امتیاز موضوع:
  • 104 رأی - میانگین امتیازات: 4.37
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک جامع سوالات و مشکلات شما در بازی های ویدئویی
سلام
بعد از نصب بازی gta iv و محیا کردن تمامی لوازم موقعی که باید اجرا بشه این ارور را میده :
 fatal error: Ws10 
ویندوزم 8.1 هست
[تصویر:  54280707216425640811.jpg]
پاسخ
(04-10-2015, 01:21 AM)medial110 نوشته است: سلام
بعد از نصب بازی gta iv و محیا کردن تمامی لوازم موقعی که باید اجرا بشه این ارور را میده :
 fatal error: Ws10 
ویندوزم 8.1 هست

سلام دوست عزیز
شما برنامه ی GFWL مخصوص ویندوز 8.1 رو نصب کردید؟
[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ
سلام 

من تو این دراگون ایج جدیده انسان رو انتخاب کردم با چهار نفر charge کردم سرباز ها رو که یکهو غولی زد بیرون 
هر کار میکنم می میرم 

(04-10-2015, 10:56 AM)mortezaezio نوشته است: سلام 

من تو این دراگون ایج جدیده انسان رو انتخاب کردم با چهار نفر charge کردم سرباز ها رو که یکهو غولی زد بیرون 
هر کار میکنم می میرم 
حل شد :D

سلام من دراگون ایج رو رو ویندوز 8.1 نصب کردم ارور 0x000007b میده 
دایرکت ایکس و ویژوال سی و نصب کردم 
پاسخ
سلام به همگی 

بنده یه سوال فنی در موردbloodborneداشتم
از اون جایی که نمیشه این بازی رو به حاطر سختی بیش از اندازش افلاین جلو برد خواستم از دوستم دعوت کنم که به بازی من بیاد
ولی چون زنگ نداشتم نشد که این کارو بکنم
من این زنگ رو چطوری پیدا کنم؟
خوشحال میشم عزیزایی که بازی رو تموم کردن به سوالم پاسخ بدن [تصویر:  cool.png]
پاسخ
سلام من دراگون ایج رو رو ویندوز 8.1 نصب کردم ارور 0x000007b میده 

دایرکت ایکس و ویژوال سی و نصب کردم 
پاسخ
آقا من تو یه مرحله ی واچ داگز گیر کردم
اون مرحله هست که باید یه ماشین wkz رو سرنشینش رو take down کنی اقا ما هرکاری میکنم میکشیمش ... خفش میکنیم و .... پلیس باز هم دنبال تعقیب منه و هرچی هم سیگنالاش رو قطع میکنم ول کن نیست و وقتی هم شناسایی میکنه فرار کردن دیگه ممکن نیست
اقاقیون داداشام واچ داگز واس ماس کلش ماس ماس چه باس کرد؟
پاسخ
(04-10-2015, 01:59 PM)Sherlock_Holmes نوشته است: آقا من تو یه مرحله ی واچ داگز گیر کردم
اون مرحله هست که باید یه ماشین wkz رو سرنشینش رو take down کنی اقا ما هرکاری میکنم میکشیمش ... خفش میکنیم و .... پلیس باز هم دنبال تعقیب منه و هرچی هم سیگنالاش رو قطع میکنم ول کن نیست و وقتی هم شناسایی میکنه فرار کردن دیگه ممکن نیست
درود ...
اینجایی که شما میگی خوب یادم نیست .
ولی یادمه فرار کردن از پلیس تو این بازی سخت بود . بهترین راهشم اینه که یک جا رو پیدا کنی تو ماشین قایم شی تا پلیس گمت کنه .
[تصویر:  anime-psycho-pass_1436198.jpg]
پاسخ
(04-10-2015, 12:46 PM)LYON نوشته است: سلام به همگی 

بنده یه سوال فنی در موردbloodborneداشتم
از اون جایی که نمیشه این بازی رو به حاطر سختی بیش از اندازش افلاین جلو برد خواستم از دوستم دعوت کنم که به بازی من بیاد
ولی چون زنگ نداشتم نشد که این کارو بکنم
من این زنگ رو چطوری پیدا کنم؟
خوشحال میشم عزیزایی که بازی رو تموم کردن به سوالم پاسخ بدن [تصویر:  cool.png]

بايد توي Inventory باشه اسمشم sommuner bell هستش
بيا اينم نحوه ي احضار كردن دوستان در Bloodborne اختصاصي گيمفا
[تصویر:  image.jpg]
پاسخ
(04-10-2015, 01:59 PM)Sherlock_Holmes نوشته است: آقا من تو یه مرحله ی واچ داگز گیر کردم

سلام
برای فرار از پلیس به طرف دریا برید و بپرید تو دریا و چند دقیقه صبر کنید تاپلیسا خودشون ولت کنن
پاسخ
آقا من بازی assassin creed rogue رو نصب کردم وقتی بازی رو اجرا میکنم صفحه میشکی میشه ولی صدا میاد دلیلش چیه، چطوری درستش کنم
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل مشکلات و ارورهای بازی God of War gamegi 0 10,497 02-01-2022, 05:24 PM
آخرین ارسال: gamegi
  نحوه نصب، مشکلات و ارور های رایج در بازی ها ARK1375 18 39,106 10-21-2021, 11:17 AM
آخرین ارسال: hamed59ra@gmail.com
Exclamation راهنمای اول بازی Skyrim| تعریف و روش پیوستن به فرقه های بازی Zoom Hunter 10 21,428 05-13-2020, 11:57 AM
آخرین ارسال: Mohammad.84
  راهنمایی جامع بازی Devil May Cry 2 michaelbn 14 6,249 05-03-2020, 10:26 PM
آخرین ارسال: michaelbn
  راهنمای قدم به قدم و ویدئویی Saints Row IV Ratonhaketon 21 21,683 04-23-2020, 12:18 PM
آخرین ارسال: Dante_2004

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 7 مهمان