یک راهی برای امکان پذیر شدن وجود داره که خواستید بیشتر توضیح می‌دم.

اینی که گفتی یعنی چی واینکه اگه میشه اینو بشتر توضیح بده مرسی (PS4 این قابلیت رو داره ؟)

شما نمی‌تونید یک اشتراک گلد خریداری کنید و بعدش در دو کنسول متفاوت و دو اکانت متفاوت استفاده کنید اما می‌تونید از اون اشتراک گلد روی یک کنسول با چند اکانت مختلف استفاده کنید. در مورد اون راهی هم که گفتم، می‌تونید اکانت خودتون رو عضو گلد کنید و بعدش یوزر و رمز اکانت خودتون رو وارد اکس باکس دوستتون کنید بعدش اکانت خودتون رو Home کنسول دوستتون کنید تا دوستتون بتونه از گلد شما روی اکانت خودش استفاده کنه و شما هم با اکانت خودتون می‌تونید از مزایای گلد روی کنسول خودتون استفاده کنید. درمورد پلی استیشن ۴ هم اطلاعی ندارم.
No soldier should be honored for doing what is expected   J-117
پاسخ
سلام. دوستان یه سوال داشتم. میخوام بحث هایی که در مورد xbox one تا به حال پیش اومده رو برام بگین. مثلن اولای فروش که حتمن باید کینکت میخریدی یا مثلن جدیدن که مایکروسافت انحصاری هارو برای ویندوز هم میده بیرون. کل اینا رو فقط برام نام ببرین. سپاس.
پاسخ
سلام به همه من دوتا سوال دارم 
1.شما وبسایتی میشناسید که بازی های دیجیتالی برای X1 مثل این و این تو ایران بفروشن؟؟ البته دومیه ایرانیه ولی 3 تا بازی بیشر نداره Wall Wall

2.این حقیقت داره که میگن هرکسی نمیتونه با X1 آنلاین بازی کنه چون من از چندتا از دوستام شنیدم که میگن حتما باید نت پارس اناین باشه تا جواب بده و یا اینترنت حجمی باید داشته باشی S0 (5) ؟؟ درضمن من ابنترنتم ART3 شاتل یا همون 256 نامحدود هست جواب یده با این؟؟؟
[تصویر:  Am1rM0hamad_BK.png]
پاسخ
سلام
اقا قبلا شنیده بودم ک کینکت برای ایکس باکس وان ضروریه و جدیدا تو بعضی سایتا خوندم که اجباری برداشته شد،واقعا برداشته شده؟
برای بازی انلاین نت 10 مگ اسیاتک چطور جواب میده؟
مرسی
پاسخ
سلام دویتان من میخوام ایکس وان بگیرم وتو زمینه لوازم جانبی موندم که اصلا دسته ایکس باکس چحوریه مثله سریع قبل باتریو در میاری شارج میکنی یا عوض میکنی یا سیم مخصوص تداره همون دو باتریو شارج میکنه
اطلاعات کامل ندارم
بعد اینکه این مدل شارجرای جداگونه که هم باتری مخصوص یه دست داره هم سیم شارج.انواع اقسام دیدم از 80  ک نوشته یود 4کاره تا اونی که 170واسه دوتا دسته
کدوم واسه من مناسبه؟یه جیزی میخوام که دردسر نداشته باشه هی برم قلمی بخرم
پاسخ
(07-23-2016, 02:02 AM)نیما سیروسی نوشته است: سلام دویتان من میخوام ایکس وان بگیرم وتو زمینه لوازم جانبی موندم که اصلا دسته ایکس باکس چحوریه مثله سریع قبل باتریو در میاری شارج میکنی یا عوض میکنی یا سیم مخصوص تداره همون دو باتریو شارج میکنه
اطلاعات کامل ندارم
بعد اینکه این مدل شارجرای جداگونه که هم باتری مخصوص یه دست داره هم سیم شارج.انواع اقسام دیدم از 80  ک نوشته یود 4کاره تا اونی که 170واسه دوتا دسته

نمیشه باتری معمولی رو از طریق سیم شارژ کرد، فقط میشه باتری قابل شارژی که مایکروسافت عرضه کرده رو با سیم شارژ کرد.
Xbox One Play and Charge Kit پک باتری قابل شارژی هست که خود مایکروسافت عرضه کرده، این یکی از بهترین گزینه‌هاست، در کنار اون میتونید از باتری‌های قابل شارژ با کیفیت استفاده کنید که هم طول عمر خوبی دارند و هم ارزونتر درمیاد. فقط باید از طریق آداپتور این باتری‌هارو شارژ کرد و نمیشه مستقیم از طریق دسته با سیم شارژ کرد
That was just a dream

پاسخ
(07-23-2016, 10:54 AM)ERFAN RP نوشته است:
(07-23-2016, 02:02 AM)نیما سیروسی نوشته است: سلام دویتان من میخوام ایکس وان بگیرم وتو زمینه لوازم جانبی موندم که اصلا دسته ایکس باکس چحوریه مثله سریع قبل باتریو در میاری شارج میکنی یا عوض میکنی یا سیم مخصوص تداره همون دو باتریو شارج میکنه
اطلاعات کامل ندارم

نمیشه باتری معمولی رو از طریق سیم شارژ کرد، فقط میشه باتری قابل شارژی که مایکروسافت عرضه کرده رو با سیم شارژ کرد.
Xbox One Play and Charge Kit پک باتری قابل شارژی هست که خود مایکروسافت عرضه کرده، این یکی از بهترین گزینه‌هاست، در کنار اون میتونید از باتری‌های قابل شارژ با کیفیت استفاده کنید که هم طول عمر خوبی دارند و هم ارزونتر درمیاد. فقط باید از طریق آداپتور این باتری‌هارو شارژ کرد و نمیشه مستقیم از طریق دسته با سیم شارژ کرد

اقا دستت طلا بش گفتم یه مدل داشت کمی گرون بود دوتا جا داشت و میشد همزمان دوتا دسته شارج کرد اونو خریدم همراه با باندل هیلو
یا بهتره بگم باندل هیلو با این شارجر :|
پاسخ
سلام دوستان من کجا میتونم بازیهای رایگان لایو گلد رو پیدا کنم؟
تایتانفال رو دانلود کردم از اکسس اما اصلا کامل نیست انگار بتاست مشکل چیه مگه اکسس بازیهاش فری نیست بدون کمو کاستی؟
احساس میکنم سرعت دانلود کنسول فوقولاده پایینه من با کامپیوتر طی 1ساعت 4گیگ دانلود میکنم با پی اس 4 حدود 2گیگ ولی ایکس باکس که انتظار داشتم بالاتر از پی اس باشع انگار نیست و ساعتی 1.5 دانلود میکنه
و سوال اخر و مهم اینکه راسته میگن نمیشه با گیفت کارت های لایو که تو سایت های ایرانی گذاشتن بازی خرید از شبکه ؟پس دقیقا من چجور مثلا gears of war بخرم
مممون دوستان . دستش واقعا عالیه
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بکاپ گیری از سیو بازی های Xbox One X SaeedFazlollahzadeh 1 9,380 03-28-2021, 06:29 PM
آخرین ارسال: amh1975
Wink کانال طرفدرای xbox mohaX10Xmad 0 4,096 07-07-2017, 06:58 PM
آخرین ارسال: mohaX10Xmad
  فروش اکانت xbox One mohaX10Xmad 0 1,767 06-23-2017, 11:47 AM
آخرین ارسال: mohaX10Xmad
  آموزش خرید از فروشگاه xbox one و استفاده از گیفت کارت xbox one Arefsca 5 3,787 04-12-2017, 04:57 PM
آخرین ارسال: arashscream
  فروش کنسول xbox one دست دوم mohammad9333 0 2,018 08-30-2016, 12:22 PM
آخرین ارسال: mohammad9333

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان