امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک اختصاصی سوالات و مشکلات شما درباره ویندوز
(09-02-2014, 04:39 PM)'Sheytoonak' نوشته است: بله کل ویندوز همینطور هستش!! الا به عنوان مثال نوشه امضاتون متل نرم افزار idm هست!!

چند نرم افزار دیگه هم همینطور هست تو یکی از جامعه های محازی فارسی هم همینطور هستش!

فونت هارو دستکاری نکردی؟؟؟؟؟؟؟؟

[تصویر:  58706624629594228154.gif]
پاسخ
اولا اینکه امضای من در کل فونتش بولد ـه. دوما فونت بولد پیش فرض برخی از برنامه ها و فروم هاست. اگه جایی از محیط خود ویندوز اینطوریه یعنی مشکلی هست اگه نه یعنی که فونت بولد فونت اصلی اون برنامه است.
James P. Ark
پاسخ
نه!!! فقط یک بار داشتم یک نرم افزار 
پاک میکردم به روش super scan گفت یک فونت پاک بشه حواسم نبود از بله!!!

اشتباه نکنم مال همون بود!!!

باید چه کار کنم؟!
پاسخ
(09-02-2014, 06:07 PM)'Sheytoonak' نوشته است: نه!!! فقط یک بار داشتم یک نرم افزار 
پاک میکردم به روش super scan گفت یک فونت پاک بشه حواسم نبود از بله!!!

اشتباه نکنم مال همون بود!!!

باید چه کار کنم؟!

یکی از بسته  فونت های انگلیسی رو دانلود کن بریز روی سیستمت. در ضمن معمولا نرم افزار های کلینر موارد به درد نخور رو پاک میکنه. هیچوقت نمیاد یه فونت ضروری مانند Arial یا Tahoma رو از رو سیستم حذف کنه.

James P. Ark
پاسخ
ممنون درست شد! 

[تصویر:  ac27866253f6b455.png]
پاسخ
سلام داداش،وقتی کامپیوترو روشن می کنم ، کامپیوتر میره تو ویندوز ولی کوچکترین کاری که می کنم ،stand byمیشه مثلا رو آیکون my pcمیزنم کامپیوتر خاموش میشه و دوباره خودش روشن میشه ولی باز دوباره خاموش میشه ،دیگه هم روشن نمیشه یعنی میره توstand by دیگه روشن نمیشه 
نمیدونم منظورمو گرفتی یا نه ? دستت بی بلا گه جواب بدی.
آه راستی این dvd ram(سی دی خور) چیزیرو نمیخونه کمک کن.

پاسخ
با سلام

یه مشکلی برام پیش اومده تو وصل شدن به وای فای.من از کامپیوتر و موبایلم راحت میتونم برم تو اینترنت از طریق وای فای.ولی نمیدونم چرا چند روزی هست که فقط از لپ تاپ نمیتونم برم تو اینترنت.البته قبلا اینجوری نبود.در ضمن ویندوزم 8.1 هست و یه علامت ضربدر قرمز که توش سفیده روی انیترنت لپ تابم هست.
ممنون میشم اگه کمک کنید. [تصویر:  huh.png] [تصویر:  undecided.png] 
[تصویر:  big.php?i=541299]

my best game
پاسخ
کسی نیست جواب بده////؟؟؟ :huh: :huh: :huh: :huh:
[تصویر:  big.php?i=541299]

my best game
پاسخ
(02-16-2015, 11:04 PM)ahmadkiller نوشته است: با سلام

یه مشکلی برام پیش اومده تو وصل شدن به وای فای.من از کامپیوتر و موبایلم راحت میتونم برم تو اینترنت از طریق وای فای.ولی نمیدونم چرا چند روزی هست که فقط از لپ تاپ نمیتونم برم تو اینترنت.البته قبلا اینجوری نبود.در ضمن ویندوزم 8.1 هست و یه علامت ضربدر قرمز که توش سفیده روی انیترنت لپ تابم هست.
ممنون میشم اگه کمک کنید. [تصویر:  huh.png] [تصویر:  undecided.png] 

سلام بر شما
در این جور مواقع بهتره که با اپراتور اینترنت تماس بگیرید و مشکل رو اونجا مطرح کنید.
امکان هست که وای فای لپ تاپ شما هم ایراد داشته باشه
[تصویر:  Wolves_ofThe_North.jpg]
پاسخ
سلام.
من میخوام از طریق ویندوز7 برم اینترنت ولی قطعه.
میگه باید اداپتر اینترنت رو نصب کنم ولی نمیدونم چیه
لطفا کمک کنید
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ویندوز ۱۰ برای بازی خوب است؟ Cpt. John "Soap" MacTavish 13 6,760 08-03-2019, 01:55 PM
آخرین ارسال: maxpaingame
  آپدیت ویندوز 10 mohaX10Xmad 0 1,534 07-02-2017, 03:08 PM
آخرین ارسال: mohaX10Xmad
  تاپیک جامع ویندوز10 |آموزش رفع مشکل دانلود و... علیرضا! 160 45,530 01-20-2017, 03:18 PM
آخرین ارسال: who i am
  برنامه های دسکتاپ ویندوز در ویندوز استور منتشر می شوند tamirat 1 1,839 09-26-2016, 05:45 PM
آخرین ارسال: Marcus Holloway
  نحوه ی کرک کردن برنامه های ویندوز 8 Ct Os 2 2,673 09-18-2016, 06:39 PM
آخرین ارسال: The Grand Tour

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان