نظرسنجی: ايا كنسول خود را هك خواهيد كرد؟
شما مجاز به شرکت در این نظرسنجی نیستید.
بله
23.53%
8 23.53%
خير
44.12%
15 44.12%
در صورت هك شدن،حتما يك ps4 خواهم خريد!
32.35%
11 32.35%
در کل 34 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ايا ps4 خود را هك خواهيد كرد؟
در پي انتشار اخباري مبني بر اينكه هكري توانسته بيس لازم براي هك ps4  را فراهم اورد،بر ان شديم كه از شما بپرسيم ايا شما كنسول خود را هك خواهيد كرد؟...
مسلما اين خبر خوشايندي براي بسياري از شماست.به خصوص در سايت گيمفا كه به دلايل مختلف از جمله قيمت بسيار بالاي بازي ها ،بسياري از قيد بازي كنسولي گذشته اند و به شدت نسبت به سوني هيت مي ورزند !هكر نامبرده توانسته بيس هك لازم براي هك كنسول تا فيرم وير 1.76 را فراه اورد.(فيرم وير فعلي 3.11 است)
مزايا و معايب اين هك :
مزايا :
بازي ها با قيمت بسيار ارزان در دسترس خواهند بود.
افراد بسياري توانايي خريد كنسول را (با توجه به قيمت پايين بازي ها) پيدا خواهند كرد.

معايب:
دستكاري احتمالي در سخت افزار كنسول (كه مطمئنا عمر ان را كاهش خواهد داد)
عدم توايي اتصال به اينترنت و انجام بازي انلاين و غير قابل دسترس بودن امكانات انلاين كنسول به طور كامل.در صورت اتصال به اينترنت هك خواهد پريد و تا مدتي كنسولتان قابل هك نخواهد بود.
نياز به هك مجدد دستگاه در صورت اپديت فيرم وير و پرداخت هزينه دوباره(كساني كه ps3 خود را هك كرده اند خاطره خوبي ازين موضوع ندارند.چون سوني به شدت و مرتبا كنسول هاي خود را اپديت مي كند و گاهي اين اپديت ها به روش هاي معمول هك نمي شون و ممكن است مانند ps3 حتي نياز به خريد دانگل با قيمت هاي بالا(تا 250.000) براي هك شدن دستگاه باشد)
احتمال عدم اجراي بازي روي كنسول شما(با توجه به اينكه ديتاي هك شده بسياري از بازي ها خراب است)
عدم دسترسي به بازي ها بلافاصله پس از انتشار و نياز به صبر به مدت حدودا يك هفته تا يك ماه براي هك شدن بازي ها.

توجه كنيد كه هك كنسول هاي سوني به اساني و روتيني كنسول هاي مايكروسافت نيست و با توجه به اپديت مداوم كنسول مشكلات زيادي را در پي خواهد داشت.
[تصویر:  ffxv___episode_duscae___iii___ending_by_...8pt5a2.jpg]
پاسخ
این که همش عیب بود  Confused  .
پاسخ
ظرفیت ۱ بهترین راهه . هر بازی ۳۰. تومن . هییییچ خطری هم نداره
[تصویر:  qfal6dw58t6yf733ll8a.jpg]
پاسخ
(12-14-2015, 03:58 PM)who i am نوشته است: این که همش عیب بود  Confused  .

واقعيت كنسول هاي سوني همين هست متاسفانه.معايبي هم كه نوشتم با توجه به تجربه شخصي خودم در نسل قبل هست.چون هك ps4 هم مانند 3 هست.
براي مثال من خودم بارها شده كه رفتم برا 3 بازي بريزم،از ده تا بازي طرف گفته 5 تاش خرابه و اون 5 تاي ديگه هم هم خودم تو خونه پي بردم كه خرابه.البته اگه از جاي درستش بگيري به مشكل خرابي بازي ها بر نميخوري.ولي متاسفانه جاي معتبر كه كارش كاملا بي نقص باشه خيلي كم هست.حتي تو كلان شهر ها(البته به جز تهران.اونجا توپخونه را دارند   S0 (2) )
[تصویر:  ffxv___episode_duscae___iii___ending_by_...8pt5a2.jpg]
پاسخ
خودتون توجه کنید معایبش از محاسنش بیشتره. تازه فکر نکنم هکش اینقد زود منتشر بشه (حداقل تو کشور ما) حداقل تا سال دیگه فکر کنم طول بکشه تا بخواد هک ps4 کامل بشه و انتشار جهانی پیدا بکنه و بازی هاش هک بشن و به راحتی در دسترس عموم قرار بگیرن و ...... تازه ممکنه سونی مثل قضیه ی برزیلی ها، که تونسته بودن بازی کپی شده روی ps4 اجرا کنن، از انتشار هکش جلو گیری کنه در هر صورت این پروسه ای نیست که بخواد در عرض کمتر از یک سال صورت بگیره. به طور مثال فرض کنیم تا انتهای سال 2016 همه چی بر وفق مراد پیش بره و ps4 کپی خور جا بیافته ، ولی وقت زیادی برای لذت بردن ازش نداریم چون چند روز پیش Amd اعلام کرد که احتمالا تا سال 2019 عمر نسل هشتم به پایان میرسه. هم چنین هزینه ی گزافی که ممکنه هر فروشنده ای برای هک کردن ps4 بگیره که با اپدیت جدید این هزینه دوباره باید پرداخته بشه معمولا از پول چند بازی هم بیشتره ! خوب مگه مریضیم بازی اصل میگیریم حالشو میبریم پول اضافی هم نمی دیم از همه قسمت های بازیمون نهایت لذت رو میبریم. در هر صورت اگه سعی کنیم بازی های ps4 رو چند نفری بگیریم و پولشو قسمت کنیم هم از تجربه ی آنلاین بازی ها لذت می بریم هم مطمئنیم دستگامون به این زودی ها خراب بشو نیست اینطوری هم قیمت کاهش پیدا میکنه و هم میتونیم بیشتر بازی ها رو انجام بدیم (البته اگر وقت کنیم) ولی این تقسیم قیمت یک مشکل اساسی داره وقتی هوس یه بازی رو میکنی نمی تونی بلافاصله بازیش کنی!

در کل با هک مخالفم (البته خودم جزو کسانی بودم که ps3 رو دادم هک کنن بچه بودم دیگه :| )
[تصویر:  rj9n_thevideogamegallery_26861_3840x2160_-_copy.jpg]
پاسخ
قاعدا هک رو میکنم چون واقعا نمیخوام زندگی رو فدای گیم کنم الان با دو تا بازی ما شاید یه فردی گره از زندگیش باز شه از این نگاه عادلانه میباشد(البته نه هر هکی کامل باشه انلاین افلاین ردیفه)

[تصویر:  Screen_Shot_2016-06-12_at_5.02.41_PM.0.png]
پاسخ
هک نمیکنم چون خوشم نمیاد و الان هم مشکل زیاد خاصی ندارم ولی اگه دیدم مشکلات هک کمه دریغ نمیکنم S0 (2)
پاسخ
(12-14-2015, 03:53 PM).:lightning:. نوشته است: در پي انتشار اخباري مبني بر اينكه هكري توانسته بيس لازم براي هك ps4  را فراهم اورد،بر ان شديم كه از شما بپرسيم ايا شما كنسول خود را هك خواهيد كرد؟...
مسلما اين خبر خوشايندي براي بسياري از شماست.به خصوص در سايت گيمفا كه به دلايل مختلف از جمله قيمت بسيار بالاي بازي ها ،بسياري از قيد بازي كنسولي گذشته اند و به شدت نسبت به سوني هيت مي ورزند !هكر نامبرده توانسته بيس هك لازم براي هك كنسول تا فيرم وير 1.76 را فراه اورد.(فيرم وير فعلي 3.11 است)
مزايا و معايب اين هك :
مزايا :
بازي ها با قيمت بسيار ارزان در دسترس خواهند بود.
افراد بسياري توانايي خريد كنسول را (با توجه به قيمت پايين بازي ها) پيدا خواهند كرد.

معايب:
دستكاري احتمالي در سخت افزار كنسول (كه مطمئنا عمر ان را كاهش خواهد داد)
عدم توايي اتصال به اينترنت و انجام بازي انلاين و غير قابل دسترس بودن امكانات انلاين كنسول به طور كامل.در صورت اتصال به اينترنت هك خواهد پريد و تا مدتي كنسولتان قابل هك نخواهد بود.
نياز به هك مجدد دستگاه در صورت اپديت فيرم وير و پرداخت هزينه دوباره(كساني كه ps3 خود را هك كرده اند خاطره خوبي ازين موضوع ندارند.چون سوني به شدت و مرتبا كنسول هاي خود را اپديت مي كند و گاهي اين اپديت ها به روش هاي معمول هك نمي شون و ممكن است مانند ps3 حتي نياز به خريد دانگل با قيمت هاي بالا(تا 250.000) براي هك شدن دستگاه باشد)
احتمال عدم اجراي بازي روي كنسول شما(با توجه به اينكه ديتاي هك شده بسياري از بازي ها خراب است)
عدم دسترسي به بازي ها بلافاصله پس از انتشار و نياز به صبر به مدت حدودا يك هفته تا يك ماه براي هك شدن بازي ها.

توجه كنيد كه هك كنسول هاي سوني به اساني و روتيني كنسول هاي مايكروسافت نيست و با توجه به اپديت مداوم كنسول مشكلات زيادي را در پي خواهد داشت.

البته همه اینا حدس هستند که قیمت بالایی بگیرن(کلا کنسول ps4 خیلی با ps3 فرق داره و این کنسول تا الان راحت هک شده البته نه کامل) و دستکاری احتمالی در سخت افزار که بعید میدونم ولی هست
و اگه میگیم هک کامل دیگه مشکل اتصال به انلاین نیست

باازی ها هم فکر نکنم هک شه دیگه کنسول هک شه بازی هاش سریع گیر میان اونم در ایران که بازی 15 روز زود از انتشار میاد S0 (2)

کلا مممنون

[تصویر:  Screen_Shot_2016-06-12_at_5.02.41_PM.0.png]
پاسخ
والا ما نداریم و نخواهیم داشت!
ولی یه نصیحت به دوستان!:
خدایی ارزششو نداره واسه 2 تومن کمتر بری PS4 هک شده بگیری! کنسول به آنلاین زدن و رقابت های آنلاینشه و بازی های آنلاین روش حال می دن! تروفی و آچیومنت و این ها رو هم که نمی گم چقدر جالبه!
[تصویر:  e4f7_3ea4f3ff8d45616e224e2b324bba4603.png]
پاسخ
اگه امکانات انلاین باشه,حتما هک میکنم
وگرنه نمی ارزه بیایی برای کم کردن هزینه های بازی ها بیایی از قسمت انلاین بازی ها بزنی.دیگه کم کم بازی ها هم بیشترشون داره میره سمت انلاین شدن
That was just a dream

پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان