امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بیوگرافی اعضای انجمن گیمفا
سلام. 
علیرضا رستمی هستم. اولین بازی که کردم،  شورش در شهر سگا بود. اولش با سگا و ps1 داداشم بازی میکردم. بعد pc خریدیم و من pc گیمر شدم. Pc رو با هیچ چیز عوض نمیکنم. سری بازی هایی که خیلی به من حال میدن gta و سری بتمن و کال آف دیوتی مدرن وارفیر و تومب ریدر و.... هستن. کلا سعی میکنم با همه بازی ها ارتباط برقرار کنم.
اولین و مهمترین سرگرمیم موزیکه. فقط هم رپ گوش میدم. از صادق(خدای معنی)، حصین، بهرام، پیشرو، هیچکس و...  خوشم میاد. البته زیاد موزیک ایرانی گوش نمیدم. بیشتر آمریکایی گوش میدم. خواننده های آمریکایی مورد علاقم هم دکتر دری، توپاک، امینم، اسنوپ داگ، یلاولف، فیفتی سنت، ایزی ای، n.w.a، آیس تک ناین هستن. 
دومین سرگرمیم فیلم دیدنه. از سریال بیشتر از فیلم سینمایی خوشم میاد. از فیلم های تخیلی و کمدی خوشم میاد
سومین سرگرمیم هم گیمه. 
درس هایی که علاقه دارم خم یکی شیمیه، یکی فیزیکه یکیم برنامه نویسیه.
پاسخ
آپ ...
پاسخ
سلام علیرضا هستم اهل تهران
14
اولین بازی که کردم رو پای داداش بزرگم بود در سن 1 سالگی و صد البته بازی igi 1 بود و از 3 سه سالگی رفتم سراغ ps2 و تنها بازی های خفنم  splinter cell da-total ovedose -gta sa بود . من تا 9سالگی ps2 داشتم که وارد دنیای حرفه ای گیمری شدم و 360 خریدم و سال بعدش  با گیمفا اشنا شدم و حدود 4 ساله در گیمفا هستم.
من عاشق بازیگری هستم و دوست دارم برم کلاس هاش.
کلا از بیرون رفتن خوشم نمیاد ولی خداکنه بهم خوش نگذره. الانم تنها بازی که قبلا مشکل نداشت و بعد از گذر زمان مشکل زا شد gta v که میخوام یک جوری رو ps4 جورش کنم.
درسمم خیلی خفنه و حتی برا بعضی امتحانا کلا نمیخونم و میرم امتحان میدم. با انیکه این نسل ps4 گرفتم ولی پشت pc هستم و pc رو به عنوان اولین پلتفرم گیمینگم میدونم :D 

بی صبرانه هم منتظر رونمایی از بازی igi 3 هستم

[تصویر:  Screen_Shot_2016-06-12_at_5.02.41_PM.0.png]
پاسخ
 به نام الله

علی خانی
از
تهران-ملارد

سلام من پانزده سالم هست یه ادم احساسی هستم نتونستم تا حالا یه دوست صمیمی داشته باشم چون بهم نمی خوردن یعنی مثلا شوخی هاشون مثلا خودشون مزخرف بود فحش می دادن (از فحش متنفرم حتی در حد نادان)
شخصیتشون اصلا به من نمی خورد یعنی خیلی شول بودن سر سنگین نبودن و تا الان با هرکی اشنا شدم
از دخترا خوششون میومد نمی دونید چقد عصبانی میشم وقتی همچین ادمایی می بینم خیلی اهل نماز و مسجد هستم و از اینجور چیزا هیچوقت امیدم رو برای هر هدفی که داشته باشم از دست نمی دم اخه وقتی خدا هست و تو بهش توکل می کنی حروم ناامیدی و از دروغ متنفرم در حد همون فحش.

خیلی از خواننده های انقلابی خوشم میاد که از همه بهترشون جناب اقای زمانی هستن

عاشق دوتا بازی تا الان بودم 1.FINAL FANTASY XIII فقط همین نسخش  2.BIOSHOCK INFINITE

یا علی
پاسخ
امیرمهدی هستم.

از سیرجان.

آدم شوخ طبعیم و تا میشه عصبی نمیشم و وقتی هم بشم تا آخرین اندازه میرم.

همیشه مغرورم.
مانند کاربر بالایی از پوکر فیس خوشم میاد :D .

کلا خوشم.

90 % زندگیمو تا اکنون تنها بودم و هستم.

خوش حال میشم اگه دوستی تو این انجمن پیدا کنم.

چیز دیگه ای اگه مونده بپرسید تا بگم.
All life, must end...
- The Lich King

[تصویر:  e26_tumblr_mpt6atgp0m1qas2i7o1_500.gif]
پاسخ
کوروش سیامکی هستم. 
از اصفهان نصف جهان :D
آدم شوخ طبع و خوشحالیم چون زندگی رو سخت نمیگیرم. 
دوست زیاد دارم تو انجمن که خودشون میدونن کیان :D
Nau و  S0 (43) رو خیلی دوست دارم :cool:
موسیقی فقط پاپ. 
خودم هم می‌نوازم هم میخونم. 
بازی های اکشن ادونچر و اوپن ورلد رو دوست دارم. 
فوتبالی هم هستم. بهترین بازیکن مسی. بهترین خط هافبک رءال. بهترین خط حمله بارسا. بهترین خط دفاع بایرن و بهترین دروازه بان نویر. 
از فعالیت تو گیمغا خیلی خوشحالم 241
خودمو اصلا نمیگیرم :D
سوالی دارید بپرسید :D
[تصویر:  e73j_img_20160529_154741.jpg]
پاسخ
دوستان، این تایپک، یکی از تایپک های مهم بخش پاتوقه
لطفا نزارین که تایپک بخوابه و همیشه اونو آپ نگه دارید
با تشکر
پاسخ
سلام رضا قدیمی هستم خبرنگار تازه وارد 15 سالم هست. بریم سراغ بیوگرافی:
خب من یه روز همینجوری تو اینترنت سرچ کردم سایت بازی گوگلم نه گذاشت نه برداشت یهو گیمفارو انداخت وسط  Confused منم با خودم گفتم بریم ببینیم چیه دیگه رفتم تو سایت اینقدر خوشم اومد که در عرض یک هفته روزی سه ساعت توی سایت ول بودم، یادش بخیر اولین خبری که خوندم مال MR.news سعید نیکبخت بود که خیلی هم حال کردم. بعد از یه ماه افتادم دنبال اومدن به تیم گیمفا که بعد از یه مدت یه دوستی آدرس ایمیل شخصی آقای زاهدی رو بهم داد ایشون به من گفت برو تو فروم حوصلتو ندارم میزنم بنت میکنم(شوخی کردم فقط گفت برو فروم اما واضحه این کلمات به فکرش رسیده بود) خب ما هم اومدیم فروم همون روز اول یه خبر گذاشتیم که خیلی مورد استقبال قرار گرفت و کمی اعتبار نیز کسب کردیم البته خیلی کارم خوب نبود و ضعیف بودم درست بعد از یه دو سه روز فعالیت یه خبرنگار اومد به نام علیرضا آریایی پارسا این بشر یجورایی اولین دوستم تو فروم بود(که بهترینشون هم هست) من با این علیرضا رفیق شدم و کلا به هم کمک میکردیم، در مقابل کی؟ دراکولای خبرنگاری آقای آرش سعادتمند(اگه ارزش لطفشو بخوام نمره گذاری کنم از 20 21 میدم) هر دو کارمون توسط ایشون توسعه یافت و بهتر شد در واقع آرش سعادتمند استاد ما بود اما من به دلایل شخصی یه غیبت طولانی(چندین ماهه) داشتم وقتی برگشتم دیدم علیرضا رفته تو تیم یه مدت دوباره فعالیت کردم اما بعد از یه مدت دوباره غیبت کردم برگشتم به فروم و دوباره فعالیتمو شروع کردم با کمک علیرضا و محمد سعید خزائی(یکی دیگه از دوستای خوبم) تونستم بیام تو تیم و واقعا ازشون تشکر میکنم
در کل سه نفر خیلی به من کمک کردن:آرش سعادتمند، علیرضا آریایی پارسا و محمد سعید خزایی دوستای دیگه ایم داشتم که اگه بخوام همشونو نام ببرم یه طومار میشه ولی یکیشون امیر پی سی (مدیر انجمن دانلود هست).
موفق باشید
[تصویر:  1984478.jpg]
I'm A Black Wolf
The Rise of The ml10

GameFa Execlusive
پاسخ
دیدم تایپک اومد بالا منم نتوسنتم قبلا پیداش کنم ولی الان میگم تا اشانایی بیشتری پیدا کنید.
سلام.
سلام به تمام ایرانیان و مردمان کشور های جهان‌.
سلام من به اون دسته از افرادی که نوروز رو جشن میگیرن امروز روزی هست که ما باید خانواده های خود را کنار هم جمع کنیم و بشینیم خندوانه ببینیم(از نظر مادرم برنامش دیوانه بازیه) .
سلام من به روح بلند پرواز ابراهام لینکلن (پنجمین امریکایی مورد علاقه من) سلام من به استیون امل شخصیت فیلم arrow (دومین امریکایی مورد علاقه من) سلام من به بارا.ک اوبا.ما اولین امریکایی و سیاه پوست مورد علاقه من.
هفته پیش من و باراک و میشل (همسر باراک) دور هم جمع شدیم (اقا یکی منو از زیر تیریبون در بیاره).
اقا حالا اینا رو ول کن‌
بنده مسعود همایون نژاد هستم ۱۵ ساله از شهر بزرگ و خاک خیز اهواز.
چند سال پیش من داشتم توی اینترنت دنبال تریلر Pes 2012 میگشتم که یک لحظه گیمفا رو دیدم بلند شدم از روی میز جیغ کشیدم گفتم بالاخره پیدات کردم (شوخی) خب از کنار گیمفا گذشتم و رفتم تو سایت یوروگیمر و تریلر رو با بدیختی دیدم سپس برگشتم رفتم گیمفا یکم اخبار رو دیدم با بچه ها اشنا شدم یادمه اولین خبری که خوندم رو اقای نراقی گذاشته بودن.
سپس تلاش کردم ذر سایت ثبت نام کنم که موفق نشدم و گذشت تا سال پیش که یاد گرفتم و ثبت نام کردم (البته بلد بودم ولی حسش نبود) با نام masoud of Iran و چند ماهی در خدمت گیمفا بودم که سپس اکانت پس از بن شدن و تمام شدن بن اکانت خراب شد که ولش کردم سپس با نام from masoud of Iran شروع کردم که هنوز هم هستم.
خب بریم سراغ اصل مطلب من که اون زمان شاد و شنگول بودم بهترین لحظات عمرم رو داشتم ولی این چند روزه خیلی مشکل برام پیش اومد که متاسفانه کمرم زیر مشکللت شکست و به ارزوی دومم که خرید ps4 بود نرسیذم ولی الان میخوام برای ارزوی اولم که چند ماهی هست در تلاشم ولی بروز ندادم بجنگم شابد در چند ماه اینده تگم ابی شد و به گروه خبرنگاران پیوستم ولی هنوز برام زوده میخوام اخبار رو توی انجمن پوشش بدم تا قدرتمند و حرفه ای مثل اقای استادی بشم(که نمیشم) به هر حال غم در زندگیم جدیدا بیداد میکنه امیدوارم با پشتکاری که دارم برم و به موفقیت های اینده برسم.
سوالی چیزی داشتین بپریین توی یادداشت هام یک گیمر پر دردسر هم یادتون نره حتما بخونیدش و تشویقم کنید تا ادامه بدم.(قسمت بعد فردا)
پاسخ
سلام دوستان سینا سبزه پرور هستم پونزده ساله از کرج.
بازیای زیادی رودبازی کردم.اولین بازیم Hero's of might and magic بود.این سری رو ادمه میدادم.تا الان که دیگه خبری ازش ندارم.دومیشم جی تی ای سن اندریاس بود.البته هیچی از داستان بازی نفهمیدم و فقط تو بازی ول میگشتم و آدم میکشتم.با یه کامپیوتر ذغالی.پی سی بازم.با AC وارد گیم حرفه ای شدم.دوستای زیادی دارم ولی دریغ از یه دونه گیمر.یا همشون نوبن یا اصن اهل بازی نیستن.بگذریم.بهترین فرانچایز ها هم متال و اساسینه به نظرم(هر چند یوبی یکم تو یونیتی خسته بود)پوکر فیسو دوست دارم.
شوخم و زیاد شوخی میکنم با هر کسی که باشه.درسم خوبه.
ترول هم دوست دارم.دیگه اینکه دارم جمع میکنم جزء مقاله نویسای گیمفا بشم.ایشالا.از صحنه های بوق توی گیم ها متنفرم.برای همین نه ویچر رو رفتم نه بقیه جی تی ای ها رو.خیلی بازیای دیگه رو هم که واقعا ارزش بازی کردن رو دارن رو نتونستم به خاطر صحنه هاش برم.دو ماه قبل از ترضه نسل هشت یه پی سی قشنگ و خوب بستم بعدش شانس باهامون یار نبود نسل هشت اومد الان بازیای نسل هشتی رو مدیوم میکشم.برنامه نویس و طراح وبم هستم.
توی سایت گیمفا خیلی وقت بود که بودم ولی عضو نشده بودم که چند ماه پیش عضو شدیم با نام sina000 .
دیگه چیز خاصی نبود.اگه نکته ای بود با اینکه تو انجمن خیلی کم فعالیت میکنم ولی بازم بپرسین.
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  کلیپ های بازی کردن بروبچ گیمفا battle gamer 80 23,093 07-27-2019, 02:09 AM
آخرین ارسال: White Beard
  تاپیک نمره دهی اعضای انجمن به یکدیگر(این هفته White Beard) AMIR_PC 143 25,028 11-08-2018, 01:20 PM
آخرین ارسال: White Beard
  چت روم وب سایت گیمفا | موقت CTTR 4 3,190 06-19-2017, 03:40 PM
آخرین ارسال: chidazicom
  عکس بروبچ فروم گیمفا MR.TANGO 310 125,870 05-02-2017, 02:05 PM
آخرین ارسال: DeadSec
  تاپیک تبریک تولد اعضای فروم گیمفا Javad RmR 41 12,608 10-16-2016, 11:38 PM
آخرین ارسال: Booker_Dewitt

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان