امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
این چه کاریه آخه؟ | 15 راه برای خودکشی موفق در GTA V
[تصویر:  7kbq71shchdgobehiwbj.jpg]

درود دوستان عزیز، امروز با مقاله ای با نام بالا در خدمت شماییم، همینطور که از اسم مقاله مشخصه، میخوام بهترین راه های خودکشی رو برای کسایی که توی بازی بیکارن و دنبال این هستن که به بیکاریشون پایان بدن نام ببرم.

1- خودتونو بندازید جلوی قطار! این اولین راه هست برای خودکشی موفق اما اگه میخواید خودکشیتون یکمی همراه با مزه ای چیزی باشه، در ابتدا به ماشین یا هواپیما نیاز دارین! حالا چرا هواپیما؟ چون قطار های جی تی آی وی رو با یوفو های داخل بازی هم نمیشه از بین برد یا تخریبشون کرد، پس با هواپیما برید جلوی قطار و خودکشیتون بیشتر حال میده!

2- استفاده از رمز اسکای فال! فقط کافیه این رمز رو داخل بازی وارد کنید، بعدش از جایی که یکمی با زمین فاصله داره (فقط یکم!) جایی فرود میاید که عرب نی انداخت و هو الباقی........

3- برای سرقت به یه فروشگاه حمله کنید! البته بعضی از مواقع این راه جواب میده، چون ممکنه فروشنده خیلی راحت از ترس خیس کردن شلوار، تمام پولاشو به شما بده یا ممکنه مای بیبی بسته باشه و با یه شات گان زیبا از خجالتتون دربیاد! :D

4- وارد منطقه نظامی بشید! فقط کافیه سربازای منطقه نظامی سایه شما رو از دوکیلومتری ببینن، بعدش با هرچی دم دستشون باشه میان سراغتون، اونوقته که بازی خیلی حال میده! بعضی از سربازاشون جوری آدمو با ام 4 میزنن که انگار تاحالا آدم ندیدن! فرماندهاشون با اسحله حال نمیکنن، یه راست میان گاز میگیرن! والا! :D

5- وارد محله های سیاه پوستا بشید و براشون شاخ بازی در بیارین، علاوه بر این که تمام اون محله میفتن دنبالتون میان بلکه هرکدومشون به یه محله جدا زنگ میزنن و....... بقیشو نگم بهتره، خلاصه راحت میکشنتون!

6- اگه با اینا حال نمیکنید و احساس میکنید براتون کار زیاد میبره، لامشکل! غصه چیزیو نخورید، تشریف ببرید مغازه اسلحه فروشی، بگید آقا یدونه نارنجک میخوام، نارنجکو بگیرید برید وسط خیابون زامنشو بکشید و توی دستتون نگه دارید! بعدش هیچی ازتون نمیمونه!

7- با هلیکوتر تاجایی که میتونید برید بالا، بالا، بالا، بالا، بالا، بالا، خوب بسه خیلی بالا رفتین، حالا خودتونو بندازید پایین، برای حرکات آکروباتیک فقط کافیه توی هوا خودتونو بزنید به ساختمونا، بعدش تمام!

8- سوار موتور کراس بشین و برین بالای کوه چیلاد، از اونجا بپرید پایین، بعدش دیگه کاری نداشته باشین، یه راست میرید اون دنیا!

9- یکی از راحت ترین راه های خودکشی اینه، برید توی اتوبان، چون ماشینای اونجا هیچی حالیشون نیست و همینجوری با 400 تا رانندگی میکنن، یهو خودتونو بندازید جلوی ماشین، طرف میزنه و دیگه کاری نداره به چی زده، یه راست شوت میشید اون دنیا!

10- برید توی کلوپ های شبانه، یکیو کتک بزنین، بعدش نگهبانا با کمال احترام میان تا سر حد مرگ میزننتون! جوری که فقط دنبال یه چیزی هستین که زودتر در برین و از خودکشی پشیمون میشین !

11- تنها برید توی جنگل، یدونه پلنگ میفته دنبالتون و بعدش دیگه وقت نمیکنین با خونوادتون خداحافظی کنید! حالا شانس آوردیم توی بازی میمون نیست، وگرنه زیربغلشونو میخواروندنو با نارگیل و موز آدمو میکشتن!

12- دوباره تشریف ببرید اسلحه فروشی، فقط اینبار احتمال داره آقای اسلحه فروش با با کمال احترام شوتتون کنه بیرون چون یه بار ازش نارنجک گرفتید و مجبور شده تکی بفروشه، پس ممکنه توی مرحله شوت شدنتون همونجا بخورید زمین و هو الباقی..... ولی اگه این اتفاق نیفتاد یه بمب سی4 بگیرید، وصل کنید به ماشینتون و برید وسط خیابون، بزنید بمب بترکه و همراه ماشینتون درجا پرت میشید هوا!

13-  برین داخل استخر خونتون (به به وضعتونم که خوبه و استخر خونگی دارید) بدون کپسول برین ته آب، بعدش هوا بهتون نمیرسه و .........

14- برین جلوی چندتا پلیس و با مشت بکوبید توی صورت یکیشون، این درسته که توسط پلیسای فداکار میرید اون دنیا ولی تونستید اون پلیسی که با یه مشت مرده رو ضایع کنین، چون اون با یه مشت مرده ولی شما با ده تا کلت که همزمان شلیک میکردن!

15- و اما بهترین راه، اطراف خودتون بنزین بریزید و بنزینو روشن کنید، اونوخت به صورت سوخاری میرید اون دنیا!

خوب دوستان مقاله که چه عرض کنم، لیست خودکشیا همینجا به پایان میرسه، اگه خیلی صمیمی حرف زدم منو به بزرگیتون ببخشید، امیدوارم لذت برده باشید.
4K Wallpaper Games

TeamSpeak: 185.86.180.212:8888
پاسخ
خوب بود ممنون تست کر دموشن قبلا ولی دوباره هم تست میکنم.
پاسخ
همشون رو کردم من. بخصوص اون پلیسه. باورتون نمیشه با ترور تاحالا 25 بار مردم.

داداش با موتور کراس جواب نمیده از این باکلاسا هست چی میگن آهان PCJ رو بردار، اخه اسپرینگ نداره راست شوت میشید اون دنیا.
[تصویر:  3zkb_photostudio_1466754140244.jpg]
سپاس از Lightninghero
پاسخ
واقعا ممنون خیلی کمکم کرد  S0 (43)
در کل ممنون نواوری خوبی بود

پاسخ
ممنون جالب بود دوست خوبم :heart: :heart: :heart:

راحت ترین راه سر به سر گذاشتن لات های بازی هستش
پاسخ
خیلی عالی بود :D
جی تی ای و خودکشی هاش  :D مقاله ی عالی ای بود
پاسخ
عالی بود فقط با شماره 4 موافقم یبار رمز جون بی نهایتو زدم و رفتم اونجا  تک تکشونو کشتم دلم  خنک شد قبلش هر مرتبطه که وارد میشدم سریع کشته میشدم  که اخر رفتم و انتقامم رو گرفتم
Gears 4
[تصویر:  render_juvie_closeup610.jpg]
پاسخ
خیلی خوب بود عااااااالی  :D
[تصویر:  qfal6dw58t6yf733ll8a.jpg]
پاسخ
یه نارنجک بخر  تو دستت نگه داره میری اون دنیا راحت  :cool:
[تصویر:  ceb35c2332302.jpg]
پاسخ
توی منطقه نظامی خیلی وحشین حاضرن با تانکافراد خودشونو لت و پار کنن که مارو بکشن اصلا جرات نمی کنم بدون رمز جون بینهایت برم اونجا
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Music ماجرا های گیمفا | پایانی برای آغاز Lightninghero 18 7,348 09-24-2016, 04:38 PM
آخرین ارسال: Lightninghero
  توصیه های ایمنی (بخوانید طنز) EA برای گیمرها! j4h4n 5 3,966 06-19-2014, 02:11 PM
آخرین ارسال: S N I P E R
Video شخصیت های بازی به رقص در آمده اند - برای دریافت عیدی خود وارد شوید ... omidgamerha 0 1,487 03-19-2013, 04:48 PM
آخرین ارسال: omidgamerha
  فقط برای خنده mafia 1981 1 1,587 03-15-2013, 01:25 PM
آخرین ارسال: mohammad13
  کلیپ خنده دار برای گوشی mafia 1980 3 2,315 10-10-2012, 04:27 PM
آخرین ارسال: Amir Game

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان