امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
برسی بازی gta v از دید خودم قسمت یک
سلام واقعیتش این یک برسی نیست بلکه تجربه من روی بازی هست که قرار هست در بارش بحث کنیم همه بازی باز ها یا راحت تر بگیم گیمرها با شرکت معروف راکستار آشنا هستن شرکتی که تقریبا میشه گفت انقلابی در دنیای گیم ایجاد کرد خوب بحث ما درباره جدید ترین بازی این شرکته که  یعنی جی تی آی وی یا همون پنج این بازی اینقدر میشه از داخلش بحث های مختلف کشید برون که نگو خوب از اولش شروع میکنیم
[تصویر:  gtav__michael_de_santa_by_anubisdhl-d73fcie.jpg]

مایکل(جسدی که زنده شد)=دارای دو فرزند و یک زن

از همون اول هم میفهمیم که بچه های درده سر سازی داره این جدا بازی که میگذره متوجه میشیم هرکی پول داره دلیل نمیشه همچیش روبه راه باشه من از این بازی چیز های زیادی یاد گرفتم مثالا پوله زیاد فساد میاره  حالا هرکجا که باشه خوب نمیدونم توجه کردید یا نه 
[تصویر:  latest?cb=20131009145229]
جیمی
 پسر مایکل یک فرد معتاد به بازی های ویدیوی هست (حالا بحث اینکه داره به گیمر ها تیکه می پرونه رو بعدا میگم) ودخترش تریسی که اصلا ولش کن درباره این یکی بحث نمیکنیم ولی
[تصویر:  latest?cb=20131004140411] 
اماندا
 زن مایکل فقط بگم همون مرحله که باید با فرانکلین برید ماشین مایک رو بردارید همون اوایل بازی هست قبل اورود به پارکینگ یه سه دقیقه وایسید طوری که اماندا شمارو نمبینه و داخل آشپزخونه رو نگاه کنید خودتون دیگه بفهمید مشکل از کیه و مایکل مقصر نیست و بریم سر فرانکلین

یا دتون نره هنوز کارمون با مایک تموم نشده
[تصویر:  latest?cb=20150618044633&path-prefix=pt]

فرانکلین(کسی که هنوز به سبز ها وفاداره)=کسی که همون اول باهاش اولین ماشین رو میدزدید که برای شخصی نمایشگاه ماشین داره که با لحجه عربی هم حرف میزنه کار میکنه و بهترین دوست فرانک 
[تصویر:  Lamar_Cara.png]
لامار
 یکم دربارش بگیم میشه فردی که مثل بیگ اسموک رایدر به گروه خیانت کرده که داخل انلاینش خیلی واضحه نشون میده خوب یکم دیگه درباره فرانک بگیم که دزد ماشین و راننده حرفی و عالی وکسی که دیگه نمی خواد بین گروها دعوا باشه همه تعجب کردید فرانک فقط وقتی مجبورشه با بقیه گروه ها گلاویز میشه (دعوا میکنه) وگرنه بعضی از وقتا که از مایک یا تروور خودتونو رو فرانک اسپون میکنید میبینید که لامار با یکی از گروه های مخالف دعواش شده و می خواد بزنتشون ولی فرانک نمی زاره و جداشون میکنه خوب بریم سراغ تروور ولی هنوز مثل مایک با فرانک کارمون تموم نشده
[تصویر:  501b03438131c6d81156abbb52753e44-650-80.jpg]

تروور(وفاداره بی اعصابه کثیف)=خوب درباره تروور کسی که یک عمر از زندگیشو بخواتر رفیق نمردش با عذاب وجدان گذروند خوب بگذریم یه فرد کثیف عجیبه ولی نقش زیادی داخل بازی داره برا من مثل سی جی میمونه من با مایک نمیتونم ماشین بدزدم  یا که پلیس بازی کنم ولی با تروور می تونم چون همون حسی که سی جی بهم میداد الان تروور بهم میده به شخصه من بیشترین ارتباط رو با تروور برقرار کردم تو بازی تا بقیه شخصیت ها این برا من مهم ترین بخشش بود چون من با فرانک پلیس بازی و با مایکم یک شخصیت جنتلمن بودم ولی با تروور همونی بودم که خودم می خواستم اینا به کنار خوب ترور یک فرد .......... تقریبا  ولی دلیل نمیشه که اون انسان نیست چون اونم تفریحات خاص خودشو داره مثل شکار و غیره و بریم سر کاراش اینکه اون دشمنی شدیدی با گروه (اسمشو یادم تو دی ال سی جی تی آی آی وی بودن که یه گروه متور سوار بودن) داره که اونم من نفهمیدم چرا و بریم سر ادامه مایکل و بگم کارمون با تروور هنوز تموم نشده
خوب مایکل خانوادشو دوست داره ولی خانوادش اونو دوست ندارن و مشکل مایکل اینه و فرانک هم تقریبا پسر نداشته مایکله البته مایکل پسر داره ولی نه همچین پسری وتروور هم یه دوست مشترک بین این هاست وبرای قسمت اول بنظرم کافیه و تا قسمت بعد بدرود
پاسخ
سلام.
اول از همه کم بود، حتی اگر قسمت بندی هم کرده باشید بازهم کم بود.
دوم، فونت رو کوچیک کنید، چون کسی که میخونه زود زده میشه.
سوم، قوانین نگارشی رو رعایت کنید، مثلا:(( تروور(وفاداره بی اعصابه کثیف)=خوب ))
شمای باید اینجا بین Trevor و قوس فاصله بذارید، بین قوس و مساوی، و بین مساوی و خب.
و اینکه من دقت کردم، شما حتی نقطه هم در پایان خط نگذاشتید، گذاشتن .   ،   :  خیلی تاثیر داره.

چهارم، سعی کن اسم ها رو انگلیسی بنویسی، وقتی کسی بازی‌باز باشه حتما انگلیسی خوبه پس نگران اون قضیه نباش.

از شکل حرف زدنت خوشم اومد، چونکه گفتی همون اول نقد و بررسی نیست و اینا، اگر اینگونه بنویسی عیبی نداره، اما اگر در آینده خواستی بازیِ رو نقد کنی حتما طرز نوشتنت رو تغییر بده.

(من نمیخوام ثابت کنم من خیلی میفهمم، و یا اینکه قصد توهین داشته باشم به نویسنده، فقط میخوام بهش کمک کنم.)

آرزوی موفقیت میکنم برات.

[تصویر:  t8sp_655abcd7144d6628d707a4725a8e76c8.jpg]

پاسخ
(08-07-2016, 06:57 PM)ChaosAgent نوشته است: سلام.
شمای باید اینجا بین Trevor و قوس فاصله بذارید، بین قوس و مساوی، و بین مساوی و خب.
و اینکه من دقت کردم، شما حتی نقطه هم در پایان خط نگذاشتید، گذاشتن .   ،   :  خیلی تاثیر داره.

چهارم، سعی کن اسم ها رو انگلیسی بنویسی، وقتی کسی بازی‌باز باشه حتما انگلیسی خوبه پس نگران اون قضیه نباش.

از شکل حرف زدنت خوشم اومد، چونکه گفتی همون اول نقد و بررسی نیست و اینا، اگر اینگونه بنویسی عیبی نداره، اما اگر در آینده خواستی بازیِ رو نقد کنی حتما طرز نوشتنت رو تغییر بده.

(من نمیخوام ثابت کنم من خیلی میفهمم، و یا اینکه قصد توهین داشته باشم به نویسنده، فقط میخوام بهش کمک کنم.)

آرزوی موفقیت میکنم برات.

بابت تذکر ممنون
پاسخ
(08-07-2016, 09:53 PM)Hitler.16 نوشته است:
(08-07-2016, 06:57 PM)ChaosAgent نوشته است: سلام.

آرزوی موفقیت میکنم برات.

بابت تذکر ممنون

اسپم ندید از دکمه تشکر استفاده کنید
رفع اسپم خودم S0 (2)
مقاله خوبیه اگه زود به زود ادامش بدی
[تصویر:  photo_2019_02_09_09_12_52.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بررسی بازی The Quarry : فیلم خوب، بازی معمولی علی امینی 0 959 06-14-2022, 03:46 PM
آخرین ارسال: علی امینی
  زمین بازی خدایان،نقد بازی INJUSTICE GODS AMONG US Funny Man 29 13,692 11-28-2020, 06:39 AM
آخرین ارسال: saeid15
  دنیای خمیری (نقدی کوتاه از بازی بیاد ماندنی neverhood)+دانلود بازی ALAN PAYNE 14 9,151 04-11-2020, 02:31 PM
آخرین ارسال: peyman_eun
  عشق فداکاری تغییر ، نقد و برسی بازی Brothers A Tale Of Two Sons kaladin 3 2,272 10-04-2019, 03:53 PM
آخرین ارسال: kaladin
  [مقاله] قاب‌های مینیمال | برترین بازی‌های اندروید و iOS (قسمت اول) White Beard 0 1,439 08-24-2019, 11:03 PM
آخرین ارسال: White Beard

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان