امتیاز موضوع:
  • 104 رأی - میانگین امتیازات: 4.37
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک جامع سوالات و مشکلات شما در بازی های ویدئویی
(11-03-2014, 11:35 AM)'مجید نصر' نوشته است:
(11-01-2014, 10:39 PM)'handsomewolf666' نوشته است:
(11-01-2014, 07:45 PM)'مجید نصر' نوشته است:
(11-01-2014, 02:06 PM)'juan mata' نوشته است:
(11-01-2014, 02:27 AM)'مجید نصر' نوشته است: دوست عزیز این مشکل خوده بازی هست و خوده سازنده ی بازی این کار رو کرد ولی جدیدا یه اپدیت اومده که مشکل قفل بودن 30 فریم بودم بازی رو باز میکنه و این بالا و پایین صفحه مشکی رو حل میکنه.
اینم  لینک دانلود
The Evil Within-Update 1-FTS

رو نسخه بلک باکس کار میکنه؟؟؟

فکر کنم جواب بده خودتون دانلود کنید و نصب کنید حجم بالایی هم نداره اگه تست کردید و جواب داد یه خبری هم به ما بدید.

(11-01-2014, 03:43 PM)'handsomewolf666' نوشته است: سلام
من تو بازی Witcher 2 Assassins Of Kings مشکل دارم
وقتی گرافیک های بازی رو تغییر میدم حتی اگر حالتی رو on میکنم تکسچر های بازی نابود میشن(رنگ کرمی میگیرن)!
چجوری این مشکل رو حل کنم

دوست عزیز مشخصات سیستمت چیه؟ کارت گرافیکت اپدیت هست؟ویندوزت چیه؟از چه نسخه از بازی استفاده میکنی نسخه ی کامل یا فشرده؟

سیستم مورد نیاز بازی رو دارم.
ویندوز 8.1
کارت گرافیک آپدیت هست(AMD)
در مورد نسخه اگر منظورتون Black Box یا Enhanced Edition "خیر من از نسخه ابتدایی بازی استفاده میکنم
مشکلم تنظیمات مخصوص کارت های انویدیا هست وقتی بازی رو روی حالت High تنظیم میکنم تنظیمات انویدیا هم فعال میشن و باعث افت فریم میشن و وقتی میخوام تنظیمات بازی رو به صورت Custom انجام بدم مشکل تکسچر ها رخ میده..تکسچر ها حالت کرمی شکل میگیرن انگار که تکسچر ها Load نشدن

میگم شما الان گارافیکتون ای ام دی هست یا انوبدیا؟
من خودم بازی رو هم نسخه ی معمولی و هم نسخه ی Enhanced Edition رو نصب کردم که حجم نسخه ی معمولی 14 گیگ و حجم نسخه ی Enhanced Edition 16 گیگ بود من بازی رو با کارت گرافیک های انویدیا اجرا کردم و هیچ مشکلی در خصوص گرافیک بازی نداشتم و به صورت ازادانه گرافیک رو روی هر حالتی تنظیم میکردم.
من این کار هارو روی PC انجام دادم و اگه شما روی لپتاب بازی می کنی حتما باید گرافیکت رو اپدیت کنی و توی تنظیمات کارت گرافیک ایکون بازی رو اضافه کنی که بازی با کارت گرافیک قوی شما کار کنه نه با ضعیفه.حالا من خودم می شینم دوباره بازی رو نصب میکنم و عکس از تنظیمات بازی و از داخل بازی قرار میدم که ببینی چون تا حالا ندیدم این بازی اینجوری بشه.

(11-03-2014, 03:22 AM)'ac4' نوشته است: سلام من یک کامپیوتر با مشخصات amd 7750. ram 2 gig. vga 9400 gt دارم.ویندوز 7 32 بیتی هست.قبلا بازی ریمن لجند از بازار خریدم و نصبش کردم بدون هیچ مشکلی و بعد از اجرا حتی فتحش کردم. هیتمن ابسولوشن رو هم همین کار رو کردم و تا 20% رو رفتم
حالا همون ویندوز رو دوباره نصب کردم و بازیهای مذکور رو باز با هیچگونه مشکلی نصب کردم ولی روی ایکنشون که کلیک میکنم هیچ اتفاقی نمیفته و باز یها اجرا نمی شن حالا مشکل کجاست و چه راه حلی براش دارین؟

سلام
کارت گرافیکتو حتما اپدیت کن.تمام نرم افزار های جانبی بازی رو نصب کن. اگه بازم اجرا نشد از توی اینترنت کرک جداگانه بگیر و بریز به احتمال زیاد مشکلت حل میشه.

در مورد مشکل WItcher 2 یادم میاد توی تنظیمات گرافیکی بازی یه گزینه بود مربوط به تنظیمات تکستچر که نباید روی های قرار میگرفت. یادمه هرچه این گزینه رو بالا تر میبردیم کیفیت تکستچر ها پایین میومد. ان گزینه حتما باید روی Low قرار بگیره

James P. Ark
پاسخ
(11-03-2014, 11:45 AM)'ARK1375' نوشته است:
(11-03-2014, 11:35 AM)'مجید نصر' نوشته است:
(11-01-2014, 10:39 PM)'handsomewolf666' نوشته است:
(11-01-2014, 07:45 PM)'مجید نصر' نوشته است:
(11-01-2014, 02:06 PM)'juan mata' نوشته است: رو نسخه بلک باکس کار میکنه؟؟؟

فکر کنم جواب بده خودتون دانلود کنید و نصب کنید حجم بالایی هم نداره اگه تست کردید و جواب داد یه خبری هم به ما بدید.

(11-01-2014, 03:43 PM)'handsomewolf666' نوشته است: سلام
من تو بازی Witcher 2 Assassins Of Kings مشکل دارم
وقتی گرافیک های بازی رو تغییر میدم حتی اگر حالتی رو on میکنم تکسچر های بازی نابود میشن(رنگ کرمی میگیرن)!
چجوری این مشکل رو حل کنم

دوست عزیز مشخصات سیستمت چیه؟ کارت گرافیکت اپدیت هست؟ویندوزت چیه؟از چه نسخه از بازی استفاده میکنی نسخه ی کامل یا فشرده؟

سیستم مورد نیاز بازی رو دارم.
ویندوز 8.1
کارت گرافیک آپدیت هست(AMD)
در مورد نسخه اگر منظورتون Black Box یا Enhanced Edition "خیر من از نسخه ابتدایی بازی استفاده میکنم
مشکلم تنظیمات مخصوص کارت های انویدیا هست وقتی بازی رو روی حالت High تنظیم میکنم تنظیمات انویدیا هم فعال میشن و باعث افت فریم میشن و وقتی میخوام تنظیمات بازی رو به صورت Custom انجام بدم مشکل تکسچر ها رخ میده..تکسچر ها حالت کرمی شکل میگیرن انگار که تکسچر ها Load نشدن

میگم شما الان گارافیکتون ای ام دی هست یا انوبدیا؟
من خودم بازی رو هم نسخه ی معمولی و هم نسخه ی Enhanced Edition رو نصب کردم که حجم نسخه ی معمولی 14 گیگ و حجم نسخه ی Enhanced Edition 16 گیگ بود من بازی رو با کارت گرافیک های انویدیا اجرا کردم و هیچ مشکلی در خصوص گرافیک بازی نداشتم و به صورت ازادانه گرافیک رو روی هر حالتی تنظیم میکردم.
من این کار هارو روی PC انجام دادم و اگه شما روی لپتاب بازی می کنی حتما باید گرافیکت رو اپدیت کنی و توی تنظیمات کارت گرافیک ایکون بازی رو اضافه کنی که بازی با کارت گرافیک قوی شما کار کنه نه با ضعیفه.حالا من خودم می شینم دوباره بازی رو نصب میکنم و عکس از تنظیمات بازی و از داخل بازی قرار میدم که ببینی چون تا حالا ندیدم این بازی اینجوری بشه.

(11-03-2014, 03:22 AM)'ac4' نوشته است: سلام من یک کامپیوتر با مشخصات amd 7750. ram 2 gig. vga 9400 gt دارم.ویندوز 7 32 بیتی هست.قبلا بازی ریمن لجند از بازار خریدم و نصبش کردم بدون هیچ مشکلی و بعد از اجرا حتی فتحش کردم. هیتمن ابسولوشن رو هم همین کار رو کردم و تا 20% رو رفتم
حالا همون ویندوز رو دوباره نصب کردم و بازیهای مذکور رو باز با هیچگونه مشکلی نصب کردم ولی روی ایکنشون که کلیک میکنم هیچ اتفاقی نمیفته و باز یها اجرا نمی شن حالا مشکل کجاست و چه راه حلی براش دارین؟

سلام
کارت گرافیکتو حتما اپدیت کن.تمام نرم افزار های جانبی بازی رو نصب کن. اگه بازم اجرا نشد از توی اینترنت کرک جداگانه بگیر و بریز به احتمال زیاد مشکلت حل میشه.

در مورد مشکل WItcher 2 یادم میاد توی تنظیمات گرافیکی بازی یه گزینه بود مربوط به تنظیمات تکستچر که نباید روی های قرار میگرفت. یادمه هرچه این گزینه رو بالا تر میبردیم کیفیت تکستچر ها پایین میومد. ان گزینه حتما باید روی Low قرار بگیره

ببین دوست عزیز من خودم بازی رو نصب کردم و گذاشتم روی اخرین تنظیماتی که ممکن بود اینم عکس از محیط بازی.عکس ها رو هم که ببینی می بینی فریم داره به من 1 میده ولی خودم حالت کرمی رنگ ندیدم توی این بازی.
[تصویر:  tetl8axt8o5mb2ox9xxo.jpg]

[تصویر:  78h4u558dpv60ka37w7i.jpg]

[تصویر:  zwcdudqwhssa75nqpu3q.jpg]

[تصویر:  vslpypxluetij976phb0.jpg]

[تصویر:  akbqvcufbwdjmdatm5wr.jpg]

[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ
سلام دوستان عزیز
من بازی دارم بازی Call of Duty Advanced Warfare رو بازی میکنم سر یه مرحله ی کاملا مسخره گیر کردم حالا این چیه بخش اموزشی بازی یه قسمتی داره باید نارنجک پرتاپ کنی که سه حالت داره که من دو حالتشو پرتاب میکنم سر حالت سوم گیر میکنم بازی هم هیچ توضیحی در مورد این قسمت نمیده فقط یه تیکه چوب بالا سرم از این ور به اون ور میره حتی صحنه رو هم اروم کردم و پرتاب کردم ولی نشد.
ممنون میشم راهنماییم کنید.
پاسخ
سلام لطفا یکی راهنماییم کنه چجوری میشه stronghold :crusader2 به صورت lan بازی کرد.
ورژن codex قسمت multiplayer قسمت host لودش تموم نمیشه....
پاسخ
مجید جان چی شد تونستی یه راه حل برا اجرا کردن  کانترم پیدا کنی
همون طور که گفتم من نه مانیتور عوض کردم نه کارت گرافیک کارایی رو که گفتی کردم ولی نشد
اینم متن ارور وقتی run as admin رو می زنی
failed to set video mode restting to defaults
game will now restart with the new video settings
بعدش میره بازی هم ریستارت نمیشه
this is survival

kill     or    die
پاسخ
(11-03-2014, 09:06 PM)'foozhan123' نوشته است:
سلام لطفا یکی راهنماییم کنه چجوری میشه stronghold :crusader2 به صورت lan بازی کرد.

سلام دوست عزیز اینم اموزش اینکار
اول باید بازیت رو به این ورژن v1.0.19093 آپدیت کنی.اینم لینک اپدیت
v1.0.19093
بعد این فایل رو دانلود کن.
steamworks fix
بعد دانلود محتویات پوشه ی steamworks fix رو داخل پوشه bin بازی کپی کن.
نرم افزار استیم رو نصب کن و داخل اون لاگین شو.
بازی رو داخل استیم اد کن و اجرا کن.
توی قسمت هاست سرور
کلید شیفت رو بگیر و دوستات رو اد کن.

(11-03-2014, 09:11 PM)'R_meaN' نوشته است:
همون طور که گفتم من نه مانیتور عوض کردم نه کارت گرافیک کارایی رو که گفتی کردم ولی نشد

داش هر چی من توی سایت های خرجی  وایرانی دنبال این مشکل گشتم چیزی پیدا نکردم.فکر کنم پر دردسر ترین بازی که باشه این باشه چون بازی چیزی که از ارور های عجیب غریب نداره.
تنها چیزی که موتونم بهت بگم اینه که اخرین ورژن بازی رو دانلود و نصب کنی ببینی مشکلت حل میشه یا نه.
واقعا شرمنده که نتونستم کمکت کنم.

پاسخ
(11-03-2014, 10:30 PM)'مجید نصر' نوشته است:

v1.0.19093
steamworks fix
توی قسمت هاست سرور

(11-03-2014, 09:11 PM)'R_meaN' نوشته است:

داش هر چی من توی سایت های خرجی  وایرانی دنبال این مشکل گشتم چیزی پیدا نکردم.فکر کنم پر دردسر ترین بازی که باشه این باشه چون بازی چیزی که از ارور های عجیب غریب نداره.
تنها چیزی که موتونم بهت بگم اینه که اخرین ورژن بازی رو دانلود و نصب کنی ببینی مشکلت حل میشه یا نه.
واقعا شرمنده که نتونستم کمکت کنم.

اشکالی نداره عزیز [img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
پس به بقیه دوستان دارم میگم کسی بینمون هس که بدونه مشکل از چیه؟
حوصله ام سر رفته چون فقط همینو بازی میکنم [img]images/smi/s0 (41).gif[/img]
this is survival

kill     or    die
پاسخ
(11-03-2014, 10:30 PM)'مجید نصر' نوشته است:

v1.0.19093
steamworks fix
توی قسمت هاست سرور

این با اینترنته ؟ یاlan .... [img]images/smi/s0 (60).gif[/img]

پاسخ
(11-03-2014, 06:14 PM)'مجید نصر' نوشته است: سلام دوستان عزیز
من بازی دارم بازی Call of Duty Advanced Warfare رو بازی میکنم سر یه مرحله ی کاملا مسخره گیر کردم حالا این چیه بخش اموزشی بازی یه قسمتی داره باید نارنجک پرتاپ کنی که سه حالت داره که من دو حالتشو پرتاب میکنم سر حالت سوم گیر میکنم بازی هم هیچ توضیحی در مورد این قسمت نمیده فقط یه تیکه چوب بالا سرم از این ور به اون ور میره حتی صحنه رو هم اروم کردم و پرتاب کردم ولی نشد.
ممنون میشم راهنماییم کنید.

با سلام خدمت شما دوست عزیز آقا مجید

شما یه سر به این لینک بزن امیدوارم که مشکلت حل بشه فقط به چیلتر شکن نیاز داری .

لینک سایت ign آموزش قدم به قدم Call of Duty: Advanced Warfare

یا اینکه صبر کنی فردا برم بازی رو بخرم

موفق باشی [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

If life gives you errors, burn life's house down with the errors

کیس های ماد شده  (تاپیکی برای حرفه ای ها)
پاسخ
سلام ببخشید میخواستم بدونم با این سیستم میتونم assassins creed unity رو بازی کنم؟رو چه حالتی؟
core i5
ram 6
gt 720m 2gig
[تصویر:  8jcaemmqwaf3lhhdxeow.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل مشکلات و ارورهای بازی God of War gamegi 0 10,402 02-01-2022, 05:24 PM
آخرین ارسال: gamegi
  نحوه نصب، مشکلات و ارور های رایج در بازی ها ARK1375 18 39,081 10-21-2021, 11:17 AM
آخرین ارسال: hamed59ra@gmail.com
Exclamation راهنمای اول بازی Skyrim| تعریف و روش پیوستن به فرقه های بازی Zoom Hunter 10 21,373 05-13-2020, 11:57 AM
آخرین ارسال: Mohammad.84
  راهنمایی جامع بازی Devil May Cry 2 michaelbn 14 6,218 05-03-2020, 10:26 PM
آخرین ارسال: michaelbn
  راهنمای قدم به قدم و ویدئویی Saints Row IV Ratonhaketon 21 21,649 04-23-2020, 12:18 PM
آخرین ارسال: Dante_2004

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان