امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 4.11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اژدهازاده‌ی تمام نشدنی! | نقد و بررسی عنوان The Elder Scrolls V: Skyrim
(03-20-2015, 08:04 PM)Clonel Kovolsky نوشته است: مقدمتون عالی و بی نظیر بود-این بازی واقعا پایان ناپذیره…

سپاس از لطف شما

(03-20-2015, 08:52 PM)MA 77 نوشته است: خسته نباشید دوست عزیز... S0 (74)
واقعا چطور جرات کردی به نقد اسطوره ی دنیای گیم بپردازی؟ ها؟ جواب بده...(شوخی کردم)
اول از همه باید بگم که قلم فوق العاده روانی داری و اگه تحت تعلیم افراد متخصص قرار بگیری(که گرفتی)، می تونی به یکی از بهترین های گیمفا تبدیل بشی...
چند تا مشکلتو میگم امیدوارم ناراحت نشی (حقیقتا هدفم بهتر شدنته نه تحقرت).
مقدمه ات عالی بود ولی بی نقص نبود. اگه در مورد نسخه های قبلی هم یه توضیحی می دادی بی نقص می شد. چیزی که از همون اول نظر منو جلب کرد، جمله بندی فوق العاده حرفه ای شما بود (چیزی که هنوز بعضی اعضای تحریریه ی اصلی سایت توش مشکل دارن!!!) 
بخش داستانی رو فقط تعریف کردی (البته خیلی قشنگ اینکارو انجام دادی). ولی در واقع تحلیلش نکردی که ایشاالله اساتید آموزش های لازم در این بخش رو ارائه خواهند داد.( سوالی در این مورد داشتی، در خدمتم)
کاش یکم بیشتر در مورد گرافیک توضیح می دادی چون واقعا کم کاری کردی در حق این اسطوره .
گیم پلی  این عنوان رو اگه بخواهیم به رشته ی نقد ببریم، یه کتاب 200 صفحه ای میشه نوشت ولی تو حداقل 5 صفحه شو می نوشتی. ولی با این حال همین قدری هم که نوشتی قابل تقدیره.
یه چیزی که تو نقدت دیدم اینه که ترکیب خاصی از نوشتار محاوره ای و ادبی رو به کار بردی که دلم نمیاد بگم اشتباهه. به هر حال هرکی یه سبکی داره دیگه...(این سبک واقعا دلنشینه؛ حداقل واسه من)
مثالا با این جملت کاملا ارتباط برقرار کردم:

نقل‌قول: فقط کافیست ترکشی از جادوی شما که به سمت اژدها پرتاب شده ، به گوشه‌ای از زره یکی از نگهبانان شهر بخورد... کل شهر، اژدها را بیخیال شده و به شما هجوم می‌آورند!
ته مایع طنزش که فوق العاده بود. قشنگ دردمو زنده کردی. خدا بگم چیکارت کنه... چیزی که قابل تقدیره، تعادلی هست که بین سبک محاوره ای و ادبی نوشتت بر قرار کردی...
و اما بخشی که منو به طرز عجیبی تحت تاثیر قرار داد، موسیقی و صداگذاری بود؛ به طرزی که اشک در چشمام خیمه زد. شاید دلیلش عظمت این بازی باشه. البته شما هم به عنوان یک منتقد (ترجیح میدم بگم راوی کار بلد) به بهترین نحو این بخش رو توضیح دادی طوری که اونایی بازی رو تجربه نکردن، توجیح و خاطرات افرادی مثل من رو زنده کرد ( دوباره گریم در اومد).
راستی اون تصویر آخر واسه نکات مثبت و منفی واقعا فوق العاده است(به ما هم یاد بده بی زحمت)
در کل خسته نباشی و آرزوی بهترینا رو برات دارم... :D  
با هر چی آقای M- Ahmady گفت هم موافقم....

عید همتون مبارک پیشاپیش...امیدوارم هرچی از خدا می خواهید نصیبتون کنه...
                                                                                                           .....MA 77 Out

سپاس محمد امین جان ...
لطف داری ... تمجیدت منو تحت تاثیر قرار داد .
بله درسته ، بخش گرافیکی و گیم‌پلی این عنوان جای بحثِ بسیاری داره خصوصاََ گیم‌پلی که کتاب 300 صفحه که هیچ، دنیایی داره برا خودش!
ولی خُب همونطور که در جریانی این فقط یک پروژه موقتی برای آکادمیه و نقد و بررسی کامل و رسمی نیست.

آره ، آخه می‌دونی من دلم نمیاد وقتی مقاله برای چنین شاهکارهایی می‌نویسم ، نوشته‌هام خیــلی خشک و رسمی به نظر بیان ! مخصوصا اینکه خواننده‌های این مطالب اکثراََ گیمرهان (همشون تقریبا دیگه!) و به نظرم لازم نیست تو بخش نگارشی، خــیلی هم زیادی خشک و رسمی کار کرد !

ها ها :)))
بله درسته، من سعی می‌کنم توی مقاله‌هام کمی هم از چاشنی طنز استفاده کنم که خواننده هنگام خوندن مقاله احساس خستگی نکنه.

شما لطف داری عزیزم... بنده فقط یک نویسنده‌ی عادی ام! مخلص شما . . .

اون عکس آخر هم (بخش نمرات) فقط کمی به مهارت فتوشاپ احتیاج داره که اگه کمکی لازم داشتی بنده در خدمتم .

مرسی از نظرت
سال نو مبارک

(03-20-2015, 09:52 PM)badboyX نوشته است: نقدت خیلی خوب و دلچسب بود دادا
فقط شرمنده من زیاد با تیترت نتونستم ارتباط برقرار کنم دقیقا منظورت از اژدهازاده ی تمام نشدنی چیه ؟ شاید من متوجه نشدم

سپاس کسری جان ،
تیترِ مقاله از کلمه‌ای که برای توصیف این بازی استفاده کردم ریشه میگیره
" تمام نشدنی! "
و از اونجایی که داستان بازی کلاََ بر محور شخصیت اصلی یا اژدهازاده می‌چرخه، این دو کلمه رو با هم ترکیب کردم به عنوان تیتر این مقاله قرار دادم.
[تصویر:  04uigg5da65b7inl96yk.jpg]
-
" .Tragedy Is Invisible. People Turn Away From It "
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: اژدهازاده‌ی تمام نشدنی! | نقد و بررسی عنوان The Elder Scrolls V: Skyrim - توسط DJ-BisMark - 03-20-2015, 10:16 PM

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نقد و بررسی بازی مافیا officialamir 1 1,956 05-10-2023, 04:01 PM
آخرین ارسال: برنا زرین
  بررسی بازی The Quarry : فیلم خوب، بازی معمولی علی امینی 0 1,077 06-14-2022, 03:46 PM
آخرین ارسال: علی امینی
  بررسی بازی Lego Star Wars: The Skywalker Saga ساسان گیمر 0 1,098 04-18-2022, 11:40 AM
آخرین ارسال: ساسان گیمر
  زنگ ورزش | نقد و بررسی FIFA 14 White Fang 23 8,436 02-28-2022, 03:36 PM
آخرین ارسال: alireza663
  نقد و بررسی گوشی سامسونگ a51 pishrotech 0 1,257 10-20-2021, 07:48 PM
آخرین ارسال: pishrotech

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان