امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بازی The Wolf Among Us فارسی شد
سلام

با عذر خواهی دوباره بابت تاخیر در عرضه بسته کامل فارسی ساز "گرگ در میان ما" به دلیل تغییر سرور، سایت هم اکنون با قالبی جدید دوباره راه اندازی شده و فارسی ساز کامل "گرگ در میان ما" نیز بر روی سایت قرار گرفت. برای دریافت کد تخفیف 20% بازی، به کانال تلگرام ما بپیوندید.
پاسخ
با سلام
ببخشید من فارسی ساز رو خریداری کردم ولی نسخه بازی من GOG هست و مشکل داره. توی سایت هم خوندم که گفته بودید بزودی نسخه سازگار با GOG رو قرار می‌دید.
می خواستم بپرسم دقیقا چقدر وقت طول می‌کشه تا نسخه سازگار رو منتشر کنید؟
با تشکر
[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ
(03-29-2016, 09:36 PM)مجید‌نصر نوشته است: با سلام
ببخشید من فارسی ساز رو خریداری کردم ولی نسخه بازی من GOG هست و مشکل داره. توی سایت هم خوندم که گفته بودید بزودی نسخه سازگار با GOG رو قرار می‌دید.
با تشکر

سلام دوست عزیز
تا فردا بهتون اطلاع میدیم که چه مدت طول میکشه تا نسخه سازگار رو قرار بدیم.
پاسخ
(03-29-2016, 09:36 PM)مجید‌نصر نوشته است: با سلام
با تشکر
با سلام
نسخه GOG بازی هم آمادست، اما به دلیل تفاوت در آپدیت ها و بعضی از فایل ها، باید تست بشه و از سالم بودن بازی در بخش های مختلف مطمئن بشیم. یه چند روزی زمان بدید تا اینکار انجام بشه. چون اگه چیزی ناقص باشه، خود شما و بقیه دوستان اذیت میشید.
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بازی بتمن (Batman: The Telltale Series) فارسی شد Fapanova 9 4,861 08-31-2016, 04:23 PM
آخرین ارسال: Fapanova

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان