امتیاز موضوع:
  • 104 رأی - میانگین امتیازات: 4.37
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک جامع سوالات و مشکلات شما در بازی های ویدئویی
(03-11-2013, 09:05 PM)'navidfarahnaki' نوشته است:
(03-11-2013, 09:00 PM)'OLD GAMER' نوشته است:
(03-11-2013, 08:55 PM)'navidfarahnaki' نوشته است:
(03-11-2013, 08:42 PM)'OLD GAMER' نوشته است:
(03-11-2013, 07:50 PM)'navidfarahnaki' نوشته است: آقا کمکم کنید توی این مرحله تام رایدر گیر کردم که باید به زنگوله بزنی تا چوب بشکنه اما نمیشکنه چیکار باید بکنم لطفا کمکم کنید.
اینم لینک عکس مرحله : http://www.samenblog.com/uploads/m/mysims3/122195.jpg

یه بار هردو تا دریچه رو باز کن بکشش بعد ولش کن..
یه باز سمت چپی رو ببند بکش ولش کن یه بار دیگه اون یکیو ببند و اون که آویزونه رو بکش ول کن.

آخه چطور بکشم و ول کنم نمیدونم اصلا نمیشه

به اون قسمتش که دورش طنابه با تیرکمون از اون تیرا بزن که بهش طناب وصله.
اینارو بهت یاد داده قبلا 100%

صدها بار این کاررو کردم بی فایدس دیوونم کرده نمیشه به خدا چیزهایی که شما گفتید

از زوایای مختلف این کارو بکن.
وقتی دَرا بستَس هنوز یه امید هست..
پاسخ
امروز بازی Tomb Raider رو دانلود کردم بعد از اینکه شروع کردم و چند تا از مراحل رو رد کردم با مشکل مواجه شدم

اونجایی که لارا با دوستش در حال راه رفتن هستن یه سری افراد خلافکار جلوشونو میگیرن بعد لارا به دوستش میگه تفنگ رو نزار زمین ولی دوستش همین کار رو میکنه خلاصه بعد از اینکه یه سری صحنه رد میشه لارا دستش با طناب بسته شده
صدای شلیک تفنگ هم میاد باید به صورت مخفیانه از پشت چندتا قسمت سنگی رد بشی بعد از اون لارا داخل یه چارچوب قایم میشه

رئیس اون افراد میاد و لارا رو میبینه بهش میگه بیا بیرون خب اینجا باید یه کاری انجام بدی یه دایره قرمز به وجود میاد که من هرکاری میکنم عمل نمیکنه و در آخر لارا رو طرف خفه میکنه اگه کسی میدونه کمک کنه سپاس فراوان
پاسخ
(03-12-2013, 12:17 AM)'ali8075' نوشته است: امروز بازی Tomb Raider رو دانلود کردم بعد از اینکه شروع کردم و چند تا از مراحل رو رد کردم با مشکل مواجه شدم

اونجایی که لارا با دوستش در حال راه رفتن هستن یه سری افراد خلافکار جلوشونو میگیرن بعد لارا به دوستش میگه تفنگ رو نزار زمین ولی دوستش همین کار رو میکنه خلاصه بعد از اینکه یه سری صحنه رد میشه لارا دستش با طناب بسته شده
صدای شلیک تفنگ هم میاد باید به صورت مخفیانه از پشت چندتا قسمت سنگی رد بشی بعد از اون لارا داخل یه چارچوب قایم میشه

رئیس اون افراد میاد و لارا رو میبینه بهش میگه بیا بیرون خب اینجا باید یه کاری انجام بدی یه دایره قرمز به وجود میاد که من هرکاری میکنم عمل نمیکنه و در آخر لارا رو طرف خفه میکنه اگه کسی میدونه کمک کنه سپاس فراوان

هزار بار گفتم نسخه pc باگ داره تنظیمات رو روی پایین ترین درجه بزار (مخصوصا موهای لارا)
بعدش برو تو بازی وقتش شد F رو بزن.وقتی مرحله رو رد کردی می تونی تنظیمات رو برگردونی به حالت عادی
[تصویر:  watch-dogs-25.jpg]
پاسخ
من امروز بعد از عمری رفتم یه بازی گرفتم  اون چه بازی تامب رایدر بعد از نصب وقتی که بازی را اجرا کردم صفحه باز شد ولی همه نوشته ها ژاپنی بود و بعد هم که شانسی زدم رفتم تو منو  یه گزینه اومد همش ژاپنی بود فقط یه تیکه ش فهمیدم نوشته dlc  هرچی روش میزنم اتفاقی نمیفته حالا باید چیکار کنم ؟
همشهری کین، فیلم مورد علاقه ی منتقدان و گل سرسبد همه ی نظرسنجی ها، به نظرم به شدت خسته کننده است! علاوه بر این، همه ی بازی های فیلم هم بی ارزش است! حجم احترامی که به این فیلم گذاشته می شود برایم غیرقابل درک است.

اینگمار برگمان
پاسخ
من تو ی اسکایریم HEARTHFIREبه مشکل برخوردم و اصلاً نامه ای برام نمیاد.میفهمید؟!
پاسخ
من تو نصب بازی کرایسیس 3 مشکل دارم :|
ارور کابل dx 11 می ده چه کنم؟
[تصویر:  l2l73b5lchcw.jpg]
پاسخ
واقعا کسی نمیدونه چجوری باید این زبان بازی تامب رایدر را درست کنم ؟
همشهری کین، فیلم مورد علاقه ی منتقدان و گل سرسبد همه ی نظرسنجی ها، به نظرم به شدت خسته کننده است! علاوه بر این، همه ی بازی های فیلم هم بی ارزش است! حجم احترامی که به این فیلم گذاشته می شود برایم غیرقابل درک است.

اینگمار برگمان
پاسخ
جواب بدین دیگه درگیرشم[img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]/images/smi/new/109.gif[/img]
[img]images/smi/s0 (96).gif[/img][img]images/smi/s0 (96).gif[/img][img]images/smi/s0 (96).gif[/img][img]images/smi/s0 (96).gif[/img][img]images/smi/s0 (96).gif[/img]

فقط یه درایوری رو می خوام که dx 11 رو پشتیبانی کنه هر چی گشتم چیزی نفهمیدم
پاسخ
جواب بدین دیگه درگیرشم[img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]/images/smi/new/109.gif[/img]
[img]images/smi/s0 (96).gif[/img][img]images/smi/s0 (96).gif[/img][img]images/smi/s0 (96).gif[/img][img]images/smi/s0 (96).gif[/img][img]images/smi/s0 (96).gif[/img]
فقط یه درایوری رو می خوام که dx 11 رو پشتیبانی کنه هر چی گشتم چیزی نفهمیدمکارت گرافیکت DX 11 پشتیبانی میکنه؟
 یاد گیمفای قدیم بخیر
پاسخ
(03-12-2013, 06:02 PM)'Best Gamer' نوشته است: جواب بدین دیگه درگیرشم[img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]/images/smi/new/109.gif[/img]
فقط یه درایوری رو می خوام که dx 11 رو پشتیبانی کنه هر چی گشتم چیزی نفهمیدمکارت گرافیکت DX 11 پشتیبانی میکنه؟

اره پس چه طوری بازی های دیگه میاد
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل مشکلات و ارورهای بازی God of War gamegi 0 10,075 02-01-2022, 05:24 PM
آخرین ارسال: gamegi
  نحوه نصب، مشکلات و ارور های رایج در بازی ها ARK1375 18 38,949 10-21-2021, 11:17 AM
آخرین ارسال: hamed59ra@gmail.com
Exclamation راهنمای اول بازی Skyrim| تعریف و روش پیوستن به فرقه های بازی Zoom Hunter 10 21,230 05-13-2020, 11:57 AM
آخرین ارسال: Mohammad.84
  راهنمایی جامع بازی Devil May Cry 2 michaelbn 14 6,150 05-03-2020, 10:26 PM
آخرین ارسال: michaelbn
  راهنمای قدم به قدم و ویدئویی Saints Row IV Ratonhaketon 21 21,583 04-23-2020, 12:18 PM
آخرین ارسال: Dante_2004

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان