امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاثیرگذارترین بازی نسل!!!!
در این نسل واقعا تغییرات زیادی در ماهیت بازیهای کامپیوتری ایجاد شد.جدای از پیشرفت فوق العاده در زمینه ی گرافیک و صداگذاری.در گیم پلی بازیها تغییراتی ایجادشد که بعضی از این تغییرات به استاندارد های سبک خودشان تبدیل شد!!!!در این پست می خواهیم ببینیم به نظر شما تاثیر گذار ترین بازی نسل چه بود!!!!!کاندیدارم مشخص کردم...
1      شوتر اول شخص    CALL OF DUTY:MODERN WARFARE 1      سال انتشار 2006        بازیهای تحت تاثیر:HOMEFRONT-FLASHPOINT
2     شوتر سوم شخص  GEARS OF WAR 1                            سال انتشار 2006         بازیهای تحت تاثیر:INVERSION-QUANTOM TEORY 
3     اکشن ماجرایی       UNCHARTED 1                          سال انتشار 2007       بازیهای تحت تاثیر:TOMB RAIDER-AC:DESMOND PARTS
4     ماجرایی                HEAVY RAINE                            سال انتشار 2009           بی مانند-بزودی تاثیرهایش در بازیهای دیگر را میبینیم
5     نقش افرینی          MASS EFFECT1                          سال انتشار 2007                                               نمیدونم ولی هست!!!!!!!!
لطفا 1 نظر بدید و فن بازی در نیارید!!!!!!! به نظر من HEAVY RAINE تاثیر گذار ترین خواهد بود!!!!!!!!درسته در این نسل بی مانند بود ولی مطمینن از این بازی در نسل های بعد تقلید می کنن(البته اگر بتونن شاهکار دیوید کیج رو تکرار کنن!!!)
[تصویر:  breaking-bad-animated-series-640x503.jpeg]

پاسخ
call of duty
                                                            بیست سال بعد،بابت کارهایی که نکرده ای بیشتر افسوس میخوری تا بابت کارهایی که کرده ای.
                                                                                          بنابراین روحیه تسلیم پذیری را کنار بگذار. 
                                                                                                                 بگرد.
                                                                                                                آرزو کن.
                                                                                                              کشف کن.
                                                                                                          «مارک تواین»
پاسخ
(04-14-2013, 09:33 AM)'arash_st' نوشته است: call of duty

لطفا دلیلتونم بنویسید!!!!!!!!! دلیل برتری call of duty?
[تصویر:  breaking-bad-animated-series-640x503.jpeg]

پاسخ
اسکایریم کجاس[img]images/smi/s0 (86).gif[/img]
پاسخ
من که با Heavy Rain و با آهنگ هاش زندگی کردم.[img]/images/smi/new/127.gif[/img]
یه شاهکار بود.[img]images/smi/s0 (62).gif[/img]
سري انچارتد هم كه نگم بهتره[img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
[تصویر:  dw3net6wmtcit5wu0g5u.gif]
پاسخ
[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]Gears of war[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
یک نوآوری جدید و یک بازی قشنگ[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (62).gif[/img][img]images/smi/s0 (62).gif[/img][img]images/smi/s0 (62).gif[/img]
پاسخ
مس افکت و گیرز و آنچارتد [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
[تصویر:  rcqcmxsqjmvdyyqa7zbm.jpg]
پاسخ
مهم استاندارد هایی که یک بازی نه تنها به سبک خودش بلکه به تمام سبکا القا و تزریق میکنه و من CALL OF DUTY رو انتخاب مبکنم به خاطر نواوری های عمده از عمده منظورم اینه که یه سر نخ داد تا بقیه ادامشو بگیرن
[تصویر:  32692155172551777526.jpg]
هیهات منا الذله
پاسخ
هیچی کال آف نمیشه از لحاظ گیم پلی
البته تام ریدر امسال بینظیر بود[img]images/smi/s0 (30).gif[/img]
پاسخ
به بخش گفتگوی آزاد انتقال داده شد
همشهری کین، فیلم مورد علاقه ی منتقدان و گل سرسبد همه ی نظرسنجی ها، به نظرم به شدت خسته کننده است! علاوه بر این، همه ی بازی های فیلم هم بی ارزش است! حجم احترامی که به این فیلم گذاشته می شود برایم غیرقابل درک است.

اینگمار برگمان
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ده سال پیش آرزوی بازی کردن PS2 رو داشتم، و الان خودم دارم بازی می سازم! Laleh 1 2,145 04-07-2021, 06:09 PM
آخرین ارسال: Saragamer
  بازی هفته ۲# | این آخر هفته چه بازی‌هایی را تجربه می‌کنید PC FAN 0 1,302 09-20-2019, 09:22 AM
آخرین ارسال: PC FAN
  شرکت های بازی سازی و منتشر کننده بازی who i am 5 3,431 09-09-2015, 03:10 PM
آخرین ارسال: who i am
  بدترین بازی که تا به حال بازی کردید؟ amirnoroozi 99 25,016 09-26-2014, 09:41 PM
آخرین ارسال: army game
  کانتر در گیم نت + انلاین بازی کردن این بازی تو خونه Alpha 4 4,755 04-10-2013, 06:30 PM
آخرین ارسال: Best Gamer

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 10 مهمان