امتیاز موضوع:
  • 104 رأی - میانگین امتیازات: 4.37
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک جامع سوالات و مشکلات شما در بازی های ویدئویی
(04-04-2015, 08:20 PM)HAMED1945 نوشته است: دوستان کسی اینجا total war attila رو تونست اجرا کنه؟من ی نسخه آوردم ولی تو مراحل مشکل داشت و گیر میکرد
چرا فقط همین ی بازی اینقدر دردسر داره؟اینقدر کرک کردنش سخته؟رلویدد مسخره هم که زده ی فایلش رو ترکونده :|
اونایی که اجرا کردن قضیه چجوری هست؟

احتمالا بتونید مشکلتون رو با استفاده از لینک زیر حل کنید.
http://www.game2dl.com/1393/12/total-war-attila/
[تصویر:  Wolves_ofThe_North.jpg]
پاسخ
(04-04-2015, 08:20 PM)HAMED1945 نوشته است: دوستان کسی اینجا total war attila رو تونست اجرا کنه؟من ی نسخه آوردم ولی تو مراحل مشکل داشت و گیر میکرد
چرا فقط همین ی بازی اینقدر دردسر داره؟اینقدر کرک کردنش سخته؟رلویدد مسخره هم که زده ی فایلش رو ترکونده :|
اونایی که اجرا کردن قضیه چجوری هست؟

سلام دوست عزیز
این بازی دارای قفل سخت افزاری هست که سخت افزار اون سیستم رو چک می کنه برای همین کرکی جامع برای این بازی که روی تمام سیستم ها اجرا بشه نداره و کرک ریلودد هم از این قضیه استثنا نیست برای همین ریلودد گفته که چون این بازی برای اجرا CPU شما رو چک می کنه شما باید مدل cpu  خودتون رو به ریلودد بگید تا طبق مدل cpu شما کرک مخصوص پردازنده ی شما رو ساخته و ارسال کنه.
[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ
من دو سوال دارم
یکی اینکه چجوری تو بازی shank 2 کارکتر های قفل رو باز کنیم؟
یکی این که من قبلا بدون لگ بازی می کردم اما الان بعد چند ماه دوباره نصب کردم بازی رو خیلی لگ داره
چی کار کنم
مشکل از فایل نیست
روی یه کامپیوتر دیگه تست کردم درست بود
منظورم بازی shank 2 هست
پاسخ
سلام ببخشید میشه یه بازی ترسناک و دلهره اور اول شخص (مثل p.t.) برای کامپیوتر معرفی کنید؟
[تصویر:  qfal6dw58t6yf733ll8a.jpg]
پاسخ
(04-05-2015, 02:34 PM)amir87 نوشته است: سلام ببخشید میشه یه بازی ترسناک و دلهره اور اول شخص (مثل p.t.) برای کامپیوتر معرفی کنید؟

Outlast
»» همین الان عضو شوید ««    .       »» معرفی و نقد بازی ها ««
پاسخ
(04-04-2015, 11:14 PM)Purya_Cr7a نوشته است: من دو سوال دارم
یکی اینکه چجوری تو بازی shank 2 کارکتر های قفل رو باز کنیم؟
یکی این که من قبلا بدون لگ بازی می کردم اما الان بعد چند ماه دوباره نصب کردم بازی رو خیلی لگ داره
چی کار کنم
مشکل از فایل نیست
روی یه کامپیوتر دیگه تست کردم درست بود
منظورم بازی shank 2 هست

در مورد اولی فکر کنم نوشته باید چیکار کنین ولی فکر کنم اگه بازی رو روی درجه سختی زیاد تموم کنی خیلی از اون ها باز میشن.
در مورد دومی هم اول کارت گزافیکتو آپدیت کن، اگه کا نکرد کرک بازی رو عوض کن شاید درست شد(در مورد کرک زیاد مطمئن نیستم این رو هم بگم اگه کرک رو عوض کنی شاید سیو هات پاک بشن)
ای کاش زندگی هم "Trainer" داشت! 63
پاسخ
سلام 
من تو این دراگون ایج جدیده انسان رو انتخاب کردم با چهار نفر charge کردم سرباز ها رو که یکهو غولی زد بیرون 
هر کار میکنم می میرم :@
پاسخ
سلام

تو بازی far cry 3 یه جا گیر کردم
اون جایی که میری تو کشتی و یه چیزی داونلود میکنی بعد متوجه میشی یه بمب تو کشتیه.
بعد از انفجار بمب باید تو کشتی در حال غرق شدن راه خودت رو پیدا کنی و خلاصه از کشتی بزنی بیرون ولی یه جاش زیر آب با یه بابایی درگیر میشه که نوشته اول اسپیس بار رو بزن و بعد میگه یه دکمه ای رو بزن تا smash کنی . متاسفانه در بازی ای که من گرفتم ، دکمه هایی که تو خود بازی نشون میده که باید بزنی رو سفید نشون میده و نمی فهمم کدوم دکمه رو باید در جنگ تن به تن بزنم . حتی زمانی که با یک جیوان وحشی مثل خرس درگیر میشم نمیدونم با کدوم دکمه میشه باهاش جنگید . لطفا راهنمایی بکنید که چه باید بکنم ممنون
اکثر مردم ، وقتی به یک نصیحت گوش میدهند که دیگر دیر شده است .

پاسخ
(04-09-2015, 04:52 PM)older gamer نوشته است: سلام

اون جایی که میری تو کشتی و یه چیزی داونلود میکنی بعد متوجه میشی یه بمب تو کشتیه.
بعد از انفجار بمب باید تو کشتی در حال غرق شدن راه خودت رو پیدا کنی و خلاصه از کشتی بزنی بیرون ولی یه جاش زیر آب با یه بابایی درگیر میشه که نوشته اول اسپیس بار رو بزن و بعد میگه یه دکمه ای رو بزن تا smash کنی . متاسفانه در بازی ای که من گرفتم ، دکمه هایی که تو خود بازی نشون میده که باید بزنی رو سفید نشون میده و نمی فهمم کدوم دکمه رو باید در جنگ تن به تن بزنم . حتی زمانی که با یک جیوان وحشی مثل خرس درگیر میشم نمیدونم با کدوم دکمه میشه باهاش جنگید . لطفا راهنمایی بکنید که چه باید بکنم ممنون

داداش این مشکل از ویندوزته.منم این جوری بود ویندوز زدم درست شد.در ضمن نمی شه که این دکمه رو بهت بگم چون برای هرکسی متفاوته.مثلاً برای من فکر کنم E بود برای دوستم F بود.
[تصویر:  e4f7_3ea4f3ff8d45616e224e2b324bba4603.png]
پاسخ
(04-09-2015, 04:52 PM)older gamer نوشته است: سلام

شما وارد CONTROL PANEL بشید بعد در قسمت REGION AND LNGUAGE بشید بعد در قسمت LOCATION و ADMINISTRATOR کشور را به آمریکا تغییر دهید

اگر هم ویندوز شما 8 بود همین کارو انجام بدید فقط بعد کنترل پنل وارد REGION بشید :cool:
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل مشکلات و ارورهای بازی God of War gamegi 0 10,392 02-01-2022, 05:24 PM
آخرین ارسال: gamegi
  نحوه نصب، مشکلات و ارور های رایج در بازی ها ARK1375 18 39,081 10-21-2021, 11:17 AM
آخرین ارسال: hamed59ra@gmail.com
Exclamation راهنمای اول بازی Skyrim| تعریف و روش پیوستن به فرقه های بازی Zoom Hunter 10 21,371 05-13-2020, 11:57 AM
آخرین ارسال: Mohammad.84
  راهنمایی جامع بازی Devil May Cry 2 michaelbn 14 6,215 05-03-2020, 10:26 PM
آخرین ارسال: michaelbn
  راهنمای قدم به قدم و ویدئویی Saints Row IV Ratonhaketon 21 21,649 04-23-2020, 12:18 PM
آخرین ارسال: Dante_2004

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان