امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اوف چه سخت بود/10 تا از سخترین مراحل سری GTA
بنام خدا.

سلام به بروبچ گیمفا. خب همانطور که عنوان را خواندید قرار است برای شما 10 تا از سخترین مراحل سری خاطره انگیز GTA رو براتون قرار بدم. در این مقاله قرار است 10 تا از اون مرحله های که بعد از رد کردنشون سریع میرید بازی رو ذخیره میکنید تا یه وقت برق نره یا بازی کرش نکنه رو براتون بذارم. پس شروع میکنیم:

10-Three Leaf Clover------Grand Theft Auto IV
[تصویر:  6vdp_gta4_three_leaf_clover.jpg]
در این مرحله که شما باید به همرای 3 نفر دیگه برید سرقت. تا وقتی که تو بانک هستید که هیچی بعد از اینکه بیرون میشید یه لشکر پلیس میریزه رو سرتون که کلی شما رو کچل میکنه از این کوچه برو به این کوچه تا آخر که میرید توی زیر زمینی و به یه بدبختی تموم میشه، اما در عین حال این مرحله یکی از جالب ترین مراحل این نسخه نیز به حساب میاید.

9-S.A.M------Grand Theft Auto III
[تصویر:  txbb_img_0114.png]
در این مرحله شما باید در یک زمان محدود خودرا به فرودگاه برسونید و بعدش با راکت لانچر باید هواپیما رو منفجر کرده و محموله ای که از هواپیما میاد بیرون رو بدزدید، حالا اینکه چیزی نیست وقتی که تمام محموله ها رو گرفتید 4 ستاره پلیس دنبال شما میشه و بعدش هم باید فرار کنید که کار آسونی نیست.

8-The Snow Storm------Grand Theft Auto IV
[تصویر:  g7xz_5174-gta-iv-the-snow-storm.jpg]
این عکسی که بالا میبیند نقشه یه خونه خرابه به نظر میرسه ولی، وقتی که بهش نزدیک بشید یه لشکر از زمین و آسمون میریزه سرتون، واسه چی یه کیک است توی این خونه که توش مواد مخدر درجه یک است شما باید اونو بدزدید. حالا اونو که دزدیدید، سرو کله پلیس ها پیدا میشه کلا بدبختی داریم با این مرحله.

7-Payday for Ray------Grand Theft Auto III
[تصویر:  70f9_payday-ray-1.jpg]
دوباره از نسخه سوم. در این مرحله قرار است شما برای Ray یک محموله را دریافت کنید، به نظر آسون میاد؟ آقا رو باش. شما در یک محدوده زمانی خودتون رو به چند تلفون سکه ای برسونید که شما رو پاسکاری میکنن اولی میگه برو اون یکی تلیفون دومی میگه اونیکی تا به آخری میرسید و میرید محموله رو تحویل میگیرید.

6-Espersso-2-Go--------Grand Theft Auto III
[تصویر:  nopv_espresso-2-go-02-500x327.jpg]
بابا این نسخه چقدر سخته. توی این مرحله باید توی شهر بگردید و ده غرفه رو به فنا ببرید، اونم توی یه وقت مشخص که پلیس ها هم دنبال شما است.
حالا به نظر شما این نسخه آسونه؟ نه بابا کی گفته با این مرحله هاش.

5-Dildo Dodo-------Grand Theft Auto Vice City
[تصویر:  1f6h_maxresdefault.jpg]
نوبت رسید به GTA Vice City. توی این مرحله شما باید برای شرکت فیلم سازی تبلیغ کنید چطوری؟ میگم براتون. شما باید به یه هواپیما که سوخت کمی هم داره باید به منطقه های مشخص شده برید و بسته روزنامه ها رو پخش کنید، میگید آسونه در اصل باید به منطقه برید روزنامه ها رو بگیرید که حلقه آبی رنگ اس و بعد تا حلقه سرخ برید تا روزنامه ها پخش شود.

4-Wrong Side of the Tracks------Grand Theft Auto San Andreas
[تصویر:  6fwh_bs-train.jpg]

نوبتی هم باشه دیگه نوبت سان آندراسه. توی این مرحله که همون اوایل بازی است شما باید هماری Big Smoke برید تا چنتا Vago رو بکشید شاید به نظر کسانی که بازی نکردن آسون بیاد ولی Vago ها رو قطارن و شما باید پایین رانندگی کنید و بیگ سموک شکلیک کنه، طوری که باید فاصله تون ثابت بشه، حواستون باشه که به چیزی نخورید و سرعت را هم در نظر بگیرید چون بعضی وقت های سرعت قطار کم و زیاد میشه.

3-Bomb da Base Act II--------Grand Theft Auto III
[تصویر:  jews_hqdefault.jpg]
بازم GTA 3. توی این مرحله قرار است شما به 8-Ball کمک کنید که بمب رو توی یه کشتی جاسازی کنه. ولی اون چون دست هاش بسته است نمیتونه شلیک کنه پس شما باید با اسناپیر از مراقب کنید. باید به عرض شما برسونم که باید تیر اندازی تون حرف نداشته باشه چون ممکنه حتی با یک حرکت اشتباه دوستتون کشته بشه.

Grand Theft Auto Vice City------Demolition Man
[تصویر:  wh6v_gg.jpg]
خیلی کسا هستن که با این مرحله خاطره دارن از جمله خود من. این مرحله یکی از سخت ترین مراحل ممکن در بازی GTA VC است، چرا چون شما قرار یه ساختمون نیمه کاره 4 طبقی رو با یه هلیکوپتر کنترولی منفجر کنید، حالا نگهبانان رو که نگو به چکش رو کولت میوفته بجون تون تازه اگه رمز هم بزنی روی هلیکوپتر تاثیر نداره.

اما قبل از مقام اول چنتا کاندید شماره 1 رو براتون معرفی میکنم:

The Driver------Grand Theft Auto Vice City

The Big Score------Grand Theft Auto V

Hostile Takeover------Grand Theft Auto Vice City Stories

و اما مقام اول
.

.

.

.

.

.

1-Supply Lines ....-------Grand Theft Auto San Andreas
[تصویر:  tlhr_supply-lines-640x360.jpg]
بلی این مرحله سخترین مرحله سری GTA  رو از آن خود کرد. توی این مرحله باید با یه هواپیمای فسقلی برید ماشین و موتور منفجر و آدم بکشید اونم در حالتی که امکان داره منفجر شید یا بنزین شما تموم شه، تازه این ماشین ها و موتور ها پراکنده توی کل شهر San Fierro است. حالا شما تصور کنید چقدر سخت است.

خب به پایان این مقاله رسیدیم برای مقالات بیشتر سپاس و اعتبار یادتون نره ;) .
[تصویر:  3zkb_photostudio_1466754140244.jpg]
سپاس از Lightninghero
پاسخ
عالی بود داداش.با مراحل GTA 3 بیشتر از همه خاطره داشتم.Vice City رو هم تا اوجایی که باید با یه هلیکوپتر دینامیت کار میذاشتی رفتم اینقدر باختم که دیگه بازی رو پاک کردم.
[تصویر:  BSCc2Fr.jpg?1]
پاسخ
واقعاً اون مرحله هواپیما تو Vice City و مقام اول یکی از سخت ترین مراحل این سری بود!عجیب سخت بود!

خسته نباشی بابت مقاله!
[تصویر:  e4f7_3ea4f3ff8d45616e224e2b324bba4603.png]
پاسخ
من یادمه سر مرحله Demolition Man گیر کردم و دیگه نتونستم بازی رو ادامه بدم = Uninstall
پاسخ
هم تو این مقاله هم مقاله آقای Badboy4ever نمی دونم چه رسمی شده که اومدین هر دوتون برا شماره اول چن تا کاندید انتخاب کردین :| 
شماره های 2 الی 10 همون کاندیدهای شماره اول هستن که لایقش نبودن و رتبه‌های خودشون رو گرفتن...
بجای این کار خیلی راحت می‌تونستید کاندید های شماره اول بودن رو توی رتبه‌های قبل قرار بدید و بجاش رتبه‌های آخر رو حذف کنید!
پاسخ
(08-09-2015, 08:56 PM)The Last Resort نوشته است: هم تو این مقاله هم مقاله آقای Badboy4ever نمی دونم چه رسمی شده که اومدین هر دوتون برا شماره اول چن تا کاندید انتخاب کردین :| 
شماره های 2 الی 10 همون کاندیدهای شماره اول هستن که لایقش نبودن و رتبه‌های خودشون رو گرفتن...
بجای این کار خیلی راحت می‌تونستید کاندید های شماره اول بودن رو توی رتبه‌های قبل قرار بدید و بجاش رتبه‌های آخر رو حذف کنید!

من که از 7 ماه پیش از این مدل مقاله ها می نوشتم لطفا منو درگیر نکنید  :D
نمیدونم والا
پاسخ
(08-09-2015, 08:57 PM)BadBoy4Ever نوشته است: من که از 7 ماه پیش از این مدل مقاله ها می نوشتم لطفا منو درگیر نکنید  :D
نمیدونم والا

خب روش شما هم اشتباهه دیگه. اون کاندیدهایی که می‌نویسید بجای این که فقط یه اسم ازشون برده بشه، لایق این هستن که یه متن و توضح هم درباره‌شون داده بشه...
پاسخ
(08-09-2015, 09:01 PM)The Last Resort نوشته است:
(08-09-2015, 08:57 PM)BadBoy4Ever نوشته است: من که از 7 ماه پیش از این مدل مقاله ها می نوشتم لطفا منو درگیر نکنید  :D
نمیدونم والا

خب روش شما هم اشتباهه دیگه. اون کاندیدهایی که می‌نویسید بجای این که فقط یه اسم ازشون برده بشه، لایق این هستن که یه متن و توضح هم درباره‌شون داده بشه...

اینجوری باید یه مقاله بلند بالا و طومار مانند رو داشته باشیم که خیلی کار رو سخت می کنه 
به هر حال ایده جالبیه روش فکر می کنم
پاسخ
جالب بود
یه سریاش رو یادمه. مخصوصا اونایی که به San Andreas مربوط بود.
[تصویر:  j7hb_59873-true-detective-cohle-quotes.jpg]
پاسخ
نقل‌قول: اینجوری باید یه مقاله بلند بالا و طومار مانند رو داشته باشیم که خیلی کار رو سخت می کنه 

به هر حال ایده جالبیه روش فکر می کنم

نه نگرفتی دوست من، شما الان میای تاپ تِن بازی‌های نسل هفتم رو می‌نویسی، که خب باید 10 تا بازی رو به انتخاب خودت توش قرار بدی. توی این لیست باید قید خیلی از بازی‌های بزرگ رو هم زد چون فقط 10 تا بازی باید انتخاب کنی.
یه مثال می‌زنم که قابل فهم‌تر بشه.

توی مقاله‌تون شما اومدین از یه همچین الگویی استفاده کردین:
10.
9.
8.
7.
6.
5.
4.
3.
2.
(5 بازی که لایق بودن توی رتبه اول رو دارن!)
1.

در واقع درستش اینجوریه:
10.
9.
8.
7.
6. (یکی از بازی‌هایی که لایق بودن توی رتبه اول رو داره.)
5. (یکی از بازی‌هایی که لایق بودن توی رتبه اول رو داره.)
4. (یکی از بازی‌هایی که لایق بودن توی رتبه اول رو داره.)
3. (یکی از بازی‌هایی که لایق بودن توی رتبه اول رو داره.)
2. (یکی از بازی‌هایی که لایق بودن توی رتبه اول رو داره.)
1.

راستش این ایده نیست، اصلِ مطلبه D:
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  آموزش بازی سازی: چگونه عناصر تکراری مراحل را جذاب کنیم؟ MoeinTN 0 1,390 12-25-2017, 12:10 PM
آخرین ارسال: MoeinTN
  یک شب دیر ! | نقد و بررسی و راهنمای مراحل بازی One Late Night bazi_center 12 7,825 06-21-2014, 03:01 PM
آخرین ارسال: Clonel Kovolsky

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان