امتیاز موضوع:
  • 104 رأی - میانگین امتیازات: 4.37
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک جامع سوالات و مشکلات شما در بازی های ویدئویی
(04-17-2015, 09:49 PM)arshia tech نوشته است: من بازی مکس پین 3 رو یه بار ریختم اجرا نکرد پاک کردم دوباره ریختم رو اوتوران بازی که کلیک میکنم بعد رو setup میرم این ارور رو میده
the directory name is invalid: playMaxPayne3.exe
بعد که مستقیم میرم رو setup هیچ اروری نمیده ولی اجرا هم نمیکنه در ضمن ویندوز من 8 64بیتی هست
[تصویر:  ?controller=attachment&task=displayFile&...nt&id=2205]
سلام دوست عزیز
اول اینکه نسخه ی خریداری شما چند DVD هست؟
من خودم نسخه ی کامل بازی یعنی 7 DVD و به صورت دوبار نصب رو دارم و بدون هیچ مشکلی بازی رو راحت اجرا کردم.
یک چیز دیگه شما اصلا قبل از اینکه بازی رو نصب کنید باید آنتی ویروس خودتون رو غیر فعال کنید به خصوص اینکه شما از آنتی ویروس Nod32 استفاده می کنید.
این آنتی ویروس به شدت به کرک بازی گیر میده و باعث اجرا نشدن و یا حتی نصب نشدن بازی میشه.
مورد دوم اینکه بازی به دلیل قدیمی بودن با ویندوز 8.1 سازگار نیست و یک آپدیت یا کرک برای بازی منتشر شد که این مشل رو رفع می کنه.
حالا برای نصب بازی یکبار سیستم رو رییستارت کن و قبل از هر کاری آنتی ویروس خودت رو به صورت کامل غیر فعال کن.
بعد شروع به نصب و کرک کردن بازی کن.
[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ
سلام تو بازی call of duty ghosts ارور stop working میده راه حلش چیه؟

رم2
سی پی یو 2 هسته ای
گرافیک 1
هارد 160
پاسخ
(04-18-2015, 01:01 AM)gamer p30 نوشته است: سلام تو بازی call of duty ghosts ارور stop working میده راه حلش چیه؟

رم2
سی پی یو 2 هسته ای
گرافیک 1
هارد 160

طبیعیه
حداقل سیستم مورد نیاز بازی به شرح زیر هست:

• CPU : Intel® Core™ ۲ Duo E8200 2.66 GHZ / AMD Phenom™ X3 8750 2.4 GHZ or better
  • Memory : ۶ GB RAM
  • Hard Disk Space : ۴۰ GB
  • Video : NVIDIA® GeForce® GTS 450 / ATI® Radeon™ HD 5870 or better
  • Sound : DirectX compatible sound card
  • DirectX® : DirectX® ۱۱
  • Internet : Broadband Internet connection for Steam and Online Multiplayer
برای اجرا باید حداقل رم 6 داشته باشید
[تصویر:  40371150084183112054_output_h3eQk1.gif]
「ずっとずっとコウタに謝りたかった、私はただそれだけのためにずっと耐えて生き延びてきた。」
پاسخ
سلام.
من نسخه GTA : San Andreas Carbon mod رو روی pc نصبیدم اما بعد از وارد شدن یعنی بهتره بگم بازی اجرا هم نشده میپره بیرون
همه راه رو هم امتحان کردم اصلا یه مدتی هست که پی سیم اینطوری شده هر بازی ای که نصب میکنم یه مشکلی داره :
باز نمیشه ارور میده میپره بیرون و....
حتی بازی هایی که قبلا هم نصب کردم و بازی کردم هم اینطور شدن یه ارور همیشگی هم تو پیسیم هست که گفتم شاید از اون باشه
قبلا gta san andreas هم بازی کردم اما الان اینطور شده
...مشکل این نیست که بگین به سیستمم نمیخوره کلا یه مدته بازی های قبلیم مث
cod mw3
mw2
Re 6
re revelations
re revelations2
و.....
Sad خلاصه دیگه اگه راهی میدونین جلوی پام بگزارین Sad
پاسخ
(04-18-2015, 05:43 PM)Dandelyon11 نوشته است: سلام.
من نسخه GTA : San Andreas Carbon mod رو روی pc نصبیدم اما بعد از وارد شدن یعنی بهتره بگم بازی اجرا هم نشده میپره بیرون
همه راه رو هم امتحان کردم اصلا یه مدتی هست که پی سیم اینطوری شده هر بازی ای که نصب میکنم یه مشکلی داره :
باز نمیشه ارور میده میپره بیرون و....
حتی بازی هایی که قبلا هم نصب کردم و بازی کردم هم اینطور شدن یه ارور همیشگی هم تو پیسیم هست که گفتم شاید از اون باشه
قبلا gta san andreas هم بازی کردم اما الان اینطور شده
...مشکل این نیست که بگین به سیستمم نمیخوره کلا یه مدته بازی های قبلیم مث
cod mw3
mw2
Re 6
re revelations
re revelations2
و.....
Sad خلاصه دیگه اگه راهی میدونین جلوی پام بگزارین Sad

اينجور مواقع بهترين كار عوض كردن ويندوز هست، اگه نميخواي ميتوني ريكاوري كني، اگه باز هم حوصله نداري برو سيستم ريستور رو امتحان كن، اگر نه هم كه يك نگاهي به درايورها، Net Framework و ... بنداز و مطمئن شو كه آپديت باشن.
»» همین الان عضو شوید ««    .       »» معرفی و نقد بازی ها ««
پاسخ
چه اروری میده متن ارور بنویس

(04-17-2015, 11:30 PM)مجید نصر نوشته است:
(04-17-2015, 09:49 PM)arshia tech نوشته است: من بازی مکس پین 3 رو یه بار ریختم اجرا نکرد پاک کردم دوباره ریختم رو اوتوران بازی که کلیک میکنم بعد رو setup میرم این ارور رو میده
بعد که مستقیم میرم رو setup هیچ اروری نمیده ولی اجرا هم نمیکنه در ضمن ویندوز من 8 64بیتی هست
سلام دوست عزیز
من خودم نسخه ی کامل بازی یعنی 7 DVD و به صورت دوبار نصب رو دارم و بدون هیچ مشکلی بازی رو راحت اجرا کردم.
یک چیز دیگه شما اصلا قبل از اینکه بازی رو نصب کنید باید آنتی ویروس خودتون رو غیر فعال کنید به خصوص اینکه شما از آنتی ویروس Nod32 استفاده می کنید.
این آنتی ویروس به شدت به کرک بازی گیر میده و باعث اجرا نشدن و یا حتی نصب نشدن بازی میشه.
مورد دوم اینکه بازی به دلیل قدیمی بودن با ویندوز 8.1 سازگار نیست و یک آپدیت یا کرک برای بازی منتشر شد که این مشل رو رفع می کنه.
حالا برای نصب بازی یکبار سیستم رو رییستارت کن و قبل از هر کاری آنتی ویروس خودت رو به صورت کامل غیر فعال کن.
وقتی نصب کردی اینترنت قطع میکنی بعد کرک سوشیال کلوپ توی my document میریزی کرک ریلودد هم تو پوشه بازی میریزی بعد تو پوشه بازی یه ایکن اجرایی غیر از اصلی هست اون اجرا میکنی بعد بازی لود میشه 
 اموزش تو اکثر سایتها هست ( مشکلات بازی max payne3 بزن
پاسخ
(04-18-2015, 07:04 PM)sss2 نوشته است: چه اروری میده متن ارور بنویس

سلام دوست عزیز
وقتی نصب کردی اینترنت قطع میکنی بعد کرک سوشیال کلوپ توی my document میریزی کرک ریلودد هم تو پوشه بازی میریزی بعد تو پوشه بازی یه ایکن اجرایی غیر از اصلی هست اون اجرا میکنی بعد بازی لود میشه 

اخه مشگل اینه نصب نمیشه اصلا setup اجرا نمیشه
پاسخ
(04-18-2015, 04:15 PM)almasgame.com نوشته است:
(04-18-2015, 01:01 AM)gamer p30 نوشته است: سلام تو بازی call of duty ghosts ارور stop working میده راه حلش چیه؟

رم2
سی پی یو 2 هسته ای
گرافیک 1
هارد 160

طبیعیه
حداقل سیستم مورد نیاز بازی به شرح زیر هست:

• CPU : Intel® Core™ ۲ Duo E8200 2.66 GHZ / AMD Phenom™ X3 8750 2.4 GHZ or better
  • Memory : ۶ GB RAM
  • Hard Disk Space : ۴۰ GB
  • Video : NVIDIA® GeForce® GTS 450 / ATI® Radeon™ HD 5870 or better
  • Sound : DirectX compatible sound card
  • DirectX® : DirectX® ۱۱
  • Internet : Broadband Internet connection for Steam and Online Multiplayer
برای اجرا باید حداقل رم 6 داشته باشید

مشکل رم رو بایک برنامه حل کردم ارور LOW MEMORY نمیده رمش مشکل نداره
پاسخ

رم2
سی پی یو 2 هسته ای
گرافیک 1
هارد 160

سلام دوست عزیز
اوب اینکه سیستم شما فوق العاده برای اجرای بازی ضعیف هست حتی اگه از اون فیکس استفاده کرده باشید.
این رو هم بگم که اون فیکس فوق العاده گرافیک بازی رو کاهش میده.
حالا در مورد ارور
در قسمت پایینی ارور یک قسمتی هست به نام view details اون قسمت رو باز کنید و ازش عکس بزارید تا ببینم اون قسمت چه اروری نوشته.
و یک احتمال دیگه هم در مورد cpu و گرافیک خیلی ضعیف شما هست که این ارور رو برای شما میده.

(04-18-2015, 10:37 PM)arshia tech نوشته است:
(04-18-2015, 07:04 PM)sss2 نوشته است: چه اروری میده متن ارور بنویس

سلام دوست عزیز

اخه مشگل اینه نصب نمیشه اصلا setup اجرا نمیشه

اول یه سوال شما بازی رو دانلود کردید یا خریدید؟
بعد در هنگام اجرای فایل ستاپ آنتی ویروس شما غیر فعال هست یا نه؟
شما از نسخه ی اصلی بازی استفاده نمی کنید و این ستاپ اصلی بازی نیست.
و یک سوال دیگه درایو C شما چه مقدار فضای خالی داره؟
[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ
ارور کالاف ghosts اینه اقای مجید نصر
http://*****/images/s3ylmp5r87th0j7eqsds.jpg
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل مشکلات و ارورهای بازی God of War gamegi 0 11,684 02-01-2022, 05:24 PM
آخرین ارسال: gamegi
  نحوه نصب، مشکلات و ارور های رایج در بازی ها ARK1375 18 39,515 10-21-2021, 11:17 AM
آخرین ارسال: hamed59ra@gmail.com
Exclamation راهنمای اول بازی Skyrim| تعریف و روش پیوستن به فرقه های بازی Zoom Hunter 10 22,048 05-13-2020, 11:57 AM
آخرین ارسال: Mohammad.84
  راهنمایی جامع بازی Devil May Cry 2 michaelbn 14 6,585 05-03-2020, 10:26 PM
آخرین ارسال: michaelbn
  راهنمای قدم به قدم و ویدئویی Saints Row IV Ratonhaketon 21 22,210 04-23-2020, 12:18 PM
آخرین ارسال: Dante_2004

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان