امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بیوگرافی اعضای انجمن گیمفا
مهدی طالبیان هستم
18 ساله از اصفهان
قد:185
وزن:75
\پشت کنکوری\
اولین بازی که انجام دادم قارچ خور بود روی یه کنسول به اسم فامیلی نمی دونم چی چی!
کلا آدم ایده پردازی هستم ولی کمی تنبل هستم.
کم حصله هستم و گاهی اوقات نا فرم جوش میارم.
کلا دیگه باچیزی حال نمی کنم. ولی تا قبل از اون عاشق داستان های تاثیر گذار بودم.اصلا به همین دلیل هم به سمت بازی های ویدئویی کشیده شدم.اون قدر که  اگه یک بازی داستان خوبی داشته باشه ولی توی بقیه ی قسمت ها مشکل داشته باشه اصلا برام مشکل ساز نیست.(در نتیجه عاشق بازی های استاد کیج هستم.)
اهل فیلم و سریال هم هستم ولی بیشتر سریال.برام مهم نیست نمرش چند باشه چون به نظرم اکثر منتقدین پیچش مو رو میبینن من هم حوصله دیدن خود مو رو هم ندارم چه برسه....
آهنگ هم همه چی گوش میدم.از گوگوش تا لینکین پارک.(تو رو خدا نظر رو پاک نکینن.برای فهم بهتر این تیکه رو گفتم 63 )
نافرم خانواده بهم گیر میده.کلا خسته هستم.همون طور که متوجه شدید تا حاله تکه کلامم کلا هستش.روی مواردی که تعصب دارم حساس هستم.سعیم اینه که منطقی باشم. از بچه گی املام ضعیف بود. تنها چیزی که همیشهحالش را دارم دعوا هستش.(البته گاهی اوقات هم فقط می خوریم نمی زنیم :D )

چاکر دوستان گیم فایی :heart:

از وقتی که یادم میاد توی گیمفا بودم نمی دونم فکر کنم 5 سال پیش بود.(همون سالی که بتمن آرخام سیتی و spes ops the line منتشر شد.حال ندرام بگردم توی اینترنت )
[تصویر:  dishonored-2-hd-wallpaper.jpg]
!!!!!  This Will Kill Me
پاسخ
سلام به همه

من امیرحسین شنگل نیا هستم 16 ساله از لاهیجان.همه معلما و دوستان صدام میزنن شنگول نمیدونم چرا :-/ 

و کشته مرده گیم هستم ولی از وقتی نسل هشت اومد نتونستم چیزی بازی کنم (حتی بعضی از بازی های نسل هفت)چون سیستم زغالیه جواب نمیده.

زیاد تو کار موسیقی نیستم خیلی تکو توک.

و خیلی دوست دارم خبرنگار سایت یا فروم باشم ولی مدیران کاره مارو قبول ندارم شوق و اشتیاق هم واسه این کار زیاد دارم ولی خوب مثل این که قسمت نیست.

اولین بازی که انجام دادم هم Ice Age 2 بود (رو PC) ولی اولین دستگاه بازیم PS1 بود که تولدشم همین امروز بود مبارکش باشه(هنوزم تو کمدم دارمش).
وقتی مشغول یکاری هستم و هی صدام میکنن اعصابم خورد میشه آدمه خیلی Friendly هستم :D و عاشق بازی هایی هستم که شرکت Telltale درست میکنه علل خصوص The Wolf Among Us.

و یکی از شخصیت های بزرگی که در طول تاریخ گیم دیدم Max Payne رو عاشقشم اسطورمه و خیلی دلم میخواد نسخه چهارش رو راک استار بسازه.

اولین مطلبی هم که تو سایت دیدم یادم نمیاد یه چند سالم چون ایمیل نداشتم نمیتونستم تو سایت عضو بشم (یعنی اصلا بلد نبودم ایمیل بسازم شما بیا حساب کن من از کی تو سایت میومدم الآن فکر نکنی هیچی بلد نیستم این بحث ماله خیلی سال پیشه).

و تو کف داستان بازی Five Nights At Freddys هستم آخرش داستانشو کاملا نگرفتم چی شد.

مخلص همه سرتونو درد آوردم معذرت.
[تصویر:  1g9m3x2615avtcitkeoy.png]
پاسخ
سلام به همه ی کاربران عزیز (گفتیم ماهم یه بیو بذاریم از خودمون :D )
یزدان ایزدی هستم که البته از رو پروفایلم میشه فهمید :D الانم تو سایت ب خاطر اینکه چن تا اکانتم مشکل براشون پیش اومد دارم با عنوان big gamer فعالیت میکنم و نظر میزارم (من از پارسال سابقه دارم تو گیمفا)
و اینکه یکی از رفقام که خیلی وقته میاد گیمفا ولی عضو سایت نیست سایتو بم معرفی کرد

16 سالمه اهل کرمانشاه هستم (خود کرمانشاه)میشه گفت یه گیمر معمولی به پایینم (چون به خاطر درس و اینکه دیگه سنم میره بالا کمنتر بازی میکنم و اینکه خیلی حسش نیست :D )
به شدت درس خونم و معدلم بالای 19 هست :cool: 
خیلی اهنگ گوش میدم و رپ خیلی دوست دارم(بهرام.حصین.صادق.شایع و...)
به شدت رفیقامو دوست دارم و رفیقامم باهام حال میکنن :D خیلی شوخ و باحالم
همه هم بهم میگن یزدان    نمیگن ایزدی
خیلی دوست دارم که تو سایت یا انجمن فعالیت کنم ولی متاسفانه وقتشو ندارم(حالشم ندارم :blush: :rolleyes: )
وبازیایی که خیلی دوست دارم اینان:
فیفا.کالاف همش.تلو.متال گر)
اولین تجربم هم با دنیای گیم سونیک بود رو سگا که خیلی حال داد بهم و ps1.ps2.pc.ps4 دارم و خیلی دوستشون دارم
اگه بیومو خوندید خیلی ممنون ازتون و اینکه ببخشید اگه سرتون رو درد اوردم :heart:
پوکر فیس هم خیلی دوست دارم
  [تصویر:  v9e6rfijwrwdbhh8pkos.jpg]
پاسخ
محمد هستم 
15 سالمه 
علاقه ی شدیدی به گیم دارم  
ادم خیلی شوخ و با جنبه ای هستم  :D
بهترین بازی های عمرم Gta Sa , Crysis 2 , MGS
اولین پلتفرمم Pc و بعد از اون Ps1 و ps2 بوده  S0 (2)
 زیاد اهل فیلم و سریال و موزیک نیستم 
 یک ساله و نیم هست تو سایت گیمفا عضوم 
از 31 شهریور نیزمتنفرم   Eee
همین دیگه  111
[تصویر:  AZTdz.jpg]
پاسخ
Video 
سلام

حمید

همایونی نگار

متولد 1370 در همدان

در حال حاظر سربازم . انشاء الله 40 روز دیگه تمومه S0 (2)

بازی های مورد علاقه : کالاف دیوتی - رزیدنت اویل - بتلفیلد - فار کرای - تامب رایدر

شخصیت های مورد علاقه : جیل ولنتاین (رزیدنت اویل) - کاپیتان پرایس (کالاف دیوتی)

مهارت ها : ترجمه و تنظیم زیرنویس - میکس حرفه ای - ویرایش حرفه ای تصاویر

اینم هدیه ی من به بچه های گل انجمن گیم فا . این تیزر رو خودم میکس کردم

نمایش آنلاین

دانلود
[تصویر:  0zfnl8gl8c92y13a5dsd.jpg]

»»» هیچکس همراه نیست ، تنهای اول «««
پاسخ
با سلام و عرض خسته نباشید خدمت همه حتی شما دوست عزیز!
کمتر از سه ساله توی انجمن عضو هستم و احتمالا خیلیاتون میشناسید منو اما بقیتون هم که منو نمیشناسید مطمینم شور و اشتیاقی وصف نشدنی دارید که منو بشناسید S0 (45) 
خب متولد 21 اسفند 1375 هستم ینی یک ماه دیگه میرم توی 20 سال، باور نمیکنی با ماشین حساب مهندسی حساب کن S0 (88) 
توی دانشگاه رشتم مهندسی نرم افزاره(یعنی مهندسم ها:|) و طبعا ریاضی و برنامه نویسی و کلا فعالیت ذهنی ک عقل و هوش رو به چالش بکشه رو خیلی دوست دارم و همچنین بازی های معمایی.
از دیگر علایقم: سخت افزار کامپیوتر که سر همین میلیون ها تومان ضرر دیدم تا باتجربه شدم و شاید خیلیاتون منو از همین طریق سخت افزار شناخته باشید!
علاقه بعدیم مثه همتون، گیم هست. بازی کردن رو روی پی سی(و نه نوت بوک!) و در وحله دوم روی کنسول.
خب علایق بعدی موزیک(زد بازی و بزرگ و خصوصا مهراد هیدن) و فیلم سینمایی(خصوصا آثار استاد نولان و دیوید فینچر) و سریال( برکینگ بد و واکینگ دد و ...)
پ.ن: وارد جزییات نشدم ها:|||
خب میرسیم به شخصیتم(!): اولا در دیدار اول که منو ببنید، بسیار خشک هستم چون راحت با بقیه دوست نمیشم و به اسونی ارتباط برقرار نمیکنم. ولی بعد یه مدت به شخصیت بسیار شوخ من پی میبرید. بعدش اصلا مغرور نیستم و اخلاقم بد نیست به گفته اطرافیان. خب دیگه نمیدونم چی بگم:|
شبتون مربا آلبالویی!!!!!!!!!
پاسخ
سلام علیرضا هستم از اسم خودم متنفرم  S0 (43) خیلی کم حرفم همیشه هر وقت لازم باشه حرفم میزنم از ادماي کم حرفم خوشم میاد  خیلی کم عصبانی میشم ولی بشم همه چی رو بهم می ریزم ادم باجنبه ای یم از 2013 گيمفا میام که به عنوان مهمون از سایت بازدید میکردم که 2014 عضو شدم و 2015 م اومدم تو فروم راستی 17 سالمه  اصلا درس خون نیستم به داستان  نویسی علاقه دارم خیلی سرماييم فن ويچر gta و سيمز Life is strange هستم هرکی چیزی به این بازیا بگه قسم می خورم بزنمش S0 (43) 
با اهنگ فارسی کلا مشکل دارم یعنی خوشم نمیاد 
دیگه چیزی یادم نمیاد  S0 (97)
[تصویر:  ceb35c2332302.jpg]
پاسخ
به نام الله
سلام من همون good boy هستم S0 (2) که به پروفایل قبلیش برگشته و بسیار خوشحاله چون خیلی آدم خوبی شده و دیگه مثل دو سال پیش ادم منفی نیست و کلا عوض شده.
من درسم خیلی عجیب بده S0 (43) ولی دارم تمام سعیم رو می کنم که مثل قبل درسم خوب شه تو نقاشی و دوبلوری استعداد دارم و از هر دو تاش پول در میارم S0 (2) تقریبا چند سالی هست که بازی با فریم 20 انجام ندادم S0 (43) ولی دارم پول جمع می کنم تا قطعات عوض شن S0 (2) ( و آنگاه من پیر شده ام 301 ) خلاصه خوب یا بد همه چی می گذره.
بعد از خوندن کتاب بی نوایان( جزء کتاب هایی هست که باید قبل از مرگ خونده بشه!) دارم کتاب بیشعوری رو می خونم و شدیدا جذبش شدم (خود نویسنده یعنی اقای خاویر کرمنت اعتراف کردن که 20 سال بیشعور بودند و بعد از این که ترکش کردن اومدن یه کتاب مفصل نوشتند) توصیه می کنم حتما بخونید S0 (2)
تو اهنگای ایرانی بیش تر حامد زمانی گوش می دم و گاهی اوقات حمید صفت تو اهنگای خارجی اگه حالم بد باشه eminem  S0 (2) اگه آرامش بخوام (خیلی ارامش بخشه صداش leona lawis - wood kid - (charice و موسیقی متن فاینال فانتزی 13 و 13-2 
به دیدن تریلر بازی ها خیلی علاقه دارم یعنی خیلی زیاد می بینمشون S0 (2)
عاشق cosplay های مناسب خودم هستم یعنی درجه سنیش به من بخوره S0 (44) و با بیش تر cosplayer ها در ارتباط هستم تا جدید ترین کارهاشون رو ببینم

ادمی هستم که نه خوبه و نه بد ولی تا اونجایی که می تونم سعی می کنم خوب باشم و جنتلمن S0 (2) راستی من 15 سالمه S0 (2) سعی می کنم مثل جوکر بیش تر بخندم ولی دیوونه نشم S0 (2) ادم احساسی هستم و ضعیف ( یعنی راحت کتک می خورم S0 (2) ) عاشق زیبایی چهره هم هستم (البته زیبایی برای هر کس یک معنا داره)
[تصویر:  er462hi3v3z7.jpg]
پاسخ
بنام خدا
اسم بنده که کاملا مشخصه. 17 سال سن دارم. تو سن 17 سالگی موفق شدم تو دوتا آزمون کشوری ریاضیات رو 100 بزنم و دقیقا در همون سال از طرف دوتا دانشگاه بورسیه شدم. حدوداً یک ماه و نیمی هست که وارد انجمن شدم و تو همون روز های اول تحت تاثیر جَو دوستانه‌ و جذاب انجمن قرار گرفتم. بسیار  عاشق رشته‌ی نویسندگی و تحریر هستم به طوری که بعضی اوقات حتی درباره‌ی دَر و پنجره هم مقاله مینویسم(برا خودم). از همون موقع که وارد انجمن شدم فرصت رو غنیمت شمردم و چنتا از مقالاتم رو داخل انجمن ارسال کردم که بعضی از اون‌ها تونست نظر دوستان رو جلب کنه. شاعری هم میکنیم و یه دستی تو ادبیات و شعر نویسی هم داریم. البته یه مدت پیش یک شعر هم درباره‌ی صنعت بازی های ویدئویی نوشتم که دوست داشتم تو انجمن قرار بگیره اما با مخالفت مدیر کل محترم مواجه شد. بازی های رایانه ای هم که با زندگیم پیوند خورده و اصولا تمام بازی هارو انجام میدم و چندان سبک بازی برام مهم نیست. نمی‌دونم که می‌دونید یا نه ولی میکس ویدئو هم تولید میکنم که تاپیکش هم داخل انجمن موجوده و میتونید ملاحظه کنید کیفیت ویدئو های بنده رو. البته جا داره بگم که یکی از این میکس ها خوشبختانه تو آخرین مجله‌ی ویدئویی خانواده‌ی گیمفا هم پخش شد و دوستان نیز ملاحظه کردن. تو زندگیم برای هر شخصیت و فردی ارزش و احترام قائلم و کلا با هرجور آدمی حال میکنم. کار های گرافیکی هم انجام میدم و تو این ضمینه هم فعالیت هایی داشتم.

موفق باشید..
پاسخ
سلام علیرضا حاجی زاده هستم 
از علایقم گیم و کمیک و کتابهای تاریخی هست.
بیشتر سبک نقش افرینی بازی میکنم ولی بازی خوب باشه تو هر سبکی بازی میکنم. 
عاشق کشورم هستم و عاشق دینم،به تاریخ کشورم علاقه دارم.سعی میکنم تا جایی که میتونم ناسزا نگم ولی خب با رفیقایی که من دارم هر روز باید یه چیزی بهشون بگم.درسم متوسطه 15 سالمم هست.
سعی میکنم تو هر شرایطی بخندم و ناراحت نباشم،اهل دعوا نیستم ولی اگه پاش بیفته زورش رو دارم. 
خب اینم از مشخصات من.
 [تصویر:  o4ty_hollywood_undead_as_an_anime_rock_b...9uovrt.jpg]

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  کلیپ های بازی کردن بروبچ گیمفا battle gamer 80 23,381 07-27-2019, 02:09 AM
آخرین ارسال: White Beard
  تاپیک نمره دهی اعضای انجمن به یکدیگر(این هفته White Beard) AMIR_PC 143 25,045 11-08-2018, 01:20 PM
آخرین ارسال: White Beard
  چت روم وب سایت گیمفا | موقت CTTR 4 3,191 06-19-2017, 03:40 PM
آخرین ارسال: chidazicom
  عکس بروبچ فروم گیمفا MR.TANGO 310 126,680 05-02-2017, 02:05 PM
آخرین ارسال: DeadSec
  تاپیک تبریک تولد اعضای فروم گیمفا Javad RmR 41 12,615 10-16-2016, 11:38 PM
آخرین ارسال: Booker_Dewitt

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان