امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بازی Avengers قصد دارد حداقل به خوبی Spider Man باشد
پیش از انتشار بازی Spider Man برروی کنسول پلی‌استیشن ۴، سطح انتظارها از بازی‌های ویدئویی براساس دنیای مارول (Marvel) آن‌قدر بالا نبود. با این حال، به لطف موفقیت این بازی، سطح انتظارها بسیار بالا رفته است و اولین عنوانی که باید این انتظارها را برآورده کند، بازی Avengers است. شرکت اسکوئر انیکس (Square Enix) بیان کرده است که نسبت به شرایط و سطح انتظار هواداران آگاهی دارد. به نظر می‌رسد این شرکت و استودیوی کریستال داینامیکس (Crystal Dymnamics) برنامه‌ای برای شکست خوردن از ساخته‌ی استودیوی اینسامنیاک گیمز (Insomniac Games) ندارند.
مدیر ارشد شرکت اسکوئر انیکس، آقای یوسوکه ماتسویا (Yosuke Matsuda)، در جدیدترین مصاحبه‌ی خود با وب‌سایت GamesIndustry بیان کرده است:
نقل‌قول:
بازی Spider Man یک عنوان بزرگ و یک موفقیت عظیم بود؛ پس ما نیز می‌خواهیم سخت کار کرده تا به موفقیتی مشابه دست پیدا کنیم. فکر کنم این موضوع سطح انتظارهای من (از بازی Avengers) را بالا برده است. من باور دارم که شما باید اهداف بزرگی داشته باشید. من باور دارم که بازی Spider Man فوق‌العاده بود ولی ما قصد نداریم از آن‌ها شکست بخوریم. ما به سختی مشغول کار برروی فرآیند توسعه‌ی بازی هستیم تا بتوانیم یک تجربه‌ی کاملا تازه را ارائه کنیم.
همان‌طور که به خاطر دارید، هواداران در زمان معرفی بازی Spider Man در کنار هیجان‌زده شدن، کمی نیز احساس نگرانی می‌کردند. با این حال، معرفی بازی Avengers شرایط بدتری داشت. میزان اعتراض‌ها و نگرانی‌های کاربران در مقایسه با Spider Man بسیار بیشتر بود. بیشتر اعتراض‌های هواداران به طراحی شخصیت‌ها و قهرمان‌های بازی مربوط می‌شد ولی تیم سازنده به صراحت اعلام کرده است که قصد تغییر ظاهر شخصیت‌ها را ندارد.
بازی Avengers در تاریخ ۲۶ اردیبهشت ماه سال جاری (۱۵ می سال ۲۰۲۰ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی و سرویس گوگل استیدیا عرضه خواهد شد. شما می‌توانید دیگر اخبار مربوط با این بازی مورد انتظار را از طریق وب‌سایت خبری گیمفا دنبال کنید.
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  Rockstar برای GTA 6 برنامه‌های زیادی دارد The White Witcher 37 9,703 01-05-2024, 06:31 PM
آخرین ارسال: hobit
  پردازنده‌ی پلی‌استیشن ۵ توانایی خلق تخریب‌پذیری‌های بزرگ و مبارزات فانتزی‌تر را دارد White Beard 0 1,161 10-22-2019, 09:35 PM
آخرین ارسال: White Beard
  پاتریک کلپک: پلی‌استیشن ۵ تنها در مورد آینده نیست بلکه گذشته را نیز در نظر دارد White Beard 0 1,126 10-14-2019, 08:00 PM
  شایعه: کاپیتان مارول به بازی Avengers اضافه خواهد شد White Beard 0 1,046 10-14-2019, 07:49 PM
  مدت زمان بخش داستانی Avengers اعلام و اطلاعات بیشتری از این بازی منتشر شد White Beard 0 1,254 10-07-2019, 12:45 AM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان