امتیاز موضوع:
  • 104 رأی - میانگین امتیازات: 4.37
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک جامع سوالات و مشکلات شما در بازی های ویدئویی
یکی بگه چجوری میشه این باس فایت اولیه رزیدنت اویل : مکاشفه رو رد کرد[img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img]
کــــــــــــمـــــــــــــــــــــــــک[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img]
پاسخ
ای بابا کسی نیست به ما بگه چیکار باید بکنیم ؟؟؟
online nba 2k13
پاسخ
من توی بازی تامب رایدر گیر کردم 76 درصدش رو رفتم اونجایی که ماتیاس رو اول با تبر میزنیش و میوفته روی لارا و میخای تفنگ رو از جیبش برداری که نمیزاره بعد تبر رو میزاره روی گلوت و میگه.mash .eاینکارو که کردم بعش باید چیکار کنم؟
[b]spartacus[/b]:تو اونجا شما باید انقدر دکمه e را بزنید تا تبر را به گلویی ماتیاس نزدیک کنه بعد تفنگ را بر میداره و بهش شلیک میکنه اون قسمت خیلی گیر میزنه باید روی کمترین جزئیات بریدش
اینکار انجام دادم ولی نتیجه نمیگیرم
ممکنه از کرک باشه؟
پاسخ
(06-01-2013, 05:21 PM)'assassin ahmad' نوشته است: من توی بازی تامب رایدر گیر کردم 76 درصدش رو رفتم اونجایی که ماتیاس رو اول با تبر میزنیش و میوفته روی لارا و میخای تفنگ رو از جیبش برداری که نمیزاره بعد تبر رو میزاره روی گلوت و میگه.mash .eاینکارو که کردم بعش باید چیکار کنم؟
[b]spartacus[/b]:تو اونجا شما باید انقدر دکمه e را بزنید تا تبر را به گلویی ماتیاس نزدیک کنه بعد تفنگ را بر میداره و بهش شلیک میکنه اون قسمت خیلی گیر میزنه باید روی کمترین جزئیات بریدش
اینکار انجام دادم ولی نتیجه نمیگیرم
ممکنه از کرک باشه؟

البته میتونه از کرک هم باشه ولی خوب من روی سیستم ضعیف این قسمت را رفتم و همیطوری که شما میگید شد و اصلا کاری نمیکرد ولی وقتی روی سیستم خودم اجرا کردم به راحتی رفت فقط دو سه بار دکمه e را زدم - بازی تو اون قسمت خیلی افت پیدا میکنه حالا شما کرک فیکس بگیرید و بازی را روی حداقل جزئیات انجام بدید به احتمال زیاد نتیجه میگیرید
همشهری کین، فیلم مورد علاقه ی منتقدان و گل سرسبد همه ی نظرسنجی ها، به نظرم به شدت خسته کننده است! علاوه بر این، همه ی بازی های فیلم هم بی ارزش است! حجم احترامی که به این فیلم گذاشته می شود برایم غیرقابل درک است.

اینگمار برگمان
پاسخ
اقا من grid 2 رو گرفتم این ارورو میده minimum of pentium d or athlon 64 ×2 Required
یعنی بخاطر CPU ام ؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
Impossible is a word to be found only in the dictionary of fools
پاسخ
[b]spartacus[/b:مشکل سخت افزار ندارم . منظورتون از کرک فیکس چیه؟اگه مشه لینک دانلود بزارین.
پاسخ
کسی میدونه چجوری میشه dirt showdown رو splitscreen بازی کرد وقتی میزنم میگه نفر دوم دکمه رو فشار بده ولی هر دکمه ای از دسته رو که میزنم کاری نمیشه؟
ممنون [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
پاسخ
هم اکنون به کمک سرسبز شما نیازمندیم ... [img]images/smi/s0 (41).gif[/img]
هر رفتنی به رسیدن نمی انجامد ...
ولی برای رسیدن باید رفت .
یادمان باشد اگر به کوچه ی بنبستی رسیدیم ...
راه آسمان باز است ...
پرواز را بیاموزیم .
پاسخ
(03-11-2013, 07:50 PM)'navidfarahnaki' نوشته است: آقا کمکم کنید توی این مرحله تام رایدر گیر کردم که باید به زنگوله بزنی تا چوب بشکنه اما نمیشکنه چیکار باید بکنم لطفا کمکم کنید.

باید به اون گوی که طناب داره با تیر کمان طناب دار شلیک کنی و اون رو بکشی
:)
پاسخ
کمک
[img]images/smi/s0 (67).gif[/img] بتمن ارخام سیتی چجوری سیو میشه؟
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل مشکلات و ارورهای بازی God of War gamegi 0 12,084 02-01-2022, 05:24 PM
آخرین ارسال: gamegi
  نحوه نصب، مشکلات و ارور های رایج در بازی ها ARK1375 18 39,528 10-21-2021, 11:17 AM
آخرین ارسال: hamed59ra@gmail.com
Exclamation راهنمای اول بازی Skyrim| تعریف و روش پیوستن به فرقه های بازی Zoom Hunter 10 22,137 05-13-2020, 11:57 AM
آخرین ارسال: Mohammad.84
  راهنمایی جامع بازی Devil May Cry 2 michaelbn 14 6,603 05-03-2020, 10:26 PM
آخرین ارسال: michaelbn
  راهنمای قدم به قدم و ویدئویی Saints Row IV Ratonhaketon 21 22,277 04-23-2020, 12:18 PM
آخرین ارسال: Dante_2004

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 13 مهمان