امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بحث پیرامون کنفرانس Microsoft در E3 2015
[تصویر:  58814.jpg?1431620813]

کنفرانس «ماکروسافت» در E3 امسال، در تاریخ 15 June و در ساعت 5:30 P.M برگزار می گردد.

Phil Spencer گفته است که در این کنفرانس با بیش ترین تعداد First-Party ها در تاریخ حاضر خواهیم شد.

این تاپیک برای بحث پیرامون کنفرانس «ماکروسافت در E3 است.

از این پس هرگونه خبر در مورد این کنفرانس را در این تاپیک قرار دهید.
پاسخ
به نظرم امسال مایکروسافت دست پر میاد :rolleyes: فروش کنسولش هم که بالاخره از سونی بالا زد. باید ببینیم چیکار میخواد بکنه  :)
Battlefield 1

[تصویر:  2o3g_00048046932433769437.jpg]
پاسخ
من بیشتر از هر چیز منتظر نمایش Scale Bound و Rise Of Tomb Rider هستم؛ SB که تقریبا موفقیتش تضمینه به دلیل حضور استاد کامیا، ولی میخام بدونم بیس گیم پلی ـش چجوریه و شخصیت اصلیشو بشناسم، چون خیلی شبیه دانته بود و منحصر به فرد به نظر میومد. ROTTR هم که عاشق جوش شدم مثل نسخه قبلی و بی نهایت منتظر گیم پلی ـشم.

البته انتظار نمایش گیم پلی هیلو 5 رو هم دارم، که خب شدتش مث قبلیا نیس D: گیرز جدید هم معرفی شه دیگه نور علی نور میشه کنفرانس ماکرو.
بنظرم ماکرو میتونه خیلی موفق ظاهر بشه :heart:
پاسخ
(05-16-2015, 02:26 PM)The Last Resort نوشته است: من بیشتر از هر چیز منتظر نمایش Scale Bound و Rise Of Tomb Rider هستم؛ SB که تقریبا موفقیتش تضمینه به دلیل حضور استاد کامیا، ولی میخام بدونم بیس گیم پلی ـش چجوریه و شخصیت اصلیشو بشناسم، چون خیلی شبیه دانته بود و منحصر به فرد به نظر میومد. ROTTR هم که عاشق جوش شدم مثل نسخه قبلی و بی نهایت منتظر گیم پلی ـشم.

البته انتظار نمایش گیم پلی هیلو 5 رو هم دارم، که خب شدتش مث قبلیا نیس D: گیرز جدید هم معرفی شه دیگه نور علی نور میشه کنفرانس ماکرو.

من شخصا تامب رایدر رو خیلی دوست دارم :heart:به نظرم مایکروسافت یه گیمپلی ازش نشون میده! حیف که برای ps4 نمیاد:( به نظر منم از قسمت داستانی بازی هیلو5 یه گیمپلی نشون میده :blush: 
Battlefield 1

پاسخ
من منتظر معرفی گیرز جدید و دیدن یه تریلر گیمپلی از هیلو 5 و تامب رایدر هستم. D:
حمزه جان بهتر نیست به جای این که این همه تاپیک بزنی با مضامون بحث پیرامون کنفرانس های مختلف، راحت یه تاپیک جامع تر درست کنی با نام بحث پیرامون E3 2015؟
پاسخ
(05-16-2015, 02:32 PM)ragnar las borg نوشته است:
(05-16-2015, 02:26 PM)The Last Resort نوشته است: من بیشتر از هر چیز منتظر نمایش Scale Bound و Rise Of Tomb Rider هستم؛ SB که تقریبا موفقیتش تضمینه به دلیل حضور استاد کامیا، ولی میخام بدونم بیس گیم پلی ـش چجوریه و شخصیت اصلیشو بشناسم، چون خیلی شبیه دانته بود و منحصر به فرد به نظر میومد. ROTTR هم که عاشق جوش شدم مثل نسخه قبلی و بی نهایت منتظر گیم پلی ـشم.

من شخصا تامب رایدر رو خیلی دوست دارم :heart:به نظرم مایکروسافت یه گیمپلی ازش نشون میده! حیف که برای ps4 نمیاد:( به نظر منم از قسمت داستانی بازی هیلو5 یه گیمپلی نشون میده :blush: 
تامب رایدر که کلا اومدنش برای PS4 منتفیه چون ناشرش هم ماکرو شد آخر سر!

اگه از هیلو گیمپلی نشون ندن خودم میرم در ماکرو رو گل میگیرم |: باو همش داستانی آخه؟
پاسخ
(05-16-2015, 02:34 PM)The Last Resort نوشته است:
(05-16-2015, 02:32 PM)ragnar las borg نوشته است:

تامب رایدر که کلا اومدنش برای PS4 منتفیه چون ناشرش هم ماکرو شد آخر سر!

اگه از هیلو گیمپلی نشون ندن خودم میرم در ماکرو رو گل میگیرم |: باو همش داستانی آخه؟

اره خیلی بده شد:( ولی باز حداقل برای pc بیاد  :@  از هیلو هم احتمال 90 درصد نشون میدن چونکه تا به حال هیچ گیمپلی ای نشون ندادن!
Battlefield 1

پاسخ
(05-16-2015, 02:34 PM)Blue Sun نوشته است: من منتظر معرفی گیرز جدید و دیدن یه تریلر گیمپلی از هیلو 5 و تامب رایدر هستم. D:
حمزه جان بهتر نیست به جای این که این همه تاپیک بزنی با مضامون بحث پیرامون کنفرانس های مختلف، راحت یه تاپیک جامع تر درست کنی با نام بحث پیرامون E3 2015؟

بنظرم اینجوری بهتره، چون بحث ها پراکنده نمیشه و برا اخبار هر کسی میدونه کجا بره. هر خبری از کنفرانس ماکرو یا سونی اومد در تاپیکشون قرار گرفته میشه نگران نباش ;)
پاسخ
دوستان Rise of The Tomb Raider انحصاری زمانی هست و پس از مدتی برای دیگر پلتفرم ها هم منتشر میشه، اما خب تا بدین لحظه اسم پلتفرم دیگری به غیر از Xbox One و Xbox 360 رو نیاوردن.
پاسخ
(05-16-2015, 02:45 PM)Blue Sun نوشته است: دوستان Rise of The Tomb Raider انحصاری زمانی هست و پس از مدتی برای دیگر پلتفرم ها هم منتشر میشه، اما خب تا بدین لحظه اسم پلتفرم دیگری به غیر از Xbox One و Xbox 360 رو نیاوردن.

ابراهیم جان، ناشر بازی رسماً ماکروئه... امکان ـش بالاس که برای PC بیاد، ولی امکان اومدنش برای PS4 تقریبا 0 درصده، یعنی وقتی TLOU و Uncharted برا Xbox اومدن، اونم میاد D:
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  برنامه زمانی کنفرانس‌های E3 2019 در فروم‌گیمفا White Beard 1 1,691 06-10-2019, 05:12 PM
آخرین ارسال: White Beard
  E3 2019 | پوشش زنده‌ی کنفرانس دیوالور دیجیتال [تمام شد] White Beard 0 1,289 06-09-2019, 11:27 PM
  E3 2019 | پوشش زنده‌ی کنفرانس بتسدا [تمام شد] White Beard 0 1,332 06-09-2019, 10:54 PM
Star E3 2019 | پوشش زنده کنفرانس Microsoft [تمام شد] White Beard 0 1,346 06-09-2019, 09:13 PM
  زمان کنفرانس خبری ایکس‌باکس در E3 امسال مشخص شد Station 0 1,733 02-16-2017, 03:15 PM
آخرین ارسال: Station

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان