امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک اختصاصی سوالات و مشکلات شما درباره ویندوز
من به یک مشکل برخوردم که وقتی وارد گوگل کروم میشم، همش تبلیغات اطراف صفحه هست و بعضی اوقات خود به خود وارد صفحات دیگه ای میشه!!؟؟
پاسخ
(03-11-2015, 08:13 PM)station نوشته است:
(03-11-2015, 08:05 PM)Mahanking80 نوشته است:
(03-11-2015, 07:32 PM)station نوشته است:
(03-11-2015, 07:30 PM)Mahanking80 نوشته است: سلام.
من میخوام از طریق ویندوز7 برم اینترنت ولی قطعه.
میگه باید اداپتر اینترنت رو نصب کنم ولی نمیدونم چیه
لطفا کمک کنید

میخواید ویندوز رو آپدیت کنید یا میخواید در کل به اینترنت وصل شید؟

نه  میخوام فقط به اینترنت وصل شم
کابل لن مودم رو به پست کیس وصل میکنید که حتما مادربوردتون این پورت رو داره. بعد مودمو روشن میکنید و در پایینه پایین گوشه سمت راست باید بر روی نت ورک(بقل علامت بلندگو) علامتی نباشه. اگر نه اینترنتتون هم وصله ولی در نت ورک علامتی هست بگید!
نه اصلا وصل نیست
هم علامت داره
هم وقتی داخلchange adapter setting میشه چیزی که اینترنت لازم داشته باشه نیست
پاسخ
(03-11-2015, 08:21 PM)محمد امین 78 نوشته است: من به یک مشکل برخوردم که وقتی وارد گوگل کروم میشم، همش تبلیغات اطراف صفحه هست و بعضی اوقات خود به خود وارد صفحات دیگه ای میشه!!؟؟

این مربوط به استفاده از فییللتر شکن هست! یکبار سیستم رو کاملا ویروس کشی کنید با یک آنتی ویروس خوب مثل eset.

(03-11-2015, 08:11 PM)DeadSec نوشته است:
(03-11-2015, 08:08 PM)station نوشته است:
(03-11-2015, 08:06 PM)DeadSec نوشته است:
(03-11-2015, 08:02 PM)station نوشته است:
(03-11-2015, 07:40 PM)DeadSec نوشته است: من یه مدتیه هروقت میرم توی کنترل پنل و میخوام بازی یا برنامه ای رو حذف کنم این ارور میاد :

[تصویر:  ainoa6fmohj0qg3yz77k.jpg]

کسی میدونه مشکل چیه ؟ و همچنین راه حلش ؟

این ارور معمولا زمانی رخ میده که قصد دیدن چندین عکس متوالی رو دارید.
راه حل:
از منوی استارت روی Computer راست کلیک کرده و properties را بزنید.

- به تب Advanced رفته و در قسمت performance روی دکمه settings کلیک کنید.

- به تب Data-execution Prevention بروید و Turn on DEP for all programs and services except those I select را انتخاب کنید.

- روی Add کلیک کرده و به مسیر C:/Windows/system32 رفته و فایل dllhost.exe را انتخاب کنید. روی Open کلیک کنید.

- OK کنید. سیستم را ریست نمایید.

متاسفانه وقتی روی my computer راست کلیک میکنم و گزینه properties رو میزنم ، دوباره همین خطا بالا میاد و صفحه properties هم بالا نمیاد !!!!

بنده عرض کردم از منوی استارت برای پیدا کردن Computer استفاده کنید و بعد روش کیلیک راست کنید. نگفتم که یک راست روی مای کامپیوتر کیلیک راست کنید!!

فرقی نمیکنه دوست عزیز ، هرطوری که میخوام ، نمیشه !
یه کم سواد انگیلیسی لازمه تا مشکلتون رو با استفاده از 6 روش موجود در لینک زیر حل کنید:
http://helpdeskgeek.com/help-desk/fix-co...windows-7/

(03-11-2015, 08:21 PM)Mahanking80 نوشته است:
(03-11-2015, 07:32 PM)station نوشته است:
(03-11-2015, 07:30 PM)Mahanking80 نوشته است: سلام.
من میخوام از طریق ویندوز7 برم اینترنت ولی قطعه.
میگه باید اداپتر اینترنت رو نصب کنم ولی نمیدونم چیه
لطفا کمک کنید

میخواید ویندوز رو آپدیت کنید یا میخواید در کل به اینترنت وصل شید؟

کابل لن مودم رو به پست کیس وصل میکنید که حتما مادربوردتون این پورت رو داره. بعد مودمو روشن میکنید و در پایینه پایین گوشه سمت راست باید بر روی نت ورک(بقل علامت بلندگو) علامتی نباشه. اگر نه اینترنتتون هم وصله ولی در نت ورک علامتی هست بگید!
نه اصلا وصل نیست
هم علامت داره
بنظرم مشکلی برای ویندوزتون پیش اومده. هم میتونید ویندوز ریپیر رو بزنید و انجام بدید و هم میتونید کل سیستم رو ویروس کشی کنید.
بنظرم اول ویروس کشی کنی نه ویروس یابی!!
[تصویر:  Wolves_ofThe_North.jpg]
پاسخ
(03-11-2015, 08:22 PM)station نوشته است:
(03-11-2015, 08:21 PM)محمد امین 78 نوشته است: من به یک مشکل برخوردم که وقتی وارد گوگل کروم میشم، همش تبلیغات اطراف صفحه هست و بعضی اوقات خود به خود وارد صفحات دیگه ای میشه!!؟؟

این مربوط به استفاده از فییللتر شکن هست! یکبار سیستم رو کاملا ویروس کشی کنید با یک آنتی ویروس خوب مثل eset.

(03-11-2015, 08:11 PM)DeadSec نوشته است:
(03-11-2015, 08:08 PM)station نوشته است:
(03-11-2015, 08:06 PM)DeadSec نوشته است:
(03-11-2015, 08:02 PM)station نوشته است: این ارور معمولا زمانی رخ میده که قصد دیدن چندین عکس متوالی رو دارید.
راه حل:
از منوی استارت روی Computer راست کلیک کرده و properties را بزنید.

- به تب Advanced رفته و در قسمت performance روی دکمه settings کلیک کنید.

- به تب Data-execution Prevention بروید و Turn on DEP for all programs and services except those I select را انتخاب کنید.

- روی Add کلیک کرده و به مسیر C:/Windows/system32 رفته و فایل dllhost.exe را انتخاب کنید. روی Open کلیک کنید.

- OK کنید. سیستم را ریست نمایید.

متاسفانه وقتی روی my computer راست کلیک میکنم و گزینه properties رو میزنم ، دوباره همین خطا بالا میاد و صفحه properties هم بالا نمیاد !!!!

بنده عرض کردم از منوی استارت برای پیدا کردن Computer استفاده کنید و بعد روش کیلیک راست کنید. نگفتم که یک راست روی مای کامپیوتر کیلیک راست کنید!!

فرقی نمیکنه دوست عزیز ، هرطوری که میخوام ، نمیشه !
یه کم سواد انگیلیسی لازمه تا مشکلتون رو با استفاده از 6 روش موجود در لینک زیر حل کنید:
http://helpdeskgeek.com/help-desk/fix-co...windows-7/

(03-11-2015, 08:21 PM)Mahanking80 نوشته است:
(03-11-2015, 07:32 PM)station نوشته است: میخواید ویندوز رو آپدیت کنید یا میخواید در کل به اینترنت وصل شید؟

نه اصلا وصل نیست
هم علامت داره
بنظرم مشکلی برای ویندوزتون پیش اومده. هم میتونید ویندوز ریپیر رو بزنید و انجام بدید و هم میتونید کل سیستم رو ویروس کشی کنید.
بنظرم اول ویروس کشی کنی نه ویروس یابی!!

نه ویندوز رو چند روز پیش نصب کردم
الان هم با ویندوز8 کار دارم می کنم.
برای یک کار نیاز به ویندوز7 دارم
پاسخ
با سلام

من یه مشکلی پیدا کردم، وقتی می خوام تیک Media Features رو بزنم پیغام خطا میده!
من از ویندوز 8.1x64 مدیا سنتر پرو استفاده می کنم..
ممنون میشم منو راهنمایی کنید.
[تصویر:  1www1waq8qw4ausfq9hi.jpg]" />
پاسخ
سلام مشکل از ویندوزته فکر کنم

میگه میگه ویندوز نمی تواند تغییر های درخواستی را اعمال کند.

باز بذار اساتید بیان راهنمایی کنند.
ناخدایی خسته در تسخیر طوفانم رفیق
در دل دریا اسیر مکر شیطانم رفیق
صخره ای هستم که سیلی میخورم از دست موج
امپراطوری غم از دست یارانم رفیق
کاش هرگز دل نمی بستم به مرجانهای آب
طعمه ای در کام خشک نارفیقانم رفیق
پاسخ
داداش یه سوال داشتم
کامپیتر را که روشن میکنم یه صدای بوق ممتد میاد با سه تا صدای بوق کوتاه و بعدش صدا میاد که ویندوز اومد بالا ولی مانیتور سیاه و چراغ زیرش هم هی خاموش روشن میشه در ضمن بگم مانیتور از همون اول همین طور بود 
در کل سوالم اینه که چرا نمیاد بالا :@  تو رو خدا یکی جواب من بده
پاسخ
آقا اولا سلام
من ویندوزمو 2بار پشت سر هم عوض کردم ولی الان هر کاری میکنم تصویر نمیده ولی دوباره که ویندوز رو میخوام عوض کنم تصویر میده بعد از این که ویندوز نصب شد اون10 ثانیه ای میشمره برای ری استارت تموم میشه موقع بالا اومدن ویندوز دوباره تصویر نمیده باید چی کار کنم :@ :@ :@ :@
پاسخ
سلام .
یک مدتی هست که دارم سعی میکنم نرم افزار bluestacks رو سیستم نصب کنم .
چند ماه پیش نصب بوده اما با وجود یک سری تغییرات الان موقع نصب اررور میده که هر کاری کردم نتونستم کاری کنم .
یک عکس هم در زیر میتونید مشاهده کنید .
[تصویر:  Untitled.png]
[تصویر:  anime-psycho-pass_1436198.jpg]
پاسخ
سلام

دوستان کسی هست که بدونه در ویندوز 8 مانند ویندوز 7 امکان هایبرنیت وجود داره؟(اگه داره بی زجمت نحوه ی فعال سازیشم بگید)
ممنون
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ویندوز ۱۰ برای بازی خوب است؟ Cpt. John "Soap" MacTavish 13 6,832 08-03-2019, 01:55 PM
آخرین ارسال: maxpaingame
  آپدیت ویندوز 10 mohaX10Xmad 0 1,559 07-02-2017, 03:08 PM
آخرین ارسال: mohaX10Xmad
  تاپیک جامع ویندوز10 |آموزش رفع مشکل دانلود و... علیرضا! 160 46,204 01-20-2017, 03:18 PM
آخرین ارسال: who i am
  برنامه های دسکتاپ ویندوز در ویندوز استور منتشر می شوند tamirat 1 1,860 09-26-2016, 05:45 PM
آخرین ارسال: Marcus Holloway
  نحوه ی کرک کردن برنامه های ویندوز 8 Ct Os 2 2,698 09-18-2016, 06:39 PM
آخرین ارسال: The Grand Tour

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان