امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
برای بازی ساز شدن باید چی کار کنم؟
به نام خدا
سلام بچه ها من برای ساخت یک بازی به چی احتیاج دارم قدم به قدم توضیح بدید اونهایی که بلدند آموزش بدند هم اجر معنوی دارند هم پیش ما اعتبار .خدا خیرتون بده136
فقط اللهConfused29:
از جایی شنیدم: ((انسان دوست دارد بزرگ شود ولی وقتی بزرگ می شود حسرت کودکیش را می خورد.)) پس حال را دریاب تا از این بزرگتر نشدی فقط خدایی که انسان ها را آفرید به یاد داشته باش.)) یا الله شکر (چرا خدا را با این اسم زیبا که دوست دارد با این نام صدایش بزنیم صدا نزنیم!)

پاسخ
باید روی هر موتور خوب کم کمش 1 سال وقت بذاری.
درضمن باید توی 3D max , Zbrush , photoshop , mudbox, sketchup , gimp و هوش مصنوعی و کلی چیز دیگه هم حرفه ای باشین.
مطمئن شید که قوانین رو خودندید, قبل از اینکه پیام خصوصی بدید.
پاسخ
بازی میخوای بسازی چی بشه؟ به نظر من سخت افزار طراحی کن. معماری های جدید! اینتل هم جذبت نکنه AMD میکنه!
پاسخ
(09-16-2012, 11:28 PM)Maximum-Dev نوشته است: باید روی هر موتور خوب کم کمش 1 سال وقت بذاری.
درضمن باید توی 3D max , Zbrush , photoshop , mudbox, sketchup , gimp و هوش مصنوعی و کلی چیز دیگه هم حرفه ای باشین.

البته بستگی به موتورم داره
پاسخ
با آنریل چه جوری کارکنم

اگر هم کسی برنامه نویسی بلده تو انجمن بذاره استفاده کنیم بالاخره زکات علم انتشارش است دیگه Confused25:
فقط اللهConfused29:
از جایی شنیدم: ((انسان دوست دارد بزرگ شود ولی وقتی بزرگ می شود حسرت کودکیش را می خورد.)) پس حال را دریاب تا از این بزرگتر نشدی فقط خدایی که انسان ها را آفرید به یاد داشته باش.)) یا الله شکر (چرا خدا را با این اسم زیبا که دوست دارد با این نام صدایش بزنیم صدا نزنیم!)

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  کمک برای پیدا کردن اسم بازی کامیونی amirtt1 0 1,490 09-02-2021, 11:39 AM
آخرین ارسال: amirtt1
Exclamation راهنمای اول بازی Skyrim| تعریف و روش پیوستن به فرقه های بازی Zoom Hunter 10 21,340 05-13-2020, 11:57 AM
آخرین ارسال: Mohammad.84
  راهنمای برای دانلود بازی susis 0 2,202 04-09-2020, 12:26 PM
آخرین ارسال: susis
Question راهنمایی برای total war britannia rouhan 1 1,639 11-18-2018, 08:43 PM
آخرین ارسال: ariahamidi
  آموزش آنلاین بازی کردن Dying Light برای نسخه های کرک شده Devil Prince 27 21,059 06-16-2018, 03:31 PM
آخرین ارسال: thepixelman

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان