امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ایا راک استار به ما درمورد اسكرين شات های جدید بازیGTAVدروغ گفته است؟
عالی :D من چجوری باید مقالاتم رو به اشتراک بزارم :huh:
پاسخ
دوستان اشتباه نکنید ! راکستار برای تنظیم رزولوشن با فوتوشاپ کار کرده ! من این نظر رو توی خود سایت راکستار دیدم .  :cool: 
به هر حال اصلا مشکلی نیس ! چون میدونیم کیفیتش خیلی بالا هست هنگام عرضه نسخه اصلی ! شکی توش نیس ! :heart:
پاسخ
(02-28-2015, 11:17 PM)prgame نوشته است: دوستان اشتباه نکنید ! راکستار برای تنظیم رزولوشن با فوتوشاپ کار کرده ! من این نظر رو توی خود سایت راکستار دیدم .  :cool: 
به هر حال اصلا مشکلی نیس ! چون میدونیم کیفیتش خیلی بالا هست هنگام عرضه نسخه اصلی ! شکی توش نیس ! :heart:

داداش برای تغییر رزوليشن نرم‌افزارهای بهتر و بیشتری هستند صد درصد راک دستکاری کرده

شایدم نکرده باشه الله و اعلم
[تصویر:  bhvydjh1o98x8mkm3xw8.gif]
پاسخ
اصلا دیگه نمیاد  :) :) :)
پاسخ
دوستان اصلا اگه این قضیه درست باشه که فکر نکنم درست باشه و حتما راک استار دلیلی برای این کارش داره مهم خوده بازی هست نه گرافیک
تا اون جایی که من اطلاع دارم کل این انجمن بازی GTA IV رو که بد ترین پورت رو داشت رو بازی کردید و تمام کردید پس الان دلیلی بر اینکه بخوایند سر گرافیک بازی و یا متنفر بودن از بازی و شرکتش باشه ندارید هر چی نباشه GTA هست و همه بدون اسثنا(البته به غیر از خودم)بازی رو به محض انتشار بازی میکنید.
کل مسئله ی بازی کردن بر پایه ی لذت بردن گیمر هست که نهایت لذت رو از گیم پلی بازی ببره فقط همین
پس با خیال راحت متظر منتشر شدن بازی بمانید.
و من الله توفیق
[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ
اینم مثل نسخه IV می شه ببینید کی گفتم.حالا فوتوشاپ می کنه بعداً می بینیم کل بازی پر از باگه.من به شرکت و این بازی خیلی اعتماد داشتم ولی این کارشون منو خیلی نگران کرد.می ترسم اینم مثل واچ داگز یوبی بشه.
[تصویر:  e4f7_3ea4f3ff8d45616e224e2b324bba4603.png]
پاسخ
شایدبه خاطرحجم رندرکردن مجبورشدن جزییات تصویر مثل نوروسایه وانعکاس وغیره راجداجدارندرکنن وبعد لایه ها را درفتوشاپ روی هم مچ کنن وپوشه ای که ذخیره کردن نامش فتوشاپ بوده...
یاشاید سایز تصویررا تغییر دادن...
وهزاران شاید دیگه...
راضیم به رضای خدا...
پاسخ
(02-28-2015, 10:26 PM)last assassin نوشته است: ببینید دوستان 
همیشه و همه شرکت ها، تصاویری که قبل از انتشار بازی منتشر می کنن دستکاری شدس
بعضی مواقع رندر شده می ذارن و در اکثر موارد تغییراتی در تصاویر ایجاد می کنن!
قطعا راکستار شرکتی نیست که گرافیک بد و یا خلاف وعده های داده شده ارائه کنه!
قبل از انتشار در نسل هفتم هم این موارد وجود داشت اما خب همه چیز خوب بود و مشکلی (!) وجود نداشت
در کل جای نگرانی نیست چرا که دستکاری ای که شده آنقدر شدید نخواهد بود چون اگر این جوری بشه همه متوجه می شن و آبروی شرکت می ره!
با این که PCباز نیستم ولی مطمئنم که راکستار گرافیک چشمگیرتری نسبت به کنسول ها ارائه می کنه!
تنها راه فهمیدن هم منتظر بودنه تا نسخه اصلی منتشر بشه!همین
موفق باشید

بله موافقم ،
قبلش هم عرض کردم تمامی شرکت ها از این سـ ـیاست برخوردارند
در مورد قسمت دوم حرفتون هم باید اضافه کنم که خودِ راکستار رسماََ اعلام کرد که نسخه ی PC بهترین نسخه ی ارائه شده در تمام پلتفرم ها خواهد بود
[تصویر:  04uigg5da65b7inl96yk.jpg]
-
" .Tragedy Is Invisible. People Turn Away From It "
پاسخ
ولی برا من نزده فتوشاپ
اصلا هیچ نوشته ای نیست اون قسمت . . .
:huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh:
پاسخ
(03-01-2015, 12:23 PM)Hossein = Gamer نوشته است: ولی برا من نزده فتوشاپ
اصلا هیچ نوشته ای نیست اون قسمت . . .
:huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh:

اشتباه رفتی
[تصویر:  bhvydjh1o98x8mkm3xw8.gif]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تخفیفات جدید شبکه استیم بیش از ۱۰۰ بازی انیمه‌ای را شامل می‌شود Mahd.1 2 1,773 04-29-2016, 03:04 PM
آخرین ارسال: mohammad6701
  راهنمایی درمورد خرید گرافیک prgame 2 1,386 06-13-2015, 02:34 PM
آخرین ارسال: Station
  راهنمایی درمورد لگ ها و کندی نسخه PC بازی GTA V soroushtgh 3 3,721 06-06-2015, 07:16 PM
آخرین ارسال: Station

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان