امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بالاخره بنچمارک های Call Of Duty : Advanced Warfare منتشر شدند | قضاوت با شما!
به نام خدا

[تصویر:  call_of_duty_2014-2523610.jpg]

پنج شنبه هفته قبل بود که نسخه های xbox 360 و ps3 بازی Call of Duty: Advanced Warfare منتشر شدند و یکشنبه همین هفته هم نسخه pc بهترین شوتر سال یعنی Call of Duty: Advanced Warfare منتشر شد.البته به کمک گروه codex!
بازی Call of Duty: Advanced Warfare را می توان آغاز گر عصری جدید در سری بازی Call of Duty دانست. فرانچایزی که با مضامین جنگ جهانی کار خود را آغاز کرد و سپس به دنیای جنگ آوری های مدرن وارد شد. حال هم نوبت به آینده و تکنولوژی های جدید رسیده است تا اینکه سوژه Call of Duty باشند اما آیا این ایده به ضرر سری تمام خواهد شد یا به نفع آن؟ داستان Advanced Warfare در سال ۲۰۵۴ رخ خواهد داد که در آن  Atlas Corporation به عنوان یک شرکت مخصوص ارتش های خصوصی، با اقتدار و قدرت بسیار ظهور کرده است که سعی دارد بشریت را پس از یک حمله سهمگین که پایه های ارتش کشورهای مختلف را نیز به لرزه در آورده است نجات دهد. بازیکن هدایت قهرمان این عنوان یعنی Private Mitchell را بر عهده داشت و شرکت گفته شده نیز توسط Jonathan Irons (با نقش آفرینی آقای Kevin Spacey) هدایت خواهد شد. همچنین در گزارش های اولیه از این عنوان گفته شده که Irons به عنوان دشمن اصلی در ادامه بازی معرفی خواهد شد.
با معلوم شدن سیستم های مورد نیاز این بازی و عرضه نسخه pc، خیلی از طرفداران pc با این سوال مواجه شدند که سیستم آن ها نیز توانایی اجرای این بازی را نیز دارد یا خیر؟
مسلما خیلی از دارندگان pc، نه تنها سیستم های آنچنان قدرتمند  برای Call of Duty: Advanced Warfare نیست بلکه همین سیستم های فعلی آن ها نیز توانایی مقابله با نسل هشتم را هم  ندارد. پس چاره ای جز تعویض قطعات کامپیوتری قدیمی با قطعات جدید نیست و باید کم کم به فکر خرید سیستمی بود که با آن بتوان نسل هشتم را به راحتی اجرا کرد.
خوشبختانه یا متاسفانه، از قدیم الایام،کارهای من دراوردی برای اجرای چنین بازی هایی بر روی سیستم هایی که مناسب بازی های مورد نظر نیستند،بوده و خواهد بود. دیگر با چه زبانی باید گفت که طرفداران پلتفرم pc، هر سیستمی یک قاعده و اصولی دارد،وقتی سازندگان بازی می گویند رم 6 و کارت 5870،میخواهند این را بگویند که به پیر به پیغمبر باید رم6 داشته باشید و خلاص!باgtx 760 میشود روی high و بالاتر بازی کرد. اما متاسفانه این گیمرهای عزیز نمیخواهند قبول کنند که سیستم آن ها مناسب این بازی نیست و یک یا دو تا از قطعات سیستم آن ها نمیتواند نیاز بازی را بر طرف کند ولی باب شده که همگی از پروسه"یه کم حرکت کنید تا ماهم جاشیم!" پیروی کنند. پس خواهشا خام روش های من دراوردی نشوید و سیستم خود را با این کار اذیت نکنید. و الله گذشت آن زمان که"این برنامه رو نصب کن و بعد کیلیک راست کن و این تیکا رو بردار و حالا رو high میتونی به راحتی بازی کنی"!
امیدوارم با دیدن بنچمارک ها و نتایج تست این بازی،حساب کار دستتان بیاید.

تاپیک دانلود این بازی برای PC
قضاوت با شما.
فقط اسپم ندهید و خارج از بحث اصلی صحبت نکنید.

[تصویر:  h0f3vnu35bbzrymfriar.jpg]

[تصویر:  2h3rxwr9efklhyopj96w.png]

[تصویر:  ual7cx6ygltewrc52au7.png]

[تصویر:  xt05or3nuyl2mxeo8j7f.png]

[تصویر:  njhgly3ektu7505zo0bt.jpg]

[تصویر:  2ln13o9xbo0jeqetkt10.jpg]

[تصویر:  ifkjbje7roeohlui61ev.png]

[تصویر:  uid8s0tkmet8crvqd5e4.jpg]

[تصویر:  Wolves_ofThe_North.jpg]
پاسخ
این عالیه
 ولی من تاحالا نمیدونستم که [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] Intel Core 17 5690X وجود داره[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
بعدا یه سوال توی این لیست ها اون درجه معنیش چی هست؟ هرقدر بیشتر باشه بهتره؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]البته میدونم که هر عکس مقدار یه چیز رو نشون میده ولی نمیدونم بر چه اساسی هستش[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
...CRYSiS
[تصویر:  crysis_wallpaper_by_sfv666-d6av2wf.jpg]
پاسخ
(11-05-2014, 06:15 PM)'AMIR_PC' نوشته است: این عالیه
 ولی من تاحالا نمیدونستم که [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] Intel Core 17 5690X وجود داره[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
بعدا یه سوال توی این لیست ها اون درجه معنیش چی هست؟ هرقدر بیشتر باشه بهتره؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]البته میدونم که هر عکس مقدار یه چیز رو نشون میده ولی نمیدونم بر چه اساسی هستش[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img]

کدوم عکس؟ فکر کنم اونی رو میگین که مقدار استفاده از سی پی یو و هسته ها و هسته هاش رو بر حسب درصد نشون میده[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]

پاسخ
(11-05-2014, 06:23 PM)'van helsing' نوشته است:

کدوم عکس؟ فکر کنم اونی رو میگین که مقدار استفاده از سی پی یو و هسته ها و هسته هاش رو بر حسب درصد نشون میده[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]

آره همون!
یا همین عکس اخریه. فک کنم میزارن قدرت و فریم و یا فشاری که به هرقطعه میاد رو نشون میده؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]

...CRYSiS
پاسخ
(11-05-2014, 06:29 PM)'AMIR_PC' نوشته است:
(11-05-2014, 06:23 PM)'van helsing' نوشته است:

آره همون!
یا همین عکس اخریه. فک کنم میزارن قدرت و فریم و یا فشاری که به هرقطعه میاد رو نشون میده؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]

اولی مقدار استفاده از رمه. این پایینی که میذارم مقدار استفاه از پردازندست. و بقیه مقدار سرعت فریم هر کارت گرافیکه.
[تصویر:  njhgly3ektu7505zo0bt.jpg]

پاسخ
آقا فقط میخواستم بدونم واقعا رم باید 6 یا بالارت باشه تا اجرا بشه؟
ای کاش زندگی هم "Trainer" داشت! 63
پاسخ
(11-05-2014, 07:26 PM)'Ahmad Reza' نوشته است: آقا فقط میخواستم بدونم واقعا رم باید 6 یا بالارت باشه تا اجرا بشه؟

سلام، ممکنه روی رم 4 گیگابایت هم اجرا بشه، من یک جایی دیدم که زدند روی رم 2 هم اجرا میشه ولی فکر نکنم اون منبع درست گفته باشه چون بازیی مثل Call Of Duty که یک شوتر حرفه ای اول شخص هست ازش بعید نیست همچنین سیستمی داشته باشه. 
"با تشکر"

پاسخ
(11-05-2014, 08:09 PM)'Garrys' نوشته است:
(11-05-2014, 07:26 PM)'Ahmad Reza' نوشته است: آقا فقط میخواستم بدونم واقعا رم باید 6 یا بالارت باشه تا اجرا بشه؟

سلام، ممکنه روی رم 4 گیگابایت هم اجرا بشه، من یک جایی دیدم که زدند روی رم 2 هم اجرا میشه ولی فکر نکنم اون منبع درست گفته باشه چون بازیی مثل Call Of Duty که یک شوتر حرفه ای اول شخص هست ازش بعید نیست همچنین سیستمی داشته باشه. 
"با تشکر"

نه دوت عزیز، بازی که اصلا به صورت عادی روی رم 4 میاد[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] بعد یه ترفندی هستش که میشه بازی رو راحت با رم 2 بدون هیچ افت فریمی بالا بیاریم توی حل مشکلات این بازی و دانلودش هم نوشتم. میتونین مراجعه کنید[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

...CRYSiS
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بنچمارک‌های رسمی از کارت گرافیک GTX 1080 منتشر شد Rasoul_76 6 3,651 05-23-2016, 12:01 AM
آخرین ارسال: arno0144
  اختصاصی انجمن | بررسی بنچمارک‌های The Division Station 1 2,299 03-13-2016, 02:42 AM
آخرین ارسال: Devil Prince
  اولین بنچمارک های عنوان Rise of the Tomb Raider ehsan1377 14 6,717 01-28-2016, 07:23 PM
آخرین ارسال: ehsan1377
  با دنیایی از بنچمارک های Call of Duty: Black Ops 3 همراه شوید Station 0 1,948 11-10-2015, 07:49 PM
آخرین ارسال: Station
  بنچمارک جدید Galaxy O7 نشان می‌دهد که این موبایل، یک گوشی رده بالا نخواهد بود! Arash-Fire 5 2,443 09-27-2015, 12:12 AM
آخرین ارسال: Cpt. John "Soap" MacTavish

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان