امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بخش زامبی برای call of duty black ops 3 تایید شد
[تصویر:  black_ops_3111111.jpg]
چندی پیش در یک خبری که منتشر شده بود، در نشان میداد که نسخه ی بعدی call of duty نسخه ی سوم black ops 3 هست حتی با انتشار یک تیزر از این بازی بازم مردم باور نکردن، ولی امروز یک خبر منتشر شده که میگوید بخش زامبی برای این بازی تایید شد که اینخبر باعث شد همه باور کنند که نسخه ی بعد call of duty نسخه ی black ops3 هست.
اکتیویژن بعد از انتشار تیزر این بازی دید که بیشتر مردم این بازی رو باور نداشتند، این خبر رو به در یکی از سایت های بازی گفت، شما میتوانید نسخه ی زامبی با سه حالت آنلاین، یک نفره، و سه نفره میتوانید بازی کنید
هچنین ایشان گفت در 26 آپریل اطلاعات زیادی رو از این بازی میگوییم.
منبع
پاسخ
:angel:  چه خوب !
[تصویر:  l2l73b5lchcw.jpg]
پاسخ
من نمی دونم چرا ولی عاشق نسخه BLACK OPS هستم .الان دارم بال در میارم :angel:
امید وارم هر چه زود تر بیاد
[تصویر:  qfal6dw58t6yf733ll8a.jpg]
پاسخ
نههههههههههههههههه
چرا آخه
مگه
قرار نبود جنگ جهانی باشه

خیلی ناراحت شدم
:(  :(  :(  :(
پاسخ
(04-10-2015, 11:13 AM)Hossein = Gamer نوشته است: نههههههههههههههههه
چرا آخه
مگه
قرار نبود جنگ جهانی باشه

خیلی ناراحت شدم
:(  :(  :(  :(
ایتفاقا بهتر که جنگ جهانی دوم نیامد چون اون بازی زیاد جالب نبود
پاسخ
خوبه عاشق بخش زامبي هستم
Black ops هم كه تعريف نداره
ممنون
[تصویر:  image.jpg]
پاسخ
(04-10-2015, 04:44 PM)Yesman4Ever نوشته است: خوبه عاشق بخش زامبي هستم
Black ops هم كه تعريف نداره
ممنون
ولی به نظر من زامبی بلک آپس 1 بهتر از 2 بود نسخه ی 2 مثل کارتون بود امیدوارم این اینطوری نباشه
پاسخ
بهترین سری بازیهای COD فقط سری MW چون نه خیلی تخیلی بود نه با آینده ربط داشت، Black ops خیلی تخیلی بود اصلا نمیتونستم باهاش ارتباط برقرار کنم، فقط تنها نقطه ی قوتش داستانش بود، کاش MW میساختن.

علل موفقیت COD فقط سری MW هستش و دیگری بازی  World at War
ناخدایی خسته در تسخیر طوفانم رفیق
در دل دریا اسیر مکر شیطانم رفیق
صخره ای هستم که سیلی میخورم از دست موج
امپراطوری غم از دست یارانم رفیق
کاش هرگز دل نمی بستم به مرجانهای آب
طعمه ای در کام خشک نارفیقانم رفیق
پاسخ
(04-10-2015, 04:56 PM)FARCRYFORGTA نوشته است: بهترین سری بازیهای COD فقط سری MW چون نه خیلی تخیلی بود نه با آینده ربط داشت، Black ops خیلی تخیلی بود اصلا نمیتونستم باهاش ارتباط برقرار کنم، فقط تنها نقطه ی قوتش داستانش بود، کاش MW میساختن.

علل موفقیت COD فقط سری MW هستش و دیگری بازی  World at War
با mw مفاقم چون خیلی خاطره دارم ولی نسخه ی 5 اصلا خوشم نیومد چون زیاد ربطش داده بودن به جنگ های دیگر تا جنگ جهانی دوم
پاسخ
من هم موافقم بهترین نسخه های COD، عناوین سری MW و اونایی که با جنگ جهانی ارتباط داشتند، بودند.
راستی سری MW فقط سه نسخه هستش و موضوعش هم جنگ جهانی اول و یا دوم نیست. نسخه های اولیه COD و همچنین World At War به جنگ جهانی مربوط بودن.
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مطالعه سیستم های آنلاین بازی باکارات در تلفن همراه برای درآمدزایی Hanako 0 985 01-26-2024, 08:49 PM
آخرین ارسال: Hanako
  Rockstar برای GTA 6 برنامه‌های زیادی دارد The White Witcher 37 10,637 01-05-2024, 06:31 PM
آخرین ارسال: hobit
  پیش ثبت نام برای بازی پابجی موبایل نیواستیتس pc0133 0 4,858 09-10-2021, 10:31 PM
آخرین ارسال: pc0133
  ثبت اختراع جدید سونی اتصال شبکه‌ای کنترلر پلی‌استیشن را برای بازی‌های ویدئویی پردازش White Beard 1 4,698 02-08-2021, 06:16 PM
آخرین ارسال: samin2013
  DLC ایرانی حماسه سورنا برای عنوان Total War Rome 2 SHAHAB.KAVOOSI 14 23,132 01-05-2021, 11:06 AM
آخرین ارسال: amoali

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان