نظرسنجی: نویسندگی رو ادامه بدم؟
شما مجاز به شرکت در این نظرسنجی نیستید.
اره
100.00%
2 100.00%
نه
0%
0 0%
در کل 2 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اندر حوالات گیمر ها و سال 98
Wink 
سلام من علی هستم و تازه نویسندگی رو شروع کردم.پیشاپیش سال 98رو تبریک میگم.دوستان سال جدید اومد و در مورد13بدر حرف نزنید که دلم خونه.

اخه چند روز قبل عید که همش تمیزکاری و نظافت و... بعدش هم هیچی. عیدم که عیده نباید دست سمت pc و ps برد.حالا این هیچی 13 روز بعدش هم که پیش خودمون میگیم: (( این تعطیلات حسابی بازی میکنم)) ولی ای*** اگه بتونیم بازی کنیم  S0 (44) .

چون روز اول سمت بازی میریم در لحظه اول همه جا سکوت حکمفرما میشه طوری که فقط صدای fatality میاد و پدر بزرگوار جلومون ضاهر میشه و بعدش هم... (اره اره خودم میدونم S0 (5) ) .

روز دوم و سوم هم به همین روال پیش میره تا جایی که تو روز چهارم مهمون ها مثل زامبی سرازیر میشن تو خونه و اونجاست که ما باید psرا جایی بزاریم که عقل جن هم بهش نرسه و pc را از 13قسمت ریست و خاموش کنیم طوری که تا 3 هفته ریکاوری نشه.

روز چهارم که مهمون و فامیل های دور از هرکجا میان و حتی کسایی میان خونمون که اصلا نمیشناسیم.

خلاصه بعد از اقوام گرامی پدر نوبت مادر میشه که دایی اینا میان خاله و... که پدر بزرگوار دیگه کاری به ما نداره و عین گاد فادر میشینه تیکه های سنگین میگه. در این حین هم ما سمت بازی بریم مادر گرامی با ژستی اسکورپیون مانند ضاهر میشه و مارو brotalityمیکنه.به روایت تصویر:[تصویر:  16mf_مادر_گرامی.jpg]

و اینگونه به روز سیزدهم نزدیک میشویم و فرشته وحی برما نازل شده و میگوید: ((همانا 13بدر از رگ گردن به شما نزدیک تر است)) . در این هنگام است که پدر و مادر گرامی دلشان  به رحم میاید و میگذارند که ما یکروز بازی کنیم اما : اون کامپیوتر که ریست شده باید ریکاوری شه Wall و ما باید دنبال ps بگردیم S0 (43) حالا سیزده بدر بیرون میریم و بعدش تا 27 روز باید با بازی و گیمفا خداحافظی بکنیم و خاک بر سر کرده و مانند اصحاب کهف در اتاق بمانیم و درس بخوانیم که مانند سال های گذشته امتحانات خرداد ماه مردود نشویم Wall .[تصویر:  kzj_منو_درسام.jpg]

حالا دور از موضوع عید امسال همه شرکت های: یوبی سافت و الکترونیک ارتز و ندرلند و... دست به دست هم داده اند بازی های بسی خفن را در ماه خرداد معرفی کنند که ما امتحان داریم Wall

از معلم ها و دبیر ها  هم نگم که همیشه مارا سورپرایز کرده و با امتحانات یهوهی بسی مارا انگولک می نمایند.[تصویر:  hd84_..jpg]

دوستان امیدوارم خوشتون اومده باشه 113 .موضوع پیشنهادی برای مقاله بعدی را در بخش نظرات اعلام کنید من سعی میکنم هروقت تونستم مقاله با موضوع حاشیه دار و کلیشه ای به صورت طنز بنویسم.
gaming is my DNA

[تصویر:  2ynw_sss.jpg]
پاسخ
سعی کنید متن بعدیتون بیشتر در مورد گیم باشه.

پیشنهاد من: مشکلات مالی گیمرها در دنیای امروز
[تصویر:  797620_mushishi_wallpaper_1920x1080_for_...tablet.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Question زندگی یک گیمر در ایران alisalar11 0 1,227 03-21-2019, 04:46 AM
آخرین ارسال: alisalar11
  گیمر حرفه ای javan-nakam 14 3,329 04-30-2016, 12:42 PM
آخرین ارسال: invisible night

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان