امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بازی در جست و جوی دلتورا - Deltora Quest
Wink 
[تصویر:  deltora-quest-ds-01.jpg]

سلام، بازی ای که تو اینجا میذارم اوّل به صورت کتاب بوده بعد از روی کتابش انیمیشن ساختند بعد از روی انیمیشنش بازی ساختند. امّا متأسّفانه این بازی مال nintendo ds هستش و برای اینکه توی ویندوز بیاد باید نرم افزار اجرای بازی های نینتندو دی اس رو داشته باشین. امّا نگران نباشید حجم نرم افزارش یک مگابایته. لینک نرم افزارش رو هم میذارم.

خلاصه ی داستان: (خودم نوشتم)
هفت قبیله وجود دارند که هرکدام گوهری جادویی دارند. در همسایگی آنها جادوگری پلید که اسمش مشخص نیست و به ارباب سایه ها معروفه در سرزمین سایه ها حکومت می کنه.
ارباب سایه ها تصمیم میگیره که به این هفت قبیله حمله کنه و اونا رو به تصرّف خودش در بیاره. در این اوضاع یک نفر از قبیله دل به نام آدین کمربندی میسازه که هفت تا محل برای قرار گرفتن گوهر ها داره بعد به قبایل هفت گانه سفر می کنه و گوهرهای آن ها را ازشون می گیره. بعد همه رو با هم متّحد می کنه.
ارباب سایه میتونسته یکی یکی تمام قبیله ها رو بگیره امّا الآن چون همه قبیله ها با هم متحد بودند و از همه مهم تر گوهرهای جادویی همه در کنار هم بودند ارباب سایه ها شکست می خوره. بعد آدین این هفت قبیله رو تبدیل به بک کشور میکنه و اسم این کشور رو از روی اسم گوهرها دلتورا می ذاره.
سال ها میگذره و آدین می میره . با توطئه های ارباب سایه ها پادشاهان بعدی کمربند رو به کمرشون نمی بندن و سرانجام ارباب سایه ها با فرستادن پرندگان غول پیکرش موفق به دزدیدن گوهر ها می شود و هر کدام را در خطرناک ترین قسمت های دلتورا مخفی می کنه بعد به دلتورا حمله میکنه و پیروز میشه.
ماجرای اصلی داستان ماجرای پسری به اسم لیف (lief) است که به خطرناک ترین جاهای کشور با دوستانش ( دختری به اسم جاسمین و مردی به نام باردا) سفر میکنه تا بتونه گوهرها رو پیدا کنه و کشورشو از شر ارباب سایه ها نجات بده. این جاهای خطرناک از این قرارند:
1. جنگل های سکوت
2. دریاچه ی اشک
3. شهر موش ها
4. شن های روان
5. کوهستان وحشت
6. هزارتوی هیولا
7. درّه ی گمشدگان

در پست های بعدی لینک کتاب ، انیمیشن و بازی که از روی این رمان ساخته شده رو قرار خواهم داد.

این اوّلین ارسال منه. امیدوارم خوشتون اومده باشه.Confused48:

برای دانلود رمان های در جست و جوی دلتورا به فارسی اینجا کلیک کنید (کتاب ها اسکن شده اند)
توجّه کنید ترتیب کتاب ها در این لینکی که گذاشتم از پایین صفحه به بالای صفحه است

برای دانلود انیمیشن در جست و جوی دلتورا با زبان اصلی (ژاپنی) اینجا کلیک کنید.
برای دانلود انیمیشن در جست و جوی دلتورا با زبان انگلیسی (دوبله یا زیرنویس) اینجا کلیک کنید.
پیشنهاد من اینه که کتاب هاش رو بخونید بعد کارتونش رو به زبان ژاپنی دانلود کنید چون حجمش کمتره و کیفیتش بیشتر.

دانلود بازی نینتندو دی اس در جست و جوی دلتورا (فرمت nds) حجم: حدود 70 مگابایت

این هم چند تا شات:
رمان ها:
[تصویر:  eq1dnhmrest6tm57saoy.jpg]

انیمیشن:
[تصویر:  Deltora-Quest-his-Cartoon-Network.jpg]
[تصویر:  1255803433.jpg]

بازی:
[تصویر:  j36tr82vzhetiae7f5wm.jpg]

[تصویر:  deltora-quest-ds-06.jpg] [تصویر:  deltora-quest-ds-04.jpg]

[تصویر:  deltora-quest-ds-05.jpg] [تصویر:  deltora-quest-ds-03.jpg]

دانلود نرم افزار اجرای بازی های Nintendo DS در ویندوز 32 بیتی

دانلود نرم افزار اجرای بازی های Nintendo DS در ویندوز 64 بیتی
پاسخ
با توجّه به مشکل داشتن لینک دانلود بازی، اونو توی پرشین گیگ آپلود کردم. (پست قبلی ویرایش شد)
پاسخ
:cool: 141 ;) :) :) :) :) :) :D :D :D :D thanks.
پاسخ
وای خدا یادش بخیر من با این انیمه زندگی کردم
کتاباشو هم فکر کنم حدود سه بار خوندم البته فقط سری اولشو (همون در جستجوی دلتورا،اژدهاهاشو نخوندم)
مرسی بابت بازیش
پاسخ
برا من دانلود نمیشه
یعنی میشه ولی سرعتش 546 بایت یر ثانیه ست Wall S0 (5)
پاسخ
(02-28-2019, 03:42 PM)AmirPX نوشته است: برا من دانلود نمیشه
یعنی میشه ولی سرعتش 546 بایت یر ثانیه ست Wall S0 (5)

سلام و درود.
لینکها بررسی مجدد شد؛ مشکلی ندارند.
برای دانلود بهتر فایل‌ها از برنامه IDM استفاده کنید.
[تصویر:  797620_mushishi_wallpaper_1920x1080_for_...tablet.jpg]
پاسخ
یادش بخیر لیف جاسمین!! من باهاشون زندگی کردم ولی بهترین کتاب فانتزی بود خوندم

پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان