امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
به خاطر یک مشت کد | 8 بازی رایانه ای با بدترین هوش مصنوعی
(03-17-2015, 10:49 PM)Yesman4Ever نوشته است: آفرين مقاله خوبي بود
يكي خودموني بود بعدش يكم رسمي كلا معلوم نبود چطور نوشتي
و غلط املايي رو هم  آقايان استادي و صفري بهتون ميگن

خیلی لطف داری
در مورد خودمونی و...
این سبک منه اول یکم رسمی مینویسم و بعد وارد حالت خودمونی میشوم که که خواننده احساس بدی بهش دست نده و از متن زده نشه
پاسخ
مقاله جالبی بود ولی ولی اونطور که از نظرات فهمیدم، زیاد اهل تحقیق نیستید! شما برای هر کلمه که استفاده میکنی باید تحقیق کنی تا یه وقت اطلاعات غلط به بقیه ندی!
نکته بعدی اینه که شما تو لحنت تعادل نداری! هرجا حال میکنی عامیانه و خودمونی مینویسی   و هرجا هم حال نکنی، ادبی و کتابی! یا کلا ادبی بنویس یا کلا عامیانه. اینطوری خیلی زشت میشه اما در کل تو مقالات رسمی باید ادبی بنویسی و به نظر من کلا عامیانه نوشتن رو بذار کنار و با لحن کتابی و ادبی تمرین کن
[تصویر:  8f3_sfv_ed.jpg]
?So who you gonna be when the reaper come knocking
Actions speak louder than words, so stop talking
So watch me break out of this cage
I fight now, I wont change
پاسخ
(03-18-2015, 10:54 AM)PWLG نوشته است: مقاله جالبی بود ولی ولی اونطور که از نظرات فهمیدم، زیاد اهل تحقیق نیستید! شما برای هر کلمه که استفاده میکنی باید تحقیق کنی تا یه وقت اطلاعات غلط به بقیه ندی!
نکته بعدی اینه که شما تو لحنت تعادل نداری! هرجا حال میکنی عامیانه و خودمونی مینویسی   و هرجا هم حال نکنی، ادبی و کتابی! یا کلا ادبی بنویس یا کلا عامیانه. اینطوری خیلی زشت میشه اما در کل تو مقالات رسمی باید ادبی بنویسی و به نظر من کلا عامیانه نوشتن رو بذار کنار و با لحن کتابی و ادبی تمرین کن

نظر بالا رو بخون داداش
پاسخ
شما با این سبک نمیتونی بیای مقاله بنویسی که برادر من!
چیزی که غلطه، غلطه. مهمونی نیومدیم که اولش احساس غریبی کنیم بعد شما باهامون گرم بگیری و احساس راحتی کنیم!
اصلا این چیزی که شما میگی هیچ ربطی به غریبی و راحتی نداره!
مگه بقیه که رسمی مینویسن، آدم با نوشته ش احساس غریبی میکنه؟
[تصویر:  8f3_sfv_ed.jpg]
?So who you gonna be when the reaper come knocking
Actions speak louder than words, so stop talking
So watch me break out of this cage
I fight now, I wont change
پاسخ
(03-18-2015, 11:20 AM)PWLG نوشته است: شما با این سبک نمیتونی بیای مقاله بنویسی که برادر من!
چیزی که غلطه، غلطه. مهمونی نیومدیم که اولش احساس غریبی کنیم بعد شما باهامون گرم بگیری و احساس راحتی کنیم!
اصلا این چیزی که شما میگی هیچ ربطی به غریبی و راحتی نداره!
مگه بقیه که رسمی مینویسن، آدم با نوشته ش احساس غریبی میکنه؟

در مورد گیمر ها بله میکنن
اونا نیومد اینجا مقاله بخونن که تنها چیزی که میخوان بحث های جذاب مربوط به بازی هاست و اگه یه مقاله ی خشک و طولانی بزاریم جلوشون چی میشه ؟ ازش زده میشن دیگه
به هر حال این نظر منه و نظر شما هم محترمه
پاسخ
مقاله از نظر محتوا خوب بود، اما فکر کنم در مقاله قبلی هم گفته بودم فقط نوشتاری و کتابی بنویسید

و چندین بار هم در تاپیک های آکادمی تاکید کردیم.  این حالت نوشتن شما فقط بی نظمیه و اصلا چیزی به اسم احساس راحتی و غریبی وجود نداره! الان تمامی نوشته های جهان (در هر قالبی) اینطوری هستن تا خواننده هاشون احساس غریبی نکنند؟! یا شاید هم همه متون رسمی خشک هستن...!
پاسخ
(03-18-2015, 11:46 AM)Erfan-Wh نوشته است: مقاله از نظر محتوا خوب بود، اما فکر کنم در مقاله قبلی هم گفته بودم فقط نوشتاری و کتابی بنویسید

و چندین بار هم در تاپیک های آکادمی تاکید کردیم.  این حالت نوشتن شما فقط بی نظمیه و اصلا چیزی به اسم احساس راحتی و غریبی وجود نداره! الان تمامی نوشته های جهان (در هر قالبی) اینطوری هستن تا خواننده هاشون احساس غریبی نکنند؟! یا شاید هم همه متون رسمی خشک هستن...!

نظر شما محترمه عرفان جان و در ادامه مقالاتم رعایت میشه
پاسخ
(03-18-2015, 11:47 AM)badboyX نوشته است:
(03-18-2015, 11:46 AM)Erfan-Wh نوشته است: مقاله از نظر محتوا خوب بود، اما فکر کنم در مقاله قبلی هم گفته بودم فقط نوشتاری و کتابی بنویسید

امیدوارم اینطور باشه. این مقالتون به خاطر همین مشکل جز فعالیت رسمی به حساب نمیاد و در نظر نمیگیریمش
پاسخ
(03-18-2015, 11:49 AM)Erfan-Wh نوشته است:

امیدوارم اینطور باشه. این مقالتون به خاطر همین مشکل جز فعالیت رسمی به حساب نمیاد و در نظر نمیگیریمش

اونوقت مقاله هایی  مثل:
صدای خوش دویدن | نقد و بررسی Metal Gear Solid: Ground Zeroes
زمانتان رسیده است|نقد و بررسیNba2k15

جز فعالیت رسمی به حساب میان؟
تا حالا خوندیشون؟
یعنی مال من از  این ها هم ضعیف تره؟
پاسخ
(03-18-2015, 11:52 AM)badboyX نوشته است:
(03-18-2015, 11:49 AM)Erfan-Wh نوشته است:

اونوقت مقاله هایی  مثل:
صدای خوش دویدن | نقد و بررسی Metal Gear Solid: Ground Zeroes
زمانتان رسیده است|نقد و بررسیNba2k15

جز فعالیت رسمی به حساب میان؟
تا حالا خوندیشون؟
یعنی مال من از  این ها هم ضعیف تره؟
ضعف در نوشتن یک چیزه، رعایت نکردن اصول نگارش که از قوانین فعالیت در تیم تحریریه گیمفا هم به حساب میان، یک چیز دیگست
آقای صفری و بنده بارها اعلام کردیم که مهم ترین و اصلی ترین معیار برای ما رعایت قوانینه
و خب قبل تر هم گفتم، چندین بار در مورد لحن مطلب صحبت کردیم و در مقاله قبلی هم صریحا گفتم دیگه اینطوری ننویسید
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بررسی بازی The Quarry : فیلم خوب، بازی معمولی علی امینی 0 1,016 06-14-2022, 03:46 PM
آخرین ارسال: علی امینی
  زمین بازی خدایان،نقد بازی INJUSTICE GODS AMONG US Funny Man 29 13,993 11-28-2020, 06:39 AM
آخرین ارسال: saeid15
  دنیای خمیری (نقدی کوتاه از بازی بیاد ماندنی neverhood)+دانلود بازی ALAN PAYNE 14 9,246 04-11-2020, 02:31 PM
آخرین ارسال: peyman_eun
  مدیریت بازی مدیریت زندگی است .نقد بازی قهرمانان دیوار قرون وسطی mghnlolo 0 1,760 06-22-2017, 04:49 PM
آخرین ارسال: mghnlolo
  ورود آقایان ممنوع! | ۳۰ شخصیت مونث برتر در بازی های رایانه‌ای – بخش دوم saeed aghababaee 9 4,015 09-10-2016, 08:50 PM
آخرین ارسال: Lightninghero

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان