امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بازی های کوچک ایرانی
من برنامه نویسی.
 [تصویر:  j08g1cx50a5k23ahqkwt.png]
پاسخ
طراحی بازی...ایده داره فوران میزنه چند تاش رو تو دفترم نوشتم که یادم نره هر از گاهی نگاهشون میکنم..[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

[تصویر:  76561198078353517.png]

پاسخ
برنامه نويس ها خوبيشون اينه كه ميتونن مراكز آموزشي براي يادگيري زبان c++ پيدا كنن...(بعدش هم ديگه گفتم بايد چيكار كنين ديگه) ريشه برنامه نويسي يكيه... تو ايران هم زياد دنبال آموزش ديدن تخصصي برنامه نويسي واسه بازي ساختن نباشين چون واقعا كم هستن اونايي كه بلدن (بازي سازها هم فكر كنم حدث بزنين كه چه جور آدم هايي هستن...بيشتر دنبال بازي ساختن هستن...) ولي فيلم هاي آموزشي و مقاله هاي خيلي زيادي داره كه خيلي مفيدن...
در مورد اونايي كه طراحي بازي ميخوان شروع كنن هم بايد بگم من و رضا هر چي كه خودمون بلد هستيم در اختيارتون قرار ميديم ولي شرط داره...شما بايد كاري كنين كه ما هم سرد نشيم...بايد طرح هايي كه ميزنين رو واسه همه بفرستين تا همه نظر بدن...اينجوري ميشه پيشرفت كرد...بازم ميگم كه اگه اين كارو انجام بدين ميرم ميگم كه حتي استادهامون هم بيان اينجا كمك...چون صنعت بازي سازي كوچيكه ،اونها هم واسه پا گرفتنش به شدت كمك ميكنن...

پاسخ
بچه ها میشه زبان های مختلف برنامه نویسی رو بگید ویکم دربارش توضیح بدید؟
چون میخوام برم کلاس برنامه نویسی ولی نمیدونم کدوم رو برم
کسایی که آشنایی دارن کمک کنن
TNX[img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
 یاد گیمفای قدیم بخیر
پاسخ
(06-05-2013, 03:22 PM)'Best Gamer' نوشته است: بچه ها میشه زبان های مختلف برنامه نویسی رو بگید ویکم دربارش توضیح بدید؟
چون میخوام برم کلاس برنامه نویسی ولی نمیدونم کدوم رو برم
کسایی که آشنایی دارن کمک کنن
TNX[img]images/smi/s0 (29).gif[/img]

اگر میخوای برنامه نویس خوبی بشی و کاری به بازی سازی نداری ++C خوبه و ااگر اونو یاد بگیری بقیه دیگه یادگرفتنشئن صرفا حفظ کردن کد هاشونه ولی واسه بازی سازی #C اول از همه به کارت میاد بعدش Java  و برای کاربا نرم افزارهایی مثل gamemaker و انجین های دوبعدی Scipting با با زبون های GML و Luna به درد می خوره
[تصویر:  6a673f09493a.jpg]
پاسخ
يه نظر سنجي...
بازي بسازيم؟
طراح هاي بازي و پروگرمرها و اگه موجوده طراح هاي هنري خودشون رو معرفي كنن...
حتي اگه يه گروه هم جمع بشه يه بازي ميسازيم...
من و رضا هم كمك ميكنيم...
اين فعلا يه نظر سنجيه...
موافقت يا مخالفت ها رو بگين ببينيم تا بعد چي ميشه.
پاسخ
تو این پست من مدل سه بعدی کاراکتر بازی رو گذاشتم که تو محیط unity هستش و برای نمایش توی نمایشگاه آمادش کردیم تا کارکتر رو بازدید کننده ها بهتر ببینن.

[تصویر:  18663028379481085763.png]

این پست واسه دوستانی هست که بخش طراحی حرفه ای بازی رو دنبال می کنند و می دونن که GDD چی هست

دانلود GDD بازی افسانه ی زیگول

[تصویر:  08081542632157012999.jpg]
پاسخ
سلام سلام سلام . و سلام بخصوص خدمت reza_funny . 

باید بگم که مثل همیشه مطالبت کار سازن reza_funny و همه رو بهره مند می‏کنن .

از دوستان هم خواهشمندم که مطالب دوستمون reza_funny رو دنبال کنن ، چرا که ایشون تجربه زیادی تو زمینه game design دارن .

در آینده هم شاید تاپیک Video Game Programming به موازات این آموزش ها شروع بشه . ( برای دوستانی علاقه مند به یادگیری برنامه نویسی برای ساخت بازی های رایانه‏ای هستند )
Junior C Programmer 
پاسخ
سلام امیر جان. 
ایشون برنامه نویس بازی زیگوول هستند و خوشحالم که به فروم اضافه شدند.
ایشالا که آموزشهای فروم از این به بعد پر بار تر بشه.
پاسخ
سلام بروبچ
بازی تازا ساختم به حمایت شما دوستان نازمندم
لینک مایکت
https://myket.ir/app/com.konarakcity.parsalan

اسم بازی  پرسلان بلوچی است و شخصیت ها براساس کودکان فامیل طراحی شدن.
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بازی ایرانی اخرین راه darkdev 6 2,818 02-19-2019, 10:28 PM
آخرین ارسال: darkdev
  بازی فوتبال کله ایرانی جام خلیج فارس hamidrhaddad 0 2,068 07-16-2017, 11:52 PM
آخرین ارسال: hamidrhaddad
  بازی ایرانی روبوبمب ArkhamKnight 4 2,657 09-04-2016, 09:09 PM
آخرین ارسال: ArkhamKnight
  پیشنمایش بازی ایرانی Invincible Soldier mahdikafshgar 6 2,832 08-17-2016, 10:30 AM
آخرین ارسال: ERFAN RP
  به بازی ایرانی قهرمان ما رای بدهید و هدیه بگیرید Old Snake 0 1,601 08-20-2015, 09:31 PM
آخرین ارسال: Old Snake

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان