امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاریخ انتشار ویندوز 10 مشخص گردید| تابستانی زیبا با ویندوز 10
مایکروسافت اطلاع داد که ویندوز 10 تابستان امسال بطور رسمی منتشر خواهد شد.

[تصویر:  6cbiuzw2nyu9wdovhc5o.jpg]

ویندوز 10 در تابستان امسال برای 190 کشور منتشر خواهد شد و 111 زبان را در خود جای خواهد داد، اما مایکروسافت تاریخ دقیقی را برای عرضه این ویندوز جدید مشخص نکرده است.

مایکروسافت همینطور اعلام کرده بود که دارندگان ویندوزهای 7 و 8.1 می توانند بطور رایگان ویندوز خود را به 10 ارتقا دهند که فقط برای سال اول انتشار ویندوز 10 رایگان خواهد بود.

ویندوز 10 به همراه نرم افزار Xbox منتشر خواهد شد که ویندوز 10 و ایکس باکس وان را بداخل یک اکوسیستم خواهد آورد. DirectX 12 نیز با سیستم عامل جدید خواهد آمد و قول استفاده بهینه تر از هسته های CPU به همراه ویژگی های دیگر را می دهد.

بعلاوه، مایکروسافت سرویس Windows Hello را معرفی نمود. Hello سرویسی است که از سنسور های بایومتریک و دوربین رایانه یا لپتاپ شما برای تصدیق هویت و شخصی سازی استفاده خواهد کرد.

ویندوز 10 در حال حاضر در تست بتا قرار دارد.

منبع: VG247
پاسخ
سلام هژیر جان.
نسبت به قبلا خوبتر شدی ولی عالی نه!!
یه سری اشتباه داری که دوست دارم یادآور شم

1- ویندوز 10 در تابستان امسال برای 190 کشور منتشر خواهد شد و 111 زبان را در خود جای خوهد داد. این یه اشتباه تایپی.

بعدش به نظرم اگه نگی " 111 زبان مختلف را در خود جای داد " بهتره! اگه بگی " 111 زبان مختلف را شامل می شود بهتره!

2- ویندوز 10 و ایکس باکس وان را بداخل یک اکوسیستم خواهد آورد . حالا اکوسیستم رو خوب اومدی ولی بداخل چیه؟!؟!؟؟!؟!

در کل خوب بود  ;)
پاسخ
(03-18-2015, 10:35 PM)M-ahmady نوشته است: سلام هژیر جان.

1- ویندوز 10 در تابستان امسال برای 190 کشور منتشر خواهد شد و 111 زبان را در خود جای خوهد داد. این یه اشتباه تایپی.

بعدش به نظرم اگه نگی " 111 زبان مختلف را در خود جای داد " بهتره! اگه بگی " 111 زبان مختلف را شامل میش ود بهتره!

2- ویندوز 10 و ایکس باکس وان را بداخل یک اکوسیستم خواهد آورد . حالا اکوسیستم رو خوب اومدی ولی بداخل چیه؟!؟!؟؟!؟!

در کل خوب بود  ;)

سلام.
ممنون
1. تصحیح شد.
به هر حال فرق زیادی ندارند.

2. یعنی وارد یه اکوسیستم میشند که با هم در ارتباطند.
پاسخ

بعدش به نظرم اگه نگی " 111 زبان مختلف را در خود جای داد " بهتره! اگه بگی " 111 زبان مختلف را شامل می شود بهتره!

در کل خوب بود  ;)

مبین جان غلطایی میگیریا lol
میشه از عبارت های بهتر استفاده کرد، ولی اینا هم عالین
زیاد حساس نشید... Eee
پاسخ
(03-18-2015, 10:55 PM)Erfan-Wh نوشته است:

در کل خوب بود  ;)

مبین جان غلطایی میگیریا lol
میشه از عبارت های بهتر استفاده کرد، ولی اینا هم عالین
زیاد حساس نشید... Eee

قبول دارم حرفتونو ولی دوست دارم پست ها در بهترین کیفیت ممکن گذاشته بشن! چون هژیر جان قبلا توی تیم اصلی بودن، دوست داشتم به کارشون یه نگاهی انداخته باشم  
:D

البته انتظار ندارم پست هارو در حد پرفکت بذارن ولی برای کیفیت بیشتر سخت گیری لازمه!  S0 (24)
پاسخ
وای چیکار میکنه این ویندوز ده چه کولاکی بکنه ماکروسافت امسال فکر کنم یه ویندوز انقلابی بشه این ویندوز من که از ظاهر و امکاناتش خیلی لذت بردم.
ممنون بابت خبر
[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  برخی از تصاویر آیکون‌های ویندوز ۱۰ایکس افشا شد PC FAN 2 1,838 09-05-2021, 01:09 AM
آخرین ارسال: eblisss3
  مارک زاکربرگ قصد دارد در تاریخ ۲۳ اکتبر در مورد سیستم رمزگذاری ارز لیبرا توضیح دهد PC FAN 0 1,131 10-12-2019, 06:35 AM
آخرین ارسال: PC FAN
  راه‌اندازی ویندوز ۱۰ بر روی بیش از یک میلیارد سیستم تا سال ۲۰۲۰ PC FAN 0 1,001 09-27-2019, 10:32 AM
  مشخص شدن میزان رم آیفون ۱۱ پرو PC FAN 0 974 09-13-2019, 08:34 AM
  آخرین بروزرسانی تجمعی ویندوز ۱۰ مشکلاتی را برای کاربران ایجاد کرده است PC FAN 0 1,048 08-26-2019, 08:00 AM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان