امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انجمن اختصاصی Xbox One
.....
امروز کامل تست کردم درباره حجم
موقع لاگ این کردن 10مگ مصرف میکنه
10دقیقه گشتن تو لایو معادل 200مگ
تایتان فال ساعتی 150
بتلفیلد 50
و هیلو دقیقه ای 2مگ میبره! نزدیک 100تومن این ماه هزینه حجم نت،کردم تتزه الان فهمیدم همش زیر سره ایکس باکسه
تقریبا روزی 3گیگ مصرف میکرده و نمیدوستم به خاطر چیه فکر میکردم برادرم میره اینستا
بچها شما ه همینقدر حجم میخوه انلاین شدنتون؟یا به خاطر نت منه سرعتش 1.7
پاسخ
سلام.
دوستان یه لطف کنید بگید قمت این کنسول توی تهران میدان توپ خانه چند هست؟
ممنون میشم.
همه ی مدل هاش رو بگید.
[تصویر:  www.rahafun.com-Yellow-by-Carlos-Ortega-Elizalde-55.jpg]

پاسخ
(08-03-2016, 03:42 AM)نیما سیروسی نوشته است: .....
تایتان فال ساعتی 150
بتلفیلد 50
و هیلو دقیقه ای 2مگ میبره! نزدیک 100تومن این ماه هزینه حجم نت،کردم تتزه الان فهمیدم همش زیر سره ایکس باکسه
تقریبا روزی 3گیگ مصرف میکرده و نمیدوستم به خاطر چیه فکر میکردم برادرم میره اینستا

من سرعتم طرفای یک مگ در ثانیه هست.من از اون روزی که انلاین بازی میکنم اینجوری بد بخت شدم.راستی اینترنت شما از چه شرکتیه

بچه ها من می خوام بازی فورزا هوریزون یک رو که برای گلد رایگان شده بود رو دانلود کنم.ه ر کاری کردم گفت کردیت کارت می خواد دو تا کردیت کارت مختلف رو زدم ولی هی می گفت متود شما اشتباه است حالا چی کار کنم
[تصویر:  imtduxwtzx4q69ijzrl1.jpg]
I LOVE THIS GUYS

پاسخ
کسی علاقه به جواب دادن نداره؟
[تصویر:  imtduxwtzx4q69ijzrl1.jpg]
I LOVE THIS GUYS

پاسخ
میشه ارزون ترین هدستی که میکروفن داشته باشه و کابل میکروفن با صداش یکی باشه معرفی کنید(با ایکس باکس وان بشه باهاش با بقیه تو بازی ها صحبت کرد) و بگید که چطور میشه با ایکس باکس وان تو بازی ها با بقیه به صورت صوتی صحبت کرد؟

دوستان با نت ۱ مگ اسیاتک نامحدود میشه انلاین زد؟
۵۱۲ نامحدود چطور؟
پاسخ
سلام
ایا راهی هست بشه اپدیت بازیهارو با کامپیوتر دانلود کنیم و روی کنسول نصب کنیم؟
اپدیت برای gears of war 4 امده که 21 گیگابایته
پاسخ
سلام تنها راهی که داری استفاده از نرم افزار ‌Baylife هستش. سرچ ساده‌ انجام بده پیدا میکنی اما فقط آپدیت دانلود نمیشه بلکه کل بازی رو دانلود میکنه.

(09-11-2016, 07:59 AM)The Grand Tour نوشته است:
(08-03-2016, 03:42 AM)نیما سیروسی نوشته است: .....
تایتان فال ساعتی 150
بتلفیلد 50

من سرعتم طرفای یک مگ در ثانیه هست.من از اون روزی که انلاین بازی میکنم اینجوری بد بخت شدم.راستی اینترنت شما از چه شرکتیه

بچه ها من می خوام بازی فورزا هوریزون یک رو که برای گلد رایگان شده بود رو دانلود کنم.ه ر کاری کردم گفت کردیت کارت می خواد دو تا کردیت کارت مختلف رو زدم ولی هی می گفت متود شما اشتباه است حالا چی کار کنم

باید از قندشکن استفاده کنید.
No soldier should be honored for doing what is expected   J-117
پاسخ
سلام امروز اومد کنسول روشن کنم با دسته که اصلا روشن نشد با دکمه لمسی هم میزنم یه لحظه صدا میده و چراغش روشن میشه و بلافاصله خاموش میشه شما تا حالا با این مشکل برخورد نکردید ممنون میشم راهنمایی کنید
پاسخ
اقا خواهشا نظرمو تایید کن.یه سوال دارم هیچ جوابشو نمیدونن.من ایکس باکس وان دارم.قبلنا برای اینکه فایل های سیو بازی بالا بیاد باید یه لحظه به نت وصل میشدم اما از وقتی یه حالت automatically sign in رو فعال کردم بدون نت سیوها بالا میاد.حالا میخاستم ببینم باگه یا واسه بقیه بچه هایی که ایکس باکس وان دارن اینجوریه؟یه سوال کوجیک دیگه دارم و اینکه غی ر از فروشگاه گیم شیرینگ راه ارزونتری واسه تهیه بازی ایکس باکس وان سراغ دارن؟ممنون میشم تایید کنید ادمین :-)
پاسخ
با سلام خدمت دوستان میخواستم بدونم قابلیت HDR به xbox one معمولی اضافه شده؟! S0 (44)
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بکاپ گیری از سیو بازی های Xbox One X SaeedFazlollahzadeh 1 9,505 03-28-2021, 06:29 PM
آخرین ارسال: amh1975
Wink کانال طرفدرای xbox mohaX10Xmad 0 4,114 07-07-2017, 06:58 PM
آخرین ارسال: mohaX10Xmad
  فروش اکانت xbox One mohaX10Xmad 0 1,785 06-23-2017, 11:47 AM
آخرین ارسال: mohaX10Xmad
  آموزش خرید از فروشگاه xbox one و استفاده از گیفت کارت xbox one Arefsca 5 3,812 04-12-2017, 04:57 PM
آخرین ارسال: arashscream
  فروش کنسول xbox one دست دوم mohammad9333 0 2,033 08-30-2016, 12:22 PM
آخرین ارسال: mohammad9333

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان