امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ایراددرنام نویسی درخودسایت
سلام درخودسایت هرچه نام نویسی می کنم رمزی به ایمیلم نمی فرستد به جی میل هم همین طور spam راهم چک کردم لطفا کمکم کنید
www. رو نزن مستقیم ایمیلت رو بنویس مثل hamid@yahoo.com
درود.
من در انجمن با موفقیت چند روز پیش ثبت نام کرده ام اما در تارنمای سایت نمی توانم برای ثبت نظر وارد شوم. شناسه کاربری و گذرواژه را بدرستی وارد می کنم اما خطا برگردانده می شود مبنی بر اینکه شما ش.ک و گ.و را درست وارد نکرده اید.
(12-09-2012, 07:44 PM)shah.ram نوشته است: درود.
من در انجمن با موفقیت چند روز پیش ثبت نام کرده ام اما در تارنمای سایت نمی توانم برای ثبت نظر وارد شوم. شناسه کاربری و گذرواژه را بدرستی وارد می کنم اما خطا برگردانده می شود مبنی بر اینکه شما ش.ک و گ.و را درست وارد نکرده اید.

شما باید در سایت به طور مجزا از انجمن ثبت نام کنید .
 آینده در انحصار کنسول های دستی است ! [تصویر:  s0%20%2869%29.gif]
با سلام.

بنده در خود سایت ثبت نام کردم وتایید هم کردم.اما از سایت سمت چپ برای ورود هرچی وارد میکنم وارد نمیشه و دوباره میگه وارد کنید(حتی نمیگه غلط هست یا درست و هی سایت رفرش میشه.)

رفتم قسمت یک خبر و خواستم واسش نظر بدم نوشته بود پایینش که وارد شوید و رمز و پسورد هم زدم ولی باز رفرش میشه و وارد نمیشه.!

لطفا راهنمایی کنید.

نام کاربریم در سایت UDKDesigner هست!

همین پست هم اینجا به هزار زور فرستادم.تا میزنم ارسال پاسخ میگه پیامی ننوشتید،لطفا پیامی بنویسید و بعد ارسال کنید! [img]images/smi/s0 (5).gif[/img]
این دیگه مشکلش چیه؟
ممنون
سلام آقا من هم همین مشکلو دارم تو انجمن راحت ثبت نام کردم ولی تو سایت هرکاری میکنم میگه به ایمیل فرستاده شده ولی باز هیچی تو ایمیل نیست با دو ایمیل هم امتحان کردم ولی باز نمیشه
نمیدونم دیگه چکار کنم
ممنون راهنمایی کنید لطفا...
بزرگی روحت رو میان دستانت پنهان کن که بزرگ بودن میان مردم کوچک سخت است . . .
(04-25-2013, 10:00 AM)'hossein-neysi' نوشته است: سلام آقا من هم همین مشکلو دارم تو انجمن راحت ثبت نام کردم ولی تو سایت هرکاری میکنم میگه به ایمیل فرستاده شده ولی باز هیچی تو ایمیل نیست با دو ایمیل هم امتحان کردم ولی باز نمیشه
نمیدونم دیگه چکار کنم

بخش ایمیل یه چند روزی میشه خرابه. 10 روز فکر کنم گذشته. اطلاع رسانی هم کردیم که در دست بررسی هست. موقعی که این مشکل حل شد دوباره اطلاع رسانی می کنیم.

با تشکر از صبر و شکیبایی شما [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
The more you give, the more I maim              
You are spirit, and I am bane                                                      
Your truth strikes through, as steel guides true                                                                              
It's enough for pride, but not enough to survive

(04-25-2013, 10:18 AM)'dark_prince277' نوشته است:
(04-25-2013, 10:00 AM)'hossein-neysi' نوشته است: سلام آقا من هم همین مشکلو دارم تو انجمن راحت ثبت نام کردم ولی تو سایت هرکاری میکنم میگه به ایمیل فرستاده شده ولی باز هیچی تو ایمیل نیست با دو ایمیل هم امتحان کردم ولی باز نمیشه
نمیدونم دیگه چکار کنم

بخش ایمیل یه چند روزی میشه خرابه. 10 روز فکر کنم گذشته. اطلاع رسانی هم کردیم که در دست بررسی هست. موقعی که این مشکل حل شد دوباره اطلاع رسانی می کنیم.

با تشکر از صبر و شکیبایی شما [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

ممنون لطفا مشکل حل بشه که بتونیم نظر بدیم توی سایت

راستی قرار بود مقاله ای درباره خدای جنگ سه یکی از دوستان بدن که الان سه هفته ای هست که منتظریم ولی خبری نشد
[img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
بزرگی روحت رو میان دستانت پنهان کن که بزرگ بودن میان مردم کوچک سخت است . . .
من عضو سایت هستم
رمز و شناسه رو درست می زنم ولی میگه اشتباه است
وقتی میگم رمز رو فراموش کردم میگه میل میکنیم ولی خبری نیست
راست میگن بچه ها منم همین مشکل رو دارم  ..[img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img]
Seize the day or die regretting the time you lost

It's empty and cold without you here, too many people to ache over

Avenged sevenfold - Size the day

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان