امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بازی های PS4 ارزان است.
به نام خدا
با سلام خدمت شما گیمفایی های عزیز، خدمتتون هستم با یه مطلب نسبتا ویژه. حتما بعد از خواندن موضوع شما هم تعجب کردید و فکر کردید حراج بازی گذاشتم. ولی خیر اینجوریا نیست. اینجا فقط یه مشت چیزهایی هست که شما رو قانع می کنه که بازی های PS4 (یا هر کنسول دیگر) ارزان است. از اونایی که PC باز هستن این سوال رو می پرسم:
قیمت یک بازی جدید (مثل GTA V ) چند هزار تومنه؟! خب میشه حدس زد که بیست ،سی هزار تومان یا کمتر. ولی می خوام اینو بهتون بگم که بازی های PS4 از انها هم ارزون تر در میاد.یا شاید سود هم بکنید!!! . اگه خیلی کنجکاو شدید که چه جوری تا آخر این مطلب بامن همراه باشید.
خب ما از چهار روش می تونیم یک بازی اصل رو خریداری کنیم. این چهار روش رو من بر اساس ضرر طبقه بندی کردم و براتون توضیحشون دادم.میریم تا این چهار مورد رو ببینیم.

4- خرید بازی به صورت دیجیتالی. ( ضرر،ضرر، خیلی ضرر)
1- (روش سخت) خب برای گرفتن این بازی ها باید نرم افزار PSX رو داشت که یه برنامه به زبان چینی هست و اگه بخواهید خودتون باهاش کار کنید یکم سخته. تازه بعد اینکه کاراش درست شد و اکانت و دیتای بازی رو خریداری کردید، باید اونارو دانلود کنید که یکم حجمشون زیاده.
2-(روش متوسط) شما می تونید بدید یه جایی که این کارا رو وارده (منظورمو که فهمیدید) که فقط زحمت پول برای شماست. 
3- (روش آسان) در این روش شما اکانت PSN خود را ترجیحا شصت دلار شارژ کرده و مستقیم دانلود فرمایید.
نکته: شما می تونید اکانت بازی رو که می خرید به یک یا دو نفر دیگر از دوستانتان به اشتراک بگذارید یا به زبان آمیانه به آنها بفروشید.
هزینه: حداقل 90 حداکثر 180.
مزیت: تا آخر عمر کنسول، بازی در اختیار شماست

3- خرید بازی به صورت آکبند.(ضرر،ضرر)
خب تا حالا شده یه بازی رو خیلی عاشقش باشید و باری اومدنش لحظه شماری کنید. این روش مختص کسانی است که این ویژگی رو دارن. این روش برای بازی هایی با گیمپلی طولانی و بخش آنلاین اعتیاد آور و جذاب (مثل GTA V ) اصلا توصیه نمیشه. به این دلیل که وقتی شما بازی رو 240 یا 230 می خرید پس از اتمام وسیر شدن از بازی (که یه دوماهی گذشته) اون بازی شده طرفای 130 هزار تومن! این یعنی کم کمش حداقل 100 هزار تومن ضرر کردید (البته این عدد در زمانی است که شما بازی رو بفروشید) که این مبلغ اصلا منصفانه برای یک بازی نیست. 
هزینه: حداقل 100 حداکثر 135 
مزیت: تجربه ی بازیی که مدت ها منتظرش بودی!

2-اجاره ی بازی(ضرر) 
حتما شما بازی هایی دیده اید که گیمپلی کوتاه دارند.(مثل the order ) و خرید پلمپ این ها اصلا به صرفه نیست.خب میتونید بعد از مدتی پس از انتشار بازی آن بازی رو به راحتی اجاره کنید و حداکثر بعد از دو بار تمام کردن آن در طی یک هفته به مغازه برگردونید. به همین سادگی.
هزینه:حداقل 20 هزار تومان
مزیت:هزینه ای نسبتا کم برای یک بازی.
خب میرسیم به بهترین گزینه و کم هزینه ترین روش برای خریدن یک بازی.

1-خرید بازی دست دوم(کمی ضرر و یا شاید سود)
خب شاید باورتون نشه ولی من خیلیا رو دیدم که از این روش سود هم کردن. مثل خود من. خب بزارید براتون تعریف کنم که چی شد.
وقتی که بتل هارد لاین اومده بود تو بازار،من دل تو دلم نبود که سریع تجربش کنم.ساعت 1 نصف شب بود. داشتم تو گوشیم پیمارو چک میکردم که یه سر هم به دیوار زدم.(منظوراز نرم افزار دیوار) خب که تو این بین یه آگهی دیدم که زده بود :فروش بتل هاردلاین به قیمت 185!آقا منم تو هوا زدمش فردا رفتیم گرفتیمش.بعد از سیر شدن از بازی رفتم و اون رو به قیمت 190 فروختم و نه تنها ضرر نکرده بلکه سود هم کردم.
خب از داستان بریم بیرون.دیدید که من نه تنها ضرر بلکه سود هم کردم.حالا ما در نظر میگیریم که بازی رو چند ماه در اختیار داشتیم و می خواهیم بفروشیم.(قیمت خرید مثلا 140) خب بعد این چند ماه قیمت بازی حداکثر 20 هزار تومن پایین اومده و تغییر آنچنانی نکرده و شما با دلی سیر از بازی میتونید اونو بفروشید.
هزینه:حداکثر حداکثر 30 هزار تومن.
مزیت:هرینه ای بسیار کم و مدت زیادی داشتن بازی.

خب امیدوارم این مقاله برای شما مفید بوده  و ازش استفاده کرده باشید. اگه مشکلی در مقاله دیدید بهم بگید.خوش حال میشم نظراتتون رو بدونم. موفق باشید.
[تصویر:  avatar_33686.jpg?dateline=1419943134]
شاهد شاهکاری دیگر خواهیم بود
پاسخ
برادر من الان روشی اومده بنام بازی ظرفیت اول ، هر بازی با هزینه نصب و بدون درد سر 25 تومنه و یه پک 10 تایییش 200 تومن یعنی هم قیمت بازی های پی سی ولی نمیشه انلاین زد که بده ، میشه بازی های افلاینو مثل ویچر و بتمن و اورد و.... رو به این روش هرید و بازی های انلاینو دست دوم گرفت
[تصویر:  qfal6dw58t6yf733ll8a.jpg]
پاسخ
(07-14-2015, 02:40 PM)Amir Hidden نوشته است: برادر من الان روشی اومده بنام بازی ظرفیت اول ، هر بازی با هزینه نصب و بدون درد سر 25 تومنه و یه پک 10 تایییش 200 تومن یعنی هم قیمت بازی های پی سی ولی نمیشه انلاین زد که بده ، میشه بازی های افلاینو مثل ویچر و بتمن و اورد و.... رو به این روش هرید و بازی های انلاینو دست دوم گرفت

الان پس اون اکانت بازی قضیش چیه که میگن باس 200تومن بدی یه اکانت بخری بعد دیتارو دانلود کنی یا بخری
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  فروش ارزان اکانت های ظرفیت سوم خودم hoseinbhz 4 3,328 09-16-2015, 03:39 PM
آخرین ارسال: ALIREZA A.T.A
  ****خرید ارزان بازی های PS4 **** SWEDEN 0 4,148 01-25-2015, 11:44 PM
آخرین ارسال: SWEDEN
  گیم پلی بازی watch dogs با بازی خودم ps4 esi79 0 1,607 06-29-2014, 02:00 PM
آخرین ارسال: esi79

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان