امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
با اولین اطلاعات از بتمن تل‌تیل گیمز همراه باشید
ِیک نکته ی مهم رو اشاره می کنم؛ بلکم هر دو طرف قانع شن.
درسته که عناوین شرکت Telltale مشمول سبک ماجراجویی میشه، ولی این دلیل نمیشه که وقتی یکی میگه من از بازی های این شرکت بدم میاد، یکی دیگه بگه: پس باید از بقیه ی بازی های ماجراجویی هم بدت بیاد.
دقت کنید که هر سبک واسه خودش زیر شاخه هایی داره. مثلا اکثر عناوین شرکت Telltale در زیر شاخه ی "اشاره و کلیک" قرار دارن. شاید من از این زیر شاخه خوشم بیاد و آقای X از زیرشاخه ی دیگه!
در ضمن Mohireza جان
یه چیزو برعکس گفتی. عناوین Telltale داستان زیبا و پیچیده و گیم پلی سطحی و ساده دارند.
[تصویر:  peter_popken_03.jpg]
!Praise Prince of Persia
پاسخ
(03-19-2016, 07:58 PM)Devil Prince نوشته است: ِیک نکته ی مهم رو اشاره می کنم؛ بلکم هر دو طرف قانع شن.
درسته که عناوین شرکت Telltale مشمول سبک ماجراجویی میشه، ولی این دلیل نمیشه که وقتی یکی میگه من از بازی های این شرکت بدم میاد، یکی دیگه بگه: پس باید از بقیه ی بازی های ماجراجویی هم بدت بیاد.
دقت کنید که هر سبک واسه خودش زیر شاخه هایی داره. مثلا اکثر عناوین شرکت Telltale در زیر شاخه ی "اشاره و کلیک" قرار دارن. شاید من از این زیر شاخه خوشم بیاد و آقای X از زیرشاخه ی دیگه!
در ضمن Mohireza جان
یه چیزو برعکس گفتی. عناوین Telltale داستان زیبا و پیچیده و گیم پلی سطحی و ساده دارند.

دقیقا
آفرین حرف منم همینه

نقل‌قول: واسه همینم اگه به متاها نگاه کنی میبینی که تل تیلی که با مانکی آیلند و واکینگ دد یه سبک جدیدی از ادونچرو آورده بود با ادامه دادن دقیقا همون آمارو آورده رو 8 درصد با بازی های مذخرفی مثه ماینکرفت استوری مود و اون گیم آو ترونز و الانم که میشون و ببینیم چه گلی میزنه به سر بتمن

همه چی الان به بتمن و سرنوشت کل کمپانی بستگی داره (عین دیویژن که آبرودار یوبیسافت بود) 
به شخصه شدیدا منتظرم ببینم چی میشه این بازی  S0 (62)
پاسخ
(03-19-2016, 08:02 PM)BadBoy4Ever نوشته است:
(03-19-2016, 07:58 PM)Devil Prince نوشته است: ِیک نکته ی مهم رو اشاره می کنم؛ بلکم هر دو طرف قانع شن.
در ضمن Mohireza جان

دقیقا
آفرین حرف منم همینه

نقل‌قول: واسه همینم اگه به متاها نگاه کنی میبینی که تل تیلی که با مانکی آیلند و واکینگ دد یه سبک جدیدی از ادونچرو آورده بود با ادامه دادن دقیقا همون آمارو آورده رو 8 درصد با بازی های مذخرفی مثه ماینکرفت استوری مود و اون گیم آو ترونز و الانم که میشون و ببینیم چه گلی میزنه به سر بتمن

همه چی الان به بتمن و سرنوشت کل کمپانی بستگی داره (عین دیویژن که آبرودار یوبیسافت بود) 
به شخصه شدیدا منتظرم ببینم چی میشه این بازی  S0 (62)
دقیقا هممون منتظریم تا ببینیم یه موضوع شناخته شده و یه هیروی محبوب می تونن سبک جدیدی رو در تل تیل بوجود بیارن یا خیر در هر حال من که با تمامی بازی های این کمپانی حال کردم.
پاسخ
نقل‌قول:  ویکی واله
ببخشید ویکی وِیل درسته
Vicki Vale
[تصویر:  8f3_sfv_ed.jpg]
?So who you gonna be when the reaper come knocking
Actions speak louder than words, so stop talking
So watch me break out of this cage
I fight now, I wont change
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مطالعه سیستم های آنلاین بازی باکارات در تلفن همراه برای درآمدزایی Hanako 0 984 01-26-2024, 08:49 PM
آخرین ارسال: Hanako
  معرفی بازی ترسناک The Dark World: KARMA (تریلر و اطلاعات تکمیلی) novinspot 1 5,452 01-20-2024, 07:13 PM
آخرین ارسال: mahdi1717
  رسمی: برای تجربه‌ی Call of Duty: Modern Warfare باید حتما به اینترنت متصل باشید yazdandoost 0 1,492 10-26-2019, 12:21 PM
آخرین ارسال: yazdandoost
  Alan Wake American Nightmare و Observer هم‌اکنون در فروشگاه اپیک گیمز رایگان هستند White Beard 0 1,105 10-18-2019, 09:33 PM
آخرین ارسال: White Beard
  اطلاعات جدیدی از به‌روزرسان بعدی Final Fantasy XIV منتشر شد White Beard 0 1,232 10-12-2019, 10:23 PM
آخرین ارسال: White Beard

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان