امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اولین بازی که بهش علاقه مند شدی
Super Mario Confused25:

بعدش هری پاتر سنگ جادو

ولی کلا به یه بازی زیادی علاقه مند بودم اونم Assassin's Creed II بود رفتم بخرم کم مونده بود بخورم زمینConfused25:
من که از بچه گی عاشق فوتبال بودم.
پلی1 که گرفتم گفتم=وای چه گرافیکی!!!!!!!!
پلی2=فک کنم با گرافیک ترین بازی دنیارو دارم.
کامپیوتر=... دیگه خودتون حدس بزنید
IGI 1 خیلی خوب بودش یادش بخیرConfused41:Confused41:
اهان igi هم بود.خوب شد رندی گفت.
                                                                                                                    [تصویر:  images?q=tbn:ANd9GcTER3H7B0x_eW6tYETXl6t...ze8WpqS1bP]
البته IGI 1 بی نظیر بود
ولی اولیش نبود!
شبی که آواز نی تو شنیدم ... چو آهوی تشنه پی تو دویدم
دوان دوان تا لب چشمه رسیدم ... نشانه ای از نی و نغمه ندیدم
تو ای پری کجایی؟ که رخ نمی نمایی ... از آن بهشت پنهان دری نمی گشایی
من همه جا پی تو گشته ام از مه و مهر نشان گرفته ام...
EVIL 4 بود چیزای دیگه بود ولی الان این تو فکرمه واقعا چه خاطراتی الانم دارم HD شو میرم و از سگا و سونی 1 هم که هیچی Confused25:
I'M NEVER KILLED
همون طور که توی صفحه ی قبل گفتم یادش به خیر میکرو.یک تفنگ داشتیم با اون پرنده شکار می کردیم واقعا خیلی عالی بود.Confused29:
تو میکرو
یکی قارچ خور یکیم همون بازیه تیکن مانند که یکی توش بود زنجیر پرتاپ میکرد تا ته میرفت (اسمش یادم رفته خوConfused25: )
تو سگا
سونیک و شورش در شهر و لاک پشت نینجا و فوتبالش و همون نینجا سفیده که عاشقه بازیش بودمConfused29:
تو ps2
سرباز کوچولو و خدای جنگ و شورش در شهر و پپسی من
تو pc
ghost recon 1, 2 خیلی باهاشون خاطره دارم هنوزم که هنوزه بازی میکنم
اساسین کرید 2 هیچ موقع از یادم نمیره تا الان هیچ بازی مثله اون واسم خاطره انگیز نبود و لذت بخش نبود .
nfs carbon بهترین بازیه ماشینیم بود خیلی حال میداد(خدا کنه کربن 2 بسازن Confused67:)
Confused29:Confused29:Confused29:Confused29:Confused29:
چه بازیایی بودن یادشون بخیر
همسایه آزاری و شورش در کشتیConfused29:
فقط اللهConfused29:
از جایی شنیدم: ((انسان دوست دارد بزرگ شود ولی وقتی بزرگ می شود حسرت کودکیش را می خورد.)) پس حال را دریاب تا از این بزرگتر نشدی فقط خدایی که انسان ها را آفرید به یاد داشته باش.)) یا الله شکر (چرا خدا را با این اسم زیبا که دوست دارد با این نام صدایش بزنیم صدا نزنیم!)

همسایه ازای هم بود.
                                                                                                                    [تصویر:  images?q=tbn:ANd9GcTER3H7B0x_eW6tYETXl6t...ze8WpqS1bP]

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ده سال پیش آرزوی بازی کردن PS2 رو داشتم، و الان خودم دارم بازی می سازم! Laleh 1 2,046 04-07-2021, 06:09 PM
آخرین ارسال: Saragamer
  بازی هفته ۲# | این آخر هفته چه بازی‌هایی را تجربه می‌کنید PC FAN 0 1,234 09-20-2019, 09:22 AM
آخرین ارسال: PC FAN
Exclamation اولین دوره سری مسابقات Black Ops lll mohammad6701 3 2,081 10-12-2016, 10:43 PM
آخرین ارسال: Marcus Holloway
  شرکت های بازی سازی و منتشر کننده بازی who i am 5 3,287 09-09-2015, 03:10 PM
آخرین ارسال: who i am
  بدترین بازی که تا به حال بازی کردید؟ amirnoroozi 99 23,087 09-26-2014, 09:41 PM
آخرین ارسال: army game

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان